Kroky vraha

Kroky vraha https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339072/mid_kroky-vraha-a38-339072.jpeg 4 2176 2176

Josef Bergman série

V pražském lesoparku byla v noci uškrcena mladá žena. Novinářka Julie Kellerová je zřejmě poslední, kdo s ní před vraždou mluvil. Oběť se navíc nápadně podobala její dceři Kláře. Byla to náhoda nebo měl vrah spadeno na někoho jiného? Sympatický inspektor Josef Bergman rozkrývá složitý hlavolam a odhaluje tajemství zahalující minulost.... celý text

Kůstka
29.06.2013 5 z 5

Michaely Klevisové první kniha a já ji četla jako poslední.. :) Nedají se srovnávat, každá má v sobě ten typický překvapivý okamžik, kdy do sebe všechno najednou logicky zapadne a vše je vysvětleno. Spisovatelka vás vodí za nos po celou dobu a vy si říkáte, jak je to všechno jasný a o co, že to bude takhle! A ona prdlajs. :)) Samozřejmě, že se tahle česká detektivka nedá srovnat třeba s Deaverem, jenže proč to srovnávat, když je kniha čtivá a hodně dobře vymyšlená a zamotaná? Opravdu obdivuju tu promyšlenost příběhu, já bych na nic takového nepřišla, šílené množství postav, některé tam jsou sice trochu zbytečné, ale své místo tam taky mají, třeba Ludvík se svou novou ženou nebo paninka Jahodová :)

alnahu
30.11.2012 5 z 5

Četla jsem tuto knihu již dříve a také se mi velmi líbila-je opravdu napínává-moc pěkné počtení.

tylka
30.11.2012 5 z 5

Moc pěkné, všem doporučuji.

RADOST
15.09.2012 4 z 5

Dobrá detektivka. Napínavá, z českého prostředí a tak nějak uvěřitelná. I když je to autorčina prvotina, zdála se mi dokonce lepší než její Dům na samotě.

pihinka
07.01.2012

Dočetla jsem knížku jedním decxhem a naprosto úžasné :-) těším se na další

sachista
01.10.2011 4 z 5

Celou dobu jsem byl v neustálém napětí a doslova hltal stránky, závěrečná pointa mě však dosti zklamala, především motiv, ten se mi zdá značně nereálný. Ale dalšímu dílu dám každopádně šanci, proč by v ČR nemohli být kvalitní detektivkáři?

WEIL
27.09.2011

Detektivka nové generace, ale ne lepší výkon než starší čeští autoři. Jen jsem do toho nahlédl, ale nezaujalo mě to.