Hledání příslibu věčnosti

Hledání příslibu věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337485/bmid_hledani-prislibu-vecnosti-Nul-337485.jpg 4 328 63

Hledání série

< 4. díl

Závěrečný díl série Hledání od populární autorky současných romancí. – Arylin Meadsowsová pracuje v seznamovací agentuře Kinnections jako psychologická poradkyně. Učí jógu, radí osamělým duším, stará se o zvířata v útulku a pomáhá milovanému dědečkovi a na hledání své spřízněné duše jí nějak nezbývá čas ani chuť. Poté, co svého posledního partnera přistihla při výuce jógy s žačkou ve velmi nejógové pozici, rozhodla se, že svoje srdce raději věnuje těm, co ji opravdu potřebují. Když k ní do kurzu na zvládání hněvu dorazí důstojník Stone Perry, Arilyn ho hodlá ignorovat, anebo rovnou nesnášet. Ale jiskru, která mezi nimi přeskočí, už nic neuhasí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Searching for Always , 2015

cukrovka
21.07.2018 4 z 5

Příjemné zakončení celé série. Arylin mi svým vegetariánstvím, bio stravou a jógou trochu lezla na nervy, ale postupně si mě získala, stejně jako Stona. Představa vysportovaného policisty a malé ošklivé čivavy v růžovém byla k nezaplacení.

havrmoni
19.07.2018 5 z 5

Ani poslední díl nezklamal. K Arylin jsem si tvořila vztah stejně jako Stone. Zpočátku mě ta její sluníčková povaha rozčilovala a mě bavilo jak jí rozčiluje. Pak to nabralo spád a ta jejich přitažlivost,žhavá živočišná touha to bylo ..... no prostě hezky popsané :). Baví mě se setkávat se známými postavami s jiných dílů i sérií, oni jsou v podstatě spojený jak rodinnými tak přátelskými svazky a dohromady tvoří bezva bandu. Neodolala jsem a četla sérii od začátku jako jeden dlouhý příběh,tak pěkně to navazuje.

Ditules
13.07.2018 3 z 5

Tak další série je za mnou. Sláva. :) Musím říct, že představa soužití Pinky a Stonea mi přišla pokaždé naprosto vtipná. :)

Pedruska01
08.07.2018 5 z 5

Po neskutečně dlouhé době jsem se konečně dočkala posledního dílu této série. Opravdu nechápu, co na tom tak trvalo?!
Každopádně těšila jsem se, až se setkám nejen s hlavní hrdinkou a jejím příběhem, ale hlavně taky s hrdinkami předešlých dílů a dokonce i s postavami z předešlé série, kterou autorka dokázala i tady krásně zakomponovat do příběhu. Kniha se četla snadno a děj pěkně utíkal. Vážně, autorka má svůj standard, který je pekelně vysoko, což zaručuje hodně. Nic nedrhlo, nic mi nevadilo. Je to pohodové čtení, u kterého se člověk zasměje, rozněžní, zamračí i uteče nějaká ta slza.
Musím se přiznat, že k Arilyn jsem si trošku vztah musela utvořit. Nebyla nesympatická nebo nějaká úplná pipka - to vůbec, ale spíš mě lehce děsil její životní styl. Ale proti gustu... Jinak byla moc fajn holka, která se pěkně poprala se svým úplným opakem a protějškem. A Stone Petty? Člověk si nad ním může jen s úsměvem na tváři povzdechnout.
Já jsem s takovou milou prací velmi spokojena a neváhám doporučit. Jsou to nádherné dospělé pohádky. Doufám, že se ještě v tomhle životě setkám s další tvorbou této autorky a nebudu vůbec váhat, zda si ji přečíst. :)

Adelin239
05.07.2018 5 z 5

Opět úspěšná série této autorky. Každý díl byl originál, díky tomu jsem byla vždy příjemně překvapena průběhem děje. Arilyn byla z nich nejzajímavější, protože v předchozích dílech o ni velká zmínka nebyla. Už jen díky tomu jsem byla zvědavá, jak její příběh dopadne.
Nejvíc mě dojala záchrana malé čivavy Pinky. Díky ní se ze Stona stal obětavý a milý člověk, samozřejmě taky díky Arilyn.
Určitě je tento díl jak zábavný, tak romantický. Rozhodně stojí za to si přečíst nejen tento díl, ale i celou tuto sérii :-)

barborelka
24.06.2018 5 z 5

krásně zakončení serie ;-)

kacaaba
24.06.2018 5 z 5

Tak tento díl zase nezklamal. Dost jsem se nasmála a zavzpomínala na předchozí knihy od této autorky. Doufám, že bude ještě nějaké pokračování nebo série, kde se objeví i tito hrdinové.

