Dobře se dívej

Dobře se dívej https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280205/bmid_dobre-se-divej-2si-280205.jpg 4 390 124

Jefferson Winter série

Odpadlík z FBI a eso mezi světovými profilery Jefferson Winter je tentokrát postavený před nebývale složitý případ: nemá mrtvolu, nezná místo činu, přesto ví, že došlo k vraždě. To video s člověkem upáleným zaživa viděl nesčetněkrát. Čeká na další pachatelovy kroky, ale ty nepřicházejí. Winterovi však jeho excentrická intuice i zkušenost s životem pod jednou střechou se zabijákem napovídají, že má co dělat se sériovým vrahem. Současně ví, že odhalit ho znamená bolestně zasáhnout kořeny a tradice zdánlivě spořádaného maloměsta na americkém jihu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Watch me , 2014

biki
26.04.2016 3 z 5

Hm, tak jsem trochu v rozpacích. Polámané panenky jsem přečetla ve dvou dnech, k tomuto jsem se musela chvílemi nutit. Moc mi nesedělo prostřední amerického maloměsta pod vlivem jedné silné osobnosti. Oproti první knize se mi zde také zdálo míň detektivní práce a o to víc dohadů ze strany Wintera, dost překombinovaný závěr ... Prostě mi to přišlo o něco slabší. Stále je to však slušná detektivka.

georginaa
10.04.2016 5 z 5

Pokud mohu posuzovat autorova tvorbu, tak polámané panenky byly jasné tím, že jsme věděli co pachatel dělá. Detektiv Winter musel přijít na to, proč to dělá. Za to v této knize neví nic. Převládají jeho pocity, myšlenky, zkušenosti. Hledá místo činu, samotný čin, chce se dostat do vrahovi mysli, ale bez ničeho lze těžko něco dokázat. Jenže to by nebyl dobrý detektiv, kdyby i na zdánlivou maličkost nereagoval a tím se podíval na zoubek a motiv vraha. Opět napínavá kniha až do konce.

Didi15
29.03.2016 5 z 5

Koupeno, přečteno za odpoledne. Nedalo se odtrhnout. Winter je mi sympatický, už aby zase něco vyšlo .

kneslova
20.03.2016 5 z 5

Výborná detektivka, tenhle sympatický vyšetřovatel Winter mě dost baví. Nenudila jsem se ani chvíli, trochu přespříliš komplikovaný konec, ale přesto za mne 5 hvězdiček