Dobře se dívej

Dobře se dívej https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280205/bmid_dobre-se-divej-2si-280205.jpg 4 390 124

Jefferson Winter série

Odpadlík z FBI a eso mezi světovými profilery Jefferson Winter je tentokrát postavený před nebývale složitý případ: nemá mrtvolu, nezná místo činu, přesto ví, že došlo k vraždě. To video s člověkem upáleným zaživa viděl nesčetněkrát. Čeká na další pachatelovy kroky, ale ty nepřicházejí. Winterovi však jeho excentrická intuice i zkušenost s životem pod jednou střechou se zabijákem napovídají, že má co dělat se sériovým vrahem. Současně ví, že odhalit ho znamená bolestně zasáhnout kořeny a tradice zdánlivě spořádaného maloměsta na americkém jihu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Watch me , 2014

Anahk1
14.07.2019 5 z 5

Za mě super napínavé čtení, stejně jako Polámané panenky.. rozhodně si přečtu další díl..

PavkaHu
10.07.2019 4 z 5

Maličko slabší konec oproti prvnímu dílu, ale to, že jsem přečetla za jeden den, asi něco znamená.

LP113
10.07.2019 3 z 5

Ano dobře se to čte. Začátek zajímavý, ale pak se to nějak chvíli nehne moc z místa. Zhruba od půlky už je to čím dál tím lepší a konec je takový prapodivný. Určitě Polámané panenky jsou lepší, ale zase úplný brak to není. Spíš oddychovka. ;-)

monte
31.05.2019 4 z 5

Skvělé

rencas
09.05.2019 3 z 5

Strhující děj jen ten konec mi přišel divný

hana4834
22.03.2019 4 z 5

Tak tuto knihu jsem už četla a omylem si ju koupila. Ale určitě si ju přečtu zas a zkusím sehnat i první díl ????

Zlatinka.Emilly
21.03.2019 4 z 5

Mě tahle kniha docela zklamala, takový divný děj to byl. Winter z ničeho vycucal vraha, předtím si hrál na škatulata batulata s domněnkami.... Četla jsem od Carola lepší knihy, plné napětí a zvratů, tohle nic moc.

Jitule17
14.03.2019 4 z 5

Děj byl napínavý, byla jsem zvědavá na vraha.
Winter a ty jeho dedukce ala Mentalista byly občas už trochu na mě moc... ale pobavilo i pátrání po jménu Taylora, které jsem kupodivu uhádla o dost dřív než geniální Winter :-)

pastelka53
11.03.2019 5 z 5

Winter opět nezklamal, napínavý děj, čtenář se neustále udržoval v napětí.
Polamanými panenkami se laťka dala hodně vysoko, ale autor nezklamal a opět vyplodil skvělou detektivku!

TessieB
07.02.2019 3 z 5

Kniha má rychlý spád, což mají na svědomí krátké kapitoly. To oceňuji. Ale jinak to bylo takové nijaké, napětí bylo zhruba na 10 stránkách (a to až ke konci). Závěr mi přišel hodně překombinovaný a něco ve stylu "Původně to mělo být takhle, ale to určitě už někdo tušil, tak to potvrdím a rychle to vyvrátím něčím ŠOKUJÍCÍM!" Za mě velký průměr oproti prvnímu dílu.

Pavel83
28.01.2019 5 z 5

Líbí se mi způsob vyšetřování detektiva Wintera. Za mě skvělá kniha.

Twinny
20.12.2018 5 z 5

Zaujal mě způsob pátrání. Winter má u mě svoje místo. Jeho rebelie, aneb dělám si co chci, je mi sympatická. Už se těším na Oběť.

Kukry
11.12.2018 5 z 5

Super.

alexis818
09.12.2018 3 z 5

Slabý odvar Polámaných penenek.Vůbec jsem se nemohla začíst.první polovina byla utrpení.Vydržela jsem a druhá půlka plynula svižněji,konec se mi líbil.Dám šanci ještě třetí knize Obět.

SimonaP
28.11.2018 3 z 5

Knížka mě moc nebavila, nic moc se nedělo, hlavní vyšetřovatel byl asi jasnovidec.

Dumicek
12.11.2018 5 z 5

Já jsem byla opět hodně spokojená. Kniha se četla sama, krásně plynula..Wintera jsem si opravdu oblíbila a celkem styl psaní se mi opravdu líbí. Nemohu říct, že první díl byl lepší, řekla bych,že autor si udržuje pořád stejnou úroveň a ta je nad míru uspokojující, takže za mě: Doporučuji :)

Eva514
09.11.2018

Tak právě jsem začala tuto knihu číst. První díl jsem přečetla během 2 dnů. Super kniha. U této knížky se nemůžu zbavit dojmu,že už jsem něco podobného četla. Velmi mi to připomíná děj Jack Reacher... tak nevím :D Přišel jste někdo na to, jak se Taylor jmenuje?:D Nechápu, že mu to nedošlo.. já na to teda přišla :D

rajcatko
10.09.2018 2 z 5

Neurazí, nenadchne.

Irena77
09.09.2018 5 z 5

Právě jsem dočetla. A musím uznat že je to velmi zajímavá kniha. Dobře se četla. Občas mě zaskočilo jak se vyvíjel děj. Za mě super kniha a musím jen doporučit.

Nixa
29.08.2018 4 z 5

Druhý díl této série byl trochu slabší než ten první. I tak nejsem zklamaná. Kniha se četla dobře, byla napínavá a zajímavá. Hlavní postavy mi byly sympatické a čtení mě bavilo.