avalonek
20.06.2018 4 z 5

Arilin byla zajímavá postava,nikdy jsme se o ní nic moc nedozvěděli,takže její příběh byl takové překvapení a musim říct,že povedené..Jediné,co mě štve je,že nevím,kde vzala spisovatelka takový fešácký poliše,když vidím naše,tak jsou většinou tlustý a ošklivý,takže to mě trošku štve:)Příběh byl plný lásky,smutku,strachu bolesti a překonání starých ran..Bylo tam spousta pejsků a to je moje,takže za mě dobré počteníčko..

trynitrix
18.06.2018 4 z 5

Krásný závěr zajímal mě Arylin příběh a drsnýho poldy :-D

Anyv
11.06.2018 5 z 5

V knize najdete vtipné, dojemné i vášnivé scény. Autorka má velké nadání vtáhnout čtenáře do děje a hrát si s jeho představami. Celá série Hledání... se mi velmi líbila, ani chvíli jsem se nenudila a určitě ji doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi oddechovou četbu s trochou erotiky.

mariva
11.06.2018 4 z 5

Opět docela zábavný odpočinkový příběh, zakončení série, ale zřejmě bude opět následovat další série, když je na řadě Izzy.

xindl007
08.06.2018 5 z 5

Tahle série se vážně celá povedla. Pěkný romantický příběh, navíc kamarádské pouto čtveřice žen, a nevlítnou na sebe hlavní hrdinové hned na páté stránce. A člověk se dočte něco malinko i o hlavních hrdinech ze série Manželství s miliardářem. Já jsem spokojená a hodnotím velmi kladně.

astra3
07.06.2018 2 z 5

Četla jsem všechny knihy této autorky a líbily se mi. Tato mě zklamala. Hlavní hrdinka mi lezla příšerně na nervy.

veveronka
03.06.2018 5 z 5

Výborné,doufám,že co nejdříve něco napíše

Samira
29.05.2018 5 z 5

Výborný bohužel již závěrečný díl téhle velmi povedené knižní série. Pravda čekala jsem, že bude možná ještě o poznání jiskřivější, ale knihu nemohu hodnotit jakkoli negativně, spíše za mne mluví jen má obrovská očekávání na tuto konkrétní dvojici.
Slovní přestřelky nezklamaly, stejně jako kontrast mezi hlavními hrdiny, který přinášel mnoho zábavných situací. A zářila i úžasná čivava Pinky, jen intimitu v ložnici jsem čekala jinou. Hodně udělal i překlad, i když věřím, že se mu nedá nic vytknout a byl doslovný, tak některé věci zní v angličtině lépe a přirozeněji.
Celkově, ale skvělé. Do budoucna doufám v další knihy autorky.
Celou sérii doporučuji!

gambáčová
29.05.2018 5 z 5

Tento díl byl pro mě z celé série nejvtipnější a proto dávám 5.

makika123
25.05.2018

na tuto knihu jsem čekala dlouho. Kniha měla pozvolný začátek, ovšem v polovině knihy se to zlomilo a kniha pokračovala svižně přesně jak jsme na to u téhle spisovatelky zvyklí. Tyto knihy mám moc ráda nejsou zde přehnané erotické scény jak jsme ted u dost kníže zvyklí. Jen je škoda že se na knihu čekalo tak dlouho abych řekla pravdu na knihu jsem se těšila ovšem po zakoupení a přečtení začátku jsem pocítila stagnaci a moc se my do ní už nechtělo nakonec jsem ji dočetla a nelituji kniha je opravdu moc hezká. Jen doufám že budete překládat dalšíc knihy téhle spisovatelky piše opravdu moc hezky a v mé knihovně má své misto a vždy když si chci odpočinout sáhnu po jejich knížkách.

preny
20.05.2018 3 z 5

Abych pravdu řekla,čekala jsem od této knihy víc. Nebylo to špatné,ale předchozí díl byl o mnoho lepší. Musela jsem se chvílemi do knihy nutit.

Erinien
16.05.2018 4 z 5

Hurá, sláva, dočkala jsem se. Uzavření série hledání a příběh Arylin a Stonea. Za mě výborné, tenhle typ romantických vztahů mi vždycky seděl a dost mě bavil.

Nuttelka
14.05.2018 4 z 5

Miluju knihy od Jennifer, ale musím říct, že tento díl mě bavil asi ze všech nejmíň :-( Ze začátku jsem se musela do čtení občas i nutit, ale od půlky už to nabralo nějaký spád. Stone byl super, Arylin mi tedy občas lezla na nervy :-) Ale Stone s Pinky, boží dvojka... Každopádně hezké zakončení série, i když tedy nevím, zda bude nějaká další navazovací série, podle toho nakousnutého konce, jen tedy doufám, že nebudeme čekat tak dlouho jako na tento díl...

Kniha Hledání příslibu věčnosti je v