Hledání příslibu věčnosti

Hledání příslibu věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337485/bmid_hledani-prislibu-vecnosti-Nul-337485.jpg 4 328 63

Hledání série

< 4. díl

Závěrečný díl série Hledání od populární autorky současných romancí. – Arylin Meadsowsová pracuje v seznamovací agentuře Kinnections jako psychologická poradkyně. Učí jógu, radí osamělým duším, stará se o zvířata v útulku a pomáhá milovanému dědečkovi a na hledání své spřízněné duše jí nějak nezbývá čas ani chuť. Poté, co svého posledního partnera přistihla při výuce jógy s žačkou ve velmi nejógové pozici, rozhodla se, že svoje srdce raději věnuje těm, co ji opravdu potřebují. Když k ní do kurzu na zvládání hněvu dorazí důstojník Stone Perry, Arilyn ho hodlá ignorovat, anebo rovnou nesnášet. Ale jiskru, která mezi nimi přeskočí, už nic neuhasí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Searching for Always , 2015

Lee7
08.05.2018 4 z 5

Prostě moc hezký příběh. Vtipný a těšila jsem se na něj. Čekám zda bude jejich kamarádka další nebo to byl konec?

helcab
29.07.2017 3 z 5

Kniha navazuje na předchozí díly a je to takové letní čtení. Asi bych ji přečetla rychleji, kdybych ji nemusela číst ve slovenštině

liletka_a
17.04.2017 5 z 5

Knihu jsem četla ve slovenštině. Prvně jsem si jí chtěla jen tak prolítnou a zjistit o čem bude Arilyn příběh a najednou koukám a už jsem v půlce.. :D Nejvíc jsem byla unešená vztahem Stona a čivavy Pinky.. jako milovník psů jsem ty jejich sbližovací scénky hltala jednu za druhou...:D Ale zpátky k Arilyn a Stonovi..:) Drsný, živočišný, upřímný..:))

Kniha Hledání příslibu věčnosti je v