Pes hledá člověka

Pes hledá člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34163/pes-hleda-cloveka-34163.jpg 4 19 7

Strastiplné putování fenky Rezky za svým pánem. Příběh pro čtenáře od 10 let. Rezka je krásná fenka irského setra. Miluje běh, plavání, máslové sušenky a všechny lidi. I když těch, co si její lásku ani trochu nezaslouží, potká Rezka v prvních třech letech svého života víc než dost. Ne všichni si totiž uvědomují, že pes není ani hračka, ani módní doplněk, ale živá bytost. A tak se Rezka postupně ocitá v právnické kanceláři, v podchodu metra, v turecké čtvrti a dokonce i na jevišti divadla. Fenčina důvěra a přívětivost je natolik neotřesitelná, že občas způsobuje malé zázraky. I v nejotrlejších srdcích někdy probudí jiskřičku soucitu a těm, kteří ji mají rádi vnáší do života štěstí a radost. ... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Hund sucht Mensch , 1996

Mindy
13.10.2018 5 z 5

Hodnotím jako dětskou knihu (četli jsme se synem). Je v ní hezky popsané, jak se lidé umí i neumí chovat ke psům, a jak psi vnímají pocity a nálady lidí. Hezký a poučný příběh.

Madla111
10.06.2017 odpad!

hrozná kniha povinná četba nedoporučuji

psomil
19.11.2016 5 z 5

Je to výborná a nádherná kniha. Doporučuji ji těm co čtou rádi o zvířatech. Takovouhle fenu akorát Bellu mají u nás sousedé a věřte mi je opravdu nádherná

riley
24.08.2014 5 z 5

Velice dojemná knížka, propracovaná do posledních detailů, které knížku dělají poutavou a a jedinečnou.

psokůň
02.01.2014 5 z 5

I přesto,že bydlím v malém bytu,jsem kdysi dávno chtěla psa(vlastně pořád chci,ale už vím,částečně kvůli knize,že v takových podmínkách by se neměl dobře).Po přečtení knihy jsem okamžitě přestala snít o psovi.Pokud vás dítko otravuje s tím,že chce psa,dejte mu tuhle knihu.Čtivá i poučná.

weja
29.06.2013 5 z 5

Pěkná knížka .....Má dát dětem poučení (nejenom dětem) o tom ,že né všichni psi jsou stejní a nemůžeme se k nim chovat jako k nějaké věci! Že pes je nejlepší přítel člověka!! :*

tara11
03.05.2013

tuto knihu jsem četla je to moc krásná knížka a celkem i vtipná