Nebezpečná vášeň

Nebezpečná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15323/bmid_nebezpecna-vasen-pxT-15323.jpg 4 90 9

Rebelové série

Irsko a Anglie, 1816 Felicity je krásná, vášnivá a za několik měsíců bude i velmi bohatá. Dokud však nedosáhne plnoletosti, nemůže se svým dědictvím nakládat, a proto je jí určen poručník jménem Miles Cavanagh. Ten se však svého úkolu ujímá jen s obrovským sebezapřením a ani Felicity k němu zprvu nechová právě vřelé city… To, co začalo jako obapolná nenávist, se však záhy přetaví v lásku. Felicity však stále tvrdí, že se provdá za ovdovělého statkáře, který bydlí opodál. Miles nedokáže pochopit, proč se jeho krásná vyvolená hodlá vrhnout do náruče krutého a všeobecně nenáviděného muže. Odkud pramení její sebezničující odhodlání? Miles svádí se svou umíněnou svěřenkou nelítostný boj, aby ji uchránil před neuváženým činem, a sám při tom upadá do osidel lásky. Až příliš pozdě si uvědomuje, že nebezpečná vášeň, jíž jedné žhavé noci popustil uzdu, je jako lavina, která se už nedá zastavit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Dangerous Joy , 1995

Ála1968
02.04.2023 4 z 5

Tak tohleto určitě stálo za přečtení.Patří určitě zatím k těm lepším že série.

miruska1
18.05.2021 4 z 5

Zajímavý příběh. Felicity Bola hrozná, ale len část příběhu, potom autorka k temperamentu přidala i trochu rozumu a už to docela šlo. Myslím že ak by autorka na některých místech šetrila slovami, příběh by byl o dost čtivejši.....

munka
04.03.2019 4 z 5

Oproti predchádzajúcim dielom trochu sklamanie, ale ako oddychové čítanie môže byť.

rampapa
22.08.2018 5 z 5

Úplně jsem se do této knížky od této autorky ❤Zamilovala ❤

vcielka
10.12.2017 5 z 5

Mne sa knizka velmi pacila. Jedine co mozem vytknut je ze pan porucnik na to ze sa zatal ze sa bude spravat ako porucnik sa odrazu nerozpakuje ovladnut Felisity cez postel. Nevadi mu ze otehotnie a chce ju dostat kazdu jednu noc, ked ona nechce a odrazu z nicoho nic zrazu chce dodrzovat porucnicky celibat ked ona uz ona ho chce. Je to trochu nezmyselne lebo uz to pravidlo porusili tak naco to cele. Prislo mi to take nasilu od autorky, ale jej styl je ten ze dlho dlho nic, potom chvila ano a potom zasa dlhy celibat oboch postav. Proste to rada natahuje ako zuvacku stale.

Samery
19.02.2017 2 z 5

Kniha mě dost zklamala. Hlavní hrdinku jsem měla chuť zabít několikrát a připadala mi neskutečně hloupá a naivní. Dost mě rozčiloval její pohled na svět a její jednání, kdy by byla ochotna vložit do péče násilníka nejen první dítě, ale případně i druhé. Přečetla jsem knihu jen ze setrvačnosti, ale zatím je pro mě nejhorší ze série rebelů.

havrmoni
05.12.2015 4 z 5

Příběh nebyl špatný,ale ta ženská. První třetina možná i víc byla pro mě kvůly její povaze utrpení. Dvakrát jsem přestala vzteky čist,protože kdyby to šlo,tak bych jí vytáhla ven a v prvním případě dala pár facek a ve druhém utloukla (podotýkám,že jsem velmi mírumilovný člověk).Když po té autorka Felicity ,,zkrotila" už se to dalo a 4* si zaslouží.

jaja1989
20.04.2015 5 z 5

Četla jsem to hlavně kvůli předchozím dílům, takže jsem z tohodle byla trošku zklamaná.

badinka4
25.09.2014 4 z 5