S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442536/bmid_s-laskou-te-nenavidim-dlp-442536.jpg 4 757 757

S láskou tě nenávidím série

Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě. Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love to Hate You , 2018

vladenask
20.03.2022 5 z 5

Skvělá kniha k odpočinku. Když jsem se přes den trápila , tak při čtení knihy jsem na vše zapomněla

musivila
18.03.2022 4 z 5

Možná tam bylo plno klišé a děj byl předvídatelný. Ale styl psaní mi sedl a já si knihu užila. Ano, k závěru už to bylo přeslazené, ale to u takových knih bývá. Zkrátka jsem potřebovala oddych a to kniha splnila. Rozhodně originální byli dva „tátové“ JJ a Bruce, ti byli super.

Nika151
18.03.2022 5 z 5

Děj má od začátku spád, ani chvilku se nenudíte. Autorka píše s humorem, který je příjemný. Líbí se mi, že Ben Seru s vtipem “uhání” k prvnímu rande, což se v podstatě děje po většinu knihy. Je mezi nimi velká přitažlivost a jak to tak bývá - každý z nich má velké temné tajemství. Doporučuji.

Pavla79
09.03.2022 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda, kterou jsem si vybrala pro čtenářskou výzvu, se mi líbila více. Konec byl až moc sladký, Sera protivná, že jsem chtěla knihu chvílemi zavřít. Jinak pěkné.

AlexandraBane
06.03.2022 5 z 5

Příjemná oddechovka

1bublina
02.03.2022 5 z 5

Knihu jsem si přečetla díky čtenářské výzvě a moc se mi líbila. Konec byl trochu přeslazený, ale občas je potřeba si přečíst něco s dobrým koncem.
ČV 2022 - Kniha od afrického autora.

MisaFili
22.02.2022 5 z 5

K této autorce jsem přišla díky knižní výzvě. Přiznám se, že se mi do knihy moc nechtělo. Nevím proč. Ale jsem MOC ráda, že jsem si knihu přečetla. Čtivá kniha, autorka umí psát. Skvělá oddechovka. Doporučuji

baty
21.02.2022 5 z 5

Krásně a vtipně napsaná kniha. Moc se mi líbila zápletka i děj. Super oddechovka.

Fidibus
17.02.2022 5 z 5

(SPOILER) "... Vytáhla jsem balíček M&Ms..." "Vyndal jsem všechny modré, protože se zdá, že neprospívají tvému zdraví..." Červená knihovna s inteligentním humorem a dramatickou zápletkou, konec jasný. Spousta hezkých i vtipných scén, třeba s oběma "otci".
"Je to pašerák kalhotek... Škoda, že jsi neomdlela, takže ti nemohl dát dýchání z úst do úst..."

Dobruš
15.02.2022 5 z 5

Zatím mám od autorky přečteny poslední tři knihy. Musí říct, že se jedná o příjemné oddechové čtení, které se četlo samo.Od knihy jsem měla problém se odtrhnout, i když člověk už dopředu ví, jak kniha dopadne. Ráda si časem přečtu další knihy od této autorky.

Kackac77
14.02.2022 2 z 5

Na autorku jsem narazila díky čtenářské výzvě a přečetla rovnou dvě její knížky. Očekávala jsem od knížky víc, už kvůli dobrému hodnocení. Příběh je velmi předvídatelný. Celkově je to hodně jednoduchá kniha, bez nápadu...

ZuzullaM
05.02.2022 3 z 5

Taká príjemná oddychovka. Asi som ju ale čítala, veľmi skoro po autorkinej knihe: Mám tě ráda, nemám tě ráda, lebo sa musím priznať, že táto ma zaujala o trochu menej. Ale bola hrozne čtivá a mala som ju skoro prečítanú.

petrzel
05.02.2022 5 z 5

Perfektni oddychovka.

Kešu1981
02.02.2022 4 z 5

Paní autorka v každé své knize chrlí náhody jednu za druhou a říká tomu osud, no proč ne? Ale co u ní oceňuji nejvíc je humor. Tentokrát: při domovní schůzi se řeší velmi znepokojivé porušení pravidel "někdo použil prací prášek na ruční mytí v automatických pračkách"...a za ten záchvat smíchu dávám 4 hvězdy.

