S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442536/bmid_s-laskou-te-nenavidim-dlp-442536.jpg 4 759 759

S láskou tě nenávidím série

Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě. Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love to Hate You , 2018

Domčik
22.12.2020 5 z 5

Tohle byla pecka! Chvílemi mi to přišlo trošku utažené za vlasy, ale neskutečně pobavilo. Romantická oddechovka, u které se člověk nenudil a záviděl. :-D

kikikrat
09.12.2020 4 z 5

Mám moc ráda tyhle knihy kde se pobavím a odpočinu si. U této jsem se několikrát smála nahlas. Skvělé postavy a velice zajímavé prostředí a příběh. Kniha mi dala přesně to co jsem očekávala a vřele ji doporučuji.

2688
29.11.2020 5 z 5

co na to říct .... ? Ze začátku jsem si myslela, že Ben je nějaký stalker a že v tom bude něco víc než jen to že jí párkrát zahlédl a zamiloval se. Jeho výdrž a odhodlaní získat Seru ..... byly okamžiky až neuvěřitelné, ale velice přívětivé a vážně rozkošné. Tahle knížka nakousla trochu opravdoví život, že vždycky není jen sladký jako M&M's ale že může i pořádně kousnout do zadku!!

petulkapeta
29.11.2020 5 z 5

Na doporučení jsem si ji přečetla, i když jsem to už nějakou dobu mela v plánu a musím říct super...kniha byla vtipna,Sera i Ben meli za sebou no dalo by se říct ne příliš pěknou minulost ale o to byl jejich příběh zajímavější...za mě super

Elize
26.11.2020 3 z 5

Parádní oddechovka, kdy se člověk nemusí bát složitých zápletek, o to víc jsou zde barvité a vtipné dialogy, nic složitého, zkrátka pohodová romantická komedie na odreagování na jedno odpoledne... pokud čtenář neočekává víc, tak bude spokojený.

pogmanka
12.11.2020 5 z 5

Krásná oddechovka, u které jsem se skvěle bavila. Četla se sama a já se těším, až se vrhnu na další příběh od této autorky.

Mentolka78
10.11.2020 5 z 5

Uzasne vtipna a oddychova kniha. Kdo si takovou touzi precist, vrele doporucuji! ????

Damienronnie
08.11.2020 5 z 5

Vtipná kniha :)

Miška935
01.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Musím říct, že ze začátku dost divná a všechny ty náhodné věci, jako že zjistila, že to je její šéf, že se přestěhoval vedle ní do bytu. Bylo docela zvláštní a tímto mě ze začátku kniha moc nebavila, ale jak jsem došla asi na 150 stranu, tak mě neskutečně chytla. Byla to velmi příjemná oddechovka, velmi dobře se četla.

Dudek25
25.10.2020 5 z 5

Mě se kniha moc líbila takže určitě ještě přečtu někdy

LenkaPet
24.10.2020 5 z 5

Krásná kniha, přečteno jedním dechem, za necelý den, jako kdybyste koukali na film. Moc doporučuji jako oddechovku když potřebujete trochu lásky a úsměvu.

Lenka_S
18.10.2020 4 z 5

Tak tuhle oddychvku jsem si užila. Velmi dobře se čte, měla jsem ji přečtenou během jediného dne. Příběh, i když je díky žánru předem jasné jak to dopadne, je přeci jen trochu jiný. Chápala jsem Seru, proč se bojí pustit si někoho do života a stejně tak mě ohromné bavili její adoptivní tátové.

kanitsuj
13.10.2020 3 z 5

Trochu zbytečně mnoho vulgárních slov, opakování již jednou řečeného a příběh, který výrazně nenadchne ani neurazí. Je to takové čtení bez výrazného očekávání na ukrácení dlouhé chvíle nebo splnění úkolu ze čtenářské výzvy. Vzhledem k počtu stran by se ale v tomto případě vyplatilo pustit si nějaký prověřený romantický film:-)

petusska01
12.10.2020 5 z 5

Nebol to úplne najlepší príbeh čo som kedy čítala, ale dosť som sa nasmiala a niektoré zápletky boli celkom nepredvídateľné, takže hodnotím vysoko. Taktiež mám rada samostatné hrdinky, takže s týmto som bola spokojná. Ben bol sympaták a netradiční "tátové" tak isto :) taká príjemná, ľahko a rýchlo čtivá oddychovka!

Julinka679
06.10.2020 5 z 5

Milá, zábavná a trochu praštěná oddechovka od které jsem se nemohla odtrhnout. Nečekala jsem příliš jelikož je to "romanťárna" ale člověk občas potřebuje u čtení nepřemýšlet a prostě vypnout.
S láskou tě nenávidím výše zmíněné naprosto splňuje, takže za mě 4,5* a doporučuji :-)

spencer
05.10.2020 3 z 5

Kniha je to opravdu jednoduchá a oddechová. Nic nového v ní nejspíš nenajdete, protože je plná různých klišé a předvídatelnosti. Ale na zpříjemnění deštivého odpoledne byla jak dělaná. Sice byla pro mě od autorky zatím tou nejslabší, ale svůj účel splnila.

mikika
05.10.2020 4 z 5

sice klišé až na půdu, ale ukrutně zábavné, tahle autorka prostě umí psát tak, že se chechtáte nahlas a ve vlaku se všichni otáčejí..

Kudík
04.10.2020 4 z 5

Překvapivě je vše uvedeno již v anotaci knihy, takže se žádné velké překvapení ohledně Sery a Bena nekoná. Dále mám pocit, že série "Destination Love" je od jiného autora, protože je to v celkově odlišném stylu. Avšak za poděkování autorky a ujištění, že "auto to nebylo", a to rovnou 2x, dávám * navíc. ;)

jeny-v
24.09.2020 3 z 5

Knihu jsem si vybrala dle anotace jako nenáročnou romantickou oddechovku. Postava 24leté Sery byla v příběhu, dle mého názoru, docela dobře prezentovaná - jako samostatná, cílevědomá a zásadová mladá žena. Ovšem v osobě Bena jsem postrádala "jiskru hřebce", občas mi připadal svým jednáním nereálně až trapně - např. konflikt s Giovannim při focení kalendáře v Namibii, narozeninová oslava Li-Hau, obhajoba svého jednání u JJ. Možná to bylo stylem napsaného románu, ale celkově jsem čekala "lepší milostný příběh".

Sabča92
22.09.2020 4 z 5

S láskou tě nenávidím je romantická oddechovka u které zapomenete na své starosti a ponoříte se do příběhu s prázdnou hlavou. Je psaná dost odlehčeně, nikde se zbytečně nezdržuje a romantika mezi hlavními hrdiny vzniká pomalu i když ne zas až tak pomalu. Celý příběh je protknutý narážkami na známé filmy a knihy, což jistě oceníte. Hlavní hrdinka mi osobně byla sympatická, pracuje v reklamní agentuře, což je i místo, kde pracuji já. Její životní situace nebyla růžová a snažila se se vším bojovat sama za sebe, což je na jednu stranu šlechetné, na druhou stranu, když je jí podávána pomocná ruka a ona ji s díky odmítá, je to až na facku. Ben je hlavní hrdina, kterého si prostě zamilujete. Pohádkový příběh pro ženy, které se chtějí u knihy usmívat, zamilovat a pohádkově zasnít.

humor romantika

Jo Watson