Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 873 873

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

Evickar
01.05.2019 2 z 5

Hlavní hrdinka je blbá sobecká děvka. Omlouvám se za sprosté slovo. Pořád nějak doufám, že důvod Bishopova chování vůči ní je ve skutečnosti úplně jiný, než jaký jí řekl, protože jinak je to úplně nezajímavé. A závěr? Když si hlavní hrdinka uvědomí svůj původ a co vlastně je zač? To obrovské tajemství? Mé pocity v tu chvíli byly: A co jako... ? A nechalo mě to úplně chladnou a další díl si přečtu jen proto, že nerada nedočítám.

KatieFar
15.04.2019 3 z 5

Young Adult? Tak ještě jednou Young Adult? Fakt síla...hlavni hrdinove jsou mladistvi....sama nevím jaký mám na tuhle knihu názor. Když pominu hlavní hrdinku, hloupou naivku, která by se měla zamyslet nad tím, že když ji unesou, vyhrožují ji smrtí a sexuálně obtěžují, tak to asi NEBUDOU její kamarádi a měla by co nejrychleji UTIKAT, tak příběh byl poutavý. A asi ten hlavní důvod proč jsem dočetla do konce bylo to, že jsem opravdu chtěla to rozuzlení toho tajemství. Druhý díl si přečtu jsem zvědavá...

wotana
11.04.2019 5 z 5

Já ani nevím co k téhle knize napsat. Za celou dobu jsem se nemohla od knihy odtrhnout - nedalo se to. Přečetla jsem jedním dechem, ale po přečtení jsem nevěděla co si o tom mám myslet a stále nevím. Nejspíš to nechám být a každému kdo chce doporučuji přečíst.

Blanka29
07.04.2019 odpad!

Bohuzel ani tato kniha me nezaujala. Hlavni postava byla bud totalne blba nebo masochistka. Me nekdo takhle unest, tak utikam, az se mi za patama prasi a ne, ze si to budu postupne rozdavat skoro se vsemi. Sexualni sceny spise patrily do sado maso. Za me proste ne

natuna
20.03.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Naprosto šílený příběh, který mě každou stránkou víc a víc přitahoval.

elpirato
19.03.2019

Totální odpad.

barborelka
27.02.2019 odpad!

Bože, autorka musí být určitě schizofrenik jinak není možný že něco takového vypustila do světa!
Medison má v hlavě slámu i když i to je moc....po lese jí honí banda maskovaných blbečku, co mají tělo jako skálu, křivý úsměv a rozcuchané vlasy áááááách a přitom vyhrožují jí smrtí a ona se málem u toho udělá :-D :-D :-D takže ne, sláma je moc ona má na krku fakt něco uplně jiného....

Bishop no škoda mluvit, hulvát co si do huby nevidí a sexuální scény ....jako pardon ale hláška touhle pistolí tě o*rdám a pak z ní slížu tvoji krev to jako vážně, fakt jo? .....

Medi strká jazyk do krku každému, ať je to její nevlastní bráška či jiný král.
V jednu chvíli se na někoho mračí a v druhé s ním flirtuje?
Jo, určitě je autorka i hlavní hrdinka a vlastně celá tahle kniha schizofrení :-D ....ale jelikož mi to moje čest velí dneska večer otevřu dvojku.....Bůh se mnou :-D AMEN

Ewiczka_areebah
20.02.2019 3 z 5

uff..já vlastně nevím co si mám myslet..ta knížka vyloženě lítala od velmi napínavého pribehu s možná zajímavým námětem k opravdu hodně divnému klišé..

CamrinWonder
15.02.2019

Žádné knize nechci dát hodnocení - odpad, ale tohle to bylo na mě moc silný šálek čaje anebo kávy - (nebylo mi po ní zrovna psychicky nejlíp, takhle je to myšleno), jelikož děj byl absolutně předvídatelný. Navíc jste se nedozvěděli nic nového, jenom to, že autoři ztrácejí čím dál víc svou fantazii. Hrdinka byla přehnaně tvrdohlavá a hrála si po celou dobu, co jsem to dočetla do nějaké té stránky (ani ne do poloviny), na to, co není... Takže to pro mě bylo dost nesnesitelné a co se týče toho harému kluků (Klub králů), ti mě rozhodně vytáčeli méně než hlavní hrdinka. K závěru chci říct, že si tuhle i každou knihu musíte přečíst a udělat si svůj vlastní názor...

dominishka
07.02.2019 5 z 5

Skvělá kniha od které se nedalo odtrhnout. Autorka se inspirovala trilogií Royalové..? Chvilkami jsem musela obracet knihu na úvodní stranu, abych se ujistila, kterou to vlastně knihu čtu (myšleno s nadsázkou). Nicméně, dávám zasloužených 5*.

lovemanner
07.02.2019 odpad!

