Přistižen

Přistižen https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140181/bmid_pristizen-laf-140181.jpg 4 360 93

Chynna má stejně jako většina mladistvých, jimž Dan Mercer pomáhá, vážné problémy. Telefonicky ho naléhavě žádá o návštěvu. Dan ví, že pokud jí vyhoví, zničí si život. Přesto to udělá. Past sklapne – televizní reportérka Wendy Tynesová ve svém pořadu Dana usvědčuje z pedofilie. Soudu se sice Dan vyhne, nenávisti rozezlených rodičů však nikoli – záhy je před reportérčinými zraky brutálně zavražděn. Po čase začne Wendy trápit svědomí, zda nepřímo nezapříčinila smrt nevinného člověka. Za každou cenu chce znát pravdu, a tak se na vlastní pěst snaží rozkrýt pozadí kauzy, jejíž kořeny podle všeho sahají kamsi do minulosti. Neuhne, ani když dávné tajemné stigma začne ohrožovat i ji…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Caught , 2010

eiramka
08.08.2014 4 z 5

Kniha má rychlý spád a nedá Vám vydechnout až do poslední stránky - postavy jsou dobře vykreslené, hlavní hrdinka - investigativní novinářka, docela sympatická. Co je u této knihy zajímavé - uvědomíte si , jak lehce se někdy nechá člověk ovlivnit, jak snadno uvěří, jakou sílu má "veřejné mínění" a kdo a co vlastně ho vytváří.Stojí za přečtení.
( četla jsem v angličtině, takže překlad neposuzuji)

Kodetka
15.06.2014 5 z 5

Výborná kniha, zajímavá zápletka, velmi dobré rozuzlení.

Leskodka
01.02.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi pěkně četla, jako autorovy ostatní knihy. Zajímavé téma, překvapivé rozluštění.

Neri
09.10.2013 4 z 5

Čtivé, svižné, napínavé, nepřekombinovaná zápletka a zajímavé, ne za vlasy přitažené rozuzlení ( jak tomu často bývá ). Moc se mi to líbilo, thriller přesně dle mých představ.

LG73
29.07.2013 5 z 5

Od této knihy jsem neočekávala žádné přemrštěné nároky, ale byla jsem mile překvapena. Příběh zpočátku působí jednoduše, ale s každou další stránkou se stává zamotanější a dokonale vás pohltí. A nejvíce překvapí závěr příběhu a odhalení vraha, které je skutečně nečekané.

rodak
20.06.2013 4 z 5

Já bych řekl že jsem četl od něj i lepší Hodně zamotané ale dobré vykreslení postav

Luca287
31.05.2013 4 z 5

Dobře napsaná kniha....na 5 hvězdiček to není, ale kniha byla napínavá a dobře se četla... :-)))

kneslova
24.05.2013 3 z 5

Moje první kniha od tohoto autora, začátek se mi zdál dost nezáživný, od druhé poloviny mnohem lepší. Celkem překvapivý konec. Zas tak napínavá mi nepřišla.

Janaf
05.04.2013 5 z 5

Napínavé čtení,jako jiné knížky co jsem od tohoto autora četla mě děj knihy / lehce a svižně psaný/ udržel v napětí od začátku až do konce. Překvapivý závěr knihy se mi líbil. Autor mě nezklamal. Doporučuji.

bookcase
21.03.2013 5 z 5

Moje první setkání s tímto autorem - čučela jsem jako puk. Fakt dost dobrý thriller.

evasamankova
27.02.2013 5 z 5

H. Coben opět na vrcholu. Velmi zdařilá kniha. Napínavá, čtivá a nelze odložit. Smysluplná zápletka, na konci věrohodně vysvětlená.

HλNKA
02.02.2013 4 z 5

Jak vyjádřit názor ve dvou slovech? "Dost dobrý!"
Jakmile jsem knížku otevřela a přečetla si první větu, věděla jsem, že tohle bude bomba.I holý fakt, že jsem knihu přečetla za necelé dva dny, svědčí o všem. Ta kniha je prostě zlo v tom nejlepším možném světle. S každou další stránkou pronikáte hlouběji do příběhu. Čím víc se zamotáváte, tím víc vás to nutí číst dál a konečně zjistit, jak to všechno bylo. A když už jste skoro u konce a myslíte, jak jste na všechno přišli a jak je všechno jasné, dokáže vás pár vět přesvědčit o naprostém opaku.
Skvostně napsaná kniha, která prostě stojí za přečtení!!

Luckynek139
03.01.2013 5 z 5

Neuveritelne napinava a opravdu velmi povedena kniha. Vsem doporucuji!!!

vraždy

Harlan Coben