JessieEx
28.01.2022 3 z 5

Ani po nějaké době od dočtení stále nevím, zda se mi kniha líbila, nebo ne. Hlavně první půlka byla jedno velké klišé. Všechny zápletky jsem už znala z jiných knih a věděla někdy i spoooustu stran dopředu, co se bude dít.
Hlavní hrdinka se vyspí s náhodným mužem - další den jde do práce...o co, že to bude její nový šéf?
Hlavní hrdinka jde následující večer spát když v tom uslyší ze sousedního bytu vrtačku a jde si to s dotyčným vyříkat...o co, že to bude opět její šéf?

Tohle jsou věci, které se stanou hned na začátku a jsou i v anotaci. Každopádně třeba jednu informaci podobného rázu, kterou autorka trošku naťukla na začátku, "tutlala" asi půlku knížky a pak prozradila jako velké wow. Pardon, ale od začátku bylo jasné, že to tak bude.

Takže kniha opravdu nepřekvapila. Šablonovitá byla úplně celá, ale nejvíc třeba v tom jak líčila homosexuální rodiče jako ty lepší a hodnější, než hetero mámu a tátu. Už jste někdy četli knihu, kde by gayové byli více zlí, nežli obyčejní průměrní bílí heteráci? Já tedy ne a tahle tendenčnost už mě trošku štve, přeci žádná skupina ani menšina není lepší/horší než jiná.

Na druhou stranu, kniha se dobře četla, několikrát jsem se dobře zasmála a i romantika v druhé polovině knihy nebyla špatná.
Z mě průměr až lehký nadprůměr, zkusím od autorky ještě něco jiného.

Mufka
20.01.2022 4 z 5

Čekala jsem oddechovou knihu, nenáročný příběh, a to jsem dostala. Za mě spokojenost. A dva náhradní "tátové".. ti mě bavili, byli úžasní :-)

perlas.ps
18.01.2022 2 z 5

Kniha byla pro mě spíše zklamáním. Nevím, jestli mě více rozčilovala Sera nebo stalker Ben. Taky me mrzí, že autorka nevyužila více reálie Johannesburgu, byl to jeden z důvodů, proč jsem po knize sáhla. Podle hodnocení tady jsem čekala něco lepšího, musela jsem se nutit,abych knížku dočetla. Nejoblíbenější postavy jsou bezesporu Jj a Bruce, škoda že nedostali více prostoru.

rumova_kulicka
17.01.2022 4 z 5

Tato kniha byla milé překvapení. Určitě sáhnu po dalším autorčině počinu :-)

Ren95
14.01.2022 5 z 5

Příjemná oddechová kniha, která splnila veškerá má očekávání! Líbilo se mi, že příběh Bena a Sery byl trosku odlišný dějem oproti ostatním románům pro ženy.

Kekik
10.01.2022 2 z 5

Po přečtení Já a ty, navždy jsem měla od další autorčiny knihy veliká očekávání. Bohužel nebyla naplněna.

I když začal příběh velmi vtipně, postupně jsem byla z knihy čím dál otrávenější. Může za to Sera.
Mmmmmm, aggrrrh, a jiné shluky písmem mě vytáčely k šílenství. Nemám ráda, když se takhle postavy vyjadřují. Občas, budiž. Ale bohužel Sera se takto vyjadřovala téměř pokaždé. A někdy i Ben. Sera se ještě k tomu chovala jako malá holka. Chápu, že to měla v životě těžké, ale i tak. Přeháněla to. Zvláště svým chováním k Benovi. Nechápala jsem, proč Bena tolik "trestala" za jeho minulost. Tvrdohlavě odmítala jakoukoliv pomoc, ať už jí ji nabízel kdokoli. Sera rozhodně nepatří k postavám, které bych si oblíbila. Ben je naopak tahounem celé knihy.
Čtenářská výzva 2022: Téma číslo 3. Kniha od afrického autora.

humor romantika

Jo Watson