Přistižen

Přistižen https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140181/bmid_pristizen-laf-140181.jpg 4 360 93

Chynna má stejně jako většina mladistvých, jimž Dan Mercer pomáhá, vážné problémy. Telefonicky ho naléhavě žádá o návštěvu. Dan ví, že pokud jí vyhoví, zničí si život. Přesto to udělá. Past sklapne – televizní reportérka Wendy Tynesová ve svém pořadu Dana usvědčuje z pedofilie. Soudu se sice Dan vyhne, nenávisti rozezlených rodičů však nikoli – záhy je před reportérčinými zraky brutálně zavražděn. Po čase začne Wendy trápit svědomí, zda nepřímo nezapříčinila smrt nevinného člověka. Za každou cenu chce znát pravdu, a tak se na vlastní pěst snaží rozkrýt pozadí kauzy, jejíž kořeny podle všeho sahají kamsi do minulosti. Neuhne, ani když dávné tajemné stigma začne ohrožovat i ji…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Caught , 2010

bedkniha
13.08.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, hezky napsané, dobře se četla, konec hodně překvapivý

sabca
14.07.2017 5 z 5

Pěkná kniha se zajímavou zápletkou. Do konce jsem nevěděla jak vše dopadne. Doporučuji

Jana09
16.06.2017 5 z 5

Miluju napětí. Líbí se mi ten pocit ponořit se do příběhu, být napínaná a postupně odhalovat vraha.
Nic se nevyrovná rozpoložení, když mi to všechno "docvakne" a vítězoslavně se doberu řešení těsně před koncem, abych vzápětí zjistitla, že je všechno úplně jinak :-)
Tomu říkám správný příběh.
Naposledy se mi to povedlo včera v noci při dočtení výborného Harlana Cobena - Přistižen. Není to první a ani poslední kniha od tohoto autora, kterého všem milovníkům napětí doporučuji.

mulder
13.06.2017 5 z 5

Harlan Coben to umí:-)

Ajuszka
20.04.2017 5 z 5

U hodnoceni ani nevaham,5 * je celkem jasnych.Skvely pribeh,do konce knihy jsem vubec necekala jak to vsechno je.Rozuzleni sokujici.Skvela kniha,co dodat

Miro67
02.04.2017 5 z 5

Velmi dobře napsaná detektivka, bez drastických scén. Od začátku až dokonce drží čtenáře v napětí.Vždy, když už to vypadá, že pachatel je jasný, zase se objeví skutečnosti, které ukazují na někoho jiného. Stoprocentně doporučuji k přečtení.

harena
02.04.2017 4 z 5

Je pravda, že kniha se čte úplně sama - děj napínavý, dobré téma. Odpustit, neodpustit, nenávidět nebo začít žít ? Ano, v současné době díky internetu můžeme člověku během dvou - tří dnů zcela zničit život. A konec. Napravit to téměř nejde. Coben je můj oblíbený autor, mám ráda jeho styl psaní, a těším se na jeho další knihu.

Rade
26.03.2017 4 z 5

Docela čtivá a napínavá detektivka se zajímavou pointou, i když trošku jednodušší.
A taky zajímavý pohled na americké maloměsto, kdy maminka sleduje, kdy a jak dlouho sedmnáctiletý syn dělá doma úkoly a kde domácí „pijácký“ večírek s pivem pro sedmnáctileté maturanty je líčen jako ďáblova akce s nedozírnými dopady…
Vidím to tak mezi tři až čtyři, a i když trochu pochybuji, zda je takto vymyšlený příběh reálný, nakonec zaokrouhluji nahoru (horší čtyři) - právě pro tu svým způsobem pohodovost a pozitivní vyznění celého příběhu i snahu ukázat, že lidi jsou spíš dobří než zlí. Nenáročná detektivka, po jejímž přečtení nebudete mít divoké sny. V tomhle mi to trochu připomnělo Agathu Christie.

Eeli
07.03.2017 5 z 5

Kniha, která mrazí, překvapuje, udržuje čtenáře stále napjatého a nezabředává do nesmyslností či přehnaných "krváků", prostě kvalitní detektivní příběh. Děj je velmi dobře promyšlen a čtenáři podán srozumitelnou formou. Nic zde není navíc, žádné zbytečné nudící pasáže, takže se kniha dobře čte. Autor čtenáři předložil uvěřitelný příběh se skvěle vymyšlenou zápletku a se zajímavým rozuzlením.

Zdenullinka
05.03.2017 5 z 5

Jedním slovem ....Výborná.

hey123
03.03.2017 5 z 5

Super kniha, s velice překvapivým rozuzlením. Vůbec jsem to netušila. Doporučuji!

Míša777
13.02.2017 5 z 5

Skvělá kniha, geniální zápletka. Autor jde opět ihned k věci bez sáhodlouhých vedlejších popisů (to mu však nijak neubírá na kvalitě). Přestože jsem od tohoto autora přečetla již několik knih, neustále mě překvapuje a určitě si přečtu i všechny ostatní. Vřele doporučuji.

barusak1
03.02.2017 5 z 5

Moje první kniha autora a musím říct, že pro mě bomba. Čtivá, napínavá kniha. Se skvělou zápletkou. Konec mě dostal. Jdu najít další knihu od autora

konicekbily
26.01.2017 4 z 5

Kombinační schopnosti autora při vymýšlení zápletek jsou asi neomezené. Určitě si knihu přečtěte!

kosilka
23.01.2017 5 z 5

Výborná kniha, čtivě napsaná, zajímavá a zamotaná zápletka se dvěma liniemi, které se krásně proplétaly. Stále jste nuceni přemýšlet, jak to bylo dál a stále máte chuť pokračovat ve čtení. Závěr-ten hlavní, pro mě nebyl bohužel překvapením, protože Cobenovy příběhy znám a vím, jaké motivy rád používá, proto jsem od začátku věděla, jak to dopadne. Druhá část závěru pro mě nečekaná byla, ovšem nekonala se žádná překvapením otevřená ústa :-) Celkově se mi ale kniha velice líbila, tím, jak byla napsaná, tím, jakou měla atmosféru, tím, o čem byla a konec byl napsán tak krásně klidně a osudově, že jsem po přečtení ještě nějakou dobu cítila zvláštní smutek. Přemýšlení o vině, trestu, o odpuštění. Moc hezky zpracované téma.

SelenaDemi428
01.01.2017 5 z 5

Coben opět nezklamal a během posledních stránek, kdy jsem si myslela, že už všechno vím, jsem byla opět překvapená (jak už to u jeho knížek bývá pravidlem).

dom.ini
06.08.2016 5 z 5

Ze začátku mi trochu trvalo zorientovat se v postavách, ale až na tuto drobnost nebylo knize co vytknout. Zápletka byla velmi napínavá, komplikovaná a dobře promyšlená a musela jsem se nutit abych knihu vůbec odložila.

Pajina68
20.07.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka, ze začátku jsem se drobet ztrácela, ale v závěru se mi líbily zvraty, které v případu nastávaly. Vřele doporučuji.

motolka
04.07.2016 5 z 5

Velmi pěkná detektivka. Knížka se mi velmi líbila a doporučuji.

pepa4081
04.06.2016 4 z 5

Od začátku do konce napínavá a zajímavě napsaná detektivka. Nečekaný konec. Moje první kniha od tohoto autora a hned jsem si půjčil čtyři další. Velmi uspokojivé.

vraždy

Harlan Coben