No, asi pro me byla velka chyba sahnout tady po te knize. Vubec se mi to nelibilo, bylo to pro me az moc drsny.

tefree
30.01.2019 odpad!

Ufff. Myslela jsem si, že nikdy neoznačím knihu jako odpad, protože ať mám na knihu názor jakýkoli, vždy se za ní skrývá neskutečné množství práce jak samotného autora, tak i ostatních, kteří se na ní podílejí…
ALE!!! Zajímalo by mě, jestli toto myslela autorka vážně nebo to má být nějaká forma parodie. Bylo to nechutné, nereálné (jasně, typičtí středoškoláci) a chování hlavní hrdinky snad radši ani komentovat nebudu. Jediná věc, která by to vysvětlovala je, že jako mimino někomu spadla rovnou na hlavu. Ani jedna postava mi nebyla sympatická, spíš jsem je všechny nenáviděla a přála si, aby je už konečně přejel autobus.
Nechápu autorku, jak mohla něco takového napsat a už vůbec nechápu nakladatelství, že to vydalo.
A zároveň jsem naštvaná i na sebe, že mě tato kniha donutila porušit moji zásadu, že dočtu každou knihu, kterou rozečtu. Jsem přesně ten typ čtenáře, který knihu dočte i když ho nebaví a nějakým způsobem se k tomu dokope a zvládne to. Bohužel u této knihy se to nedalo. Obrovské zklamání.
Jediné, co se povedlo a vlastně mě i na tuto knihu nalákalo je obálka. Nádherná a opravdu skvěle plní marketingovou funkci…tím to ale končí.

Galánečka
27.01.2019 1 z 5

Kniha se mi nelíbila, byl to omyl a další díly ani náhodou. Celé to začíná jako snad milion jiných knih určených stejné cílové skupině. Typická americká střední škola, typická hrdinka outsider, která si najde jednu či dvě nejlepší kamarádky a pořádná kopa přitažlivých kluků, kteří jsou více či méně tajemní a tajnůstkářští. Pokud by mě celou dobu nezajímala záhada kolem Elitního klubu králů, odložila bych knihu hned na začátku. Číst o středoškolských problémech a pařbách, popisovaných v každé druhé knize pro dospívající, mě už vážně nebere. Navíc v tomto případě jsem v celé knize nenarazila na byť jen jednu jedinou postavu, která by se chovala normálně a byla mi sympatická. Co se týče hlavní hrdinky, hloupější a natvrdlejší hrdinku jsem snad v životě neviděla. Ji ani její dvě kamarádky bych ve skutečném životě nechtěla potkat ani za nic. Jejich chování je iracionální, mnohdy bezcitné a tak nějak prostě primitivní. Co mě také docela fascinovalo tak to, že hlavní hrdinka nemá ani špetku pudu sebezáchovy, všechno si nechá líbit, nad vším mávne rukou a jede si tak nějak dál po svém.
V neposlední řadě mi vadily i velmi do detailu popisované erotické scény, které dle mého názoru měly zůstat jen a pouze v hlavě autorky. Celé je to psané poměrně dost jednoduchým jazykem a výše zmíněné erotické scény jsou toho jen a jen důkazem.
Očekávala jsem, že tato kniha bude podobná Papírové princezně a že bude i stejně dobrá. To jsem se ale šeredně přepočítala. Je s podivem, co všechno se v dnešní době vydá a kolik lidí je ochotno to číst.

marcyjell623
24.01.2019

Komentář může obsahovat SPOILER !!!
I když byla kniha už trochu mimo můj věkový limit, na kladné recenze jsem se rozhodla jí zkusit.... Další den už jsem běžela pro zbývající dva díly a musím říct že wau.... Má to své klady i zápory asi jako každá kniha, ale řekněme že nejvíce mě iritoval ten brutalistický sex.... u 16 letých? To vážně? Autorka to mohla alespoň šoupnout o level víš a dát tam vysokoškoláky... ten sex by byl uvěřitelnější a reálnější.... Celou serii jsem si užila a Bishopa si vážně musíte zamilovat a nebo ho ignorovat a nenávidět :D další hukot byl ostrov, to jako myslela Amo vážně? Záhadný ostrov který nikdo nenajde a lidi tam žijí jak za krále klacka, pod krutovládou křehký bloncky??? To bylo hooodně přitažený za vlasy a celkově mi to třetí díl lehce kazilo, stejně jako brácha/dvojče... na co ho tam proboha dávala, přitoulal se a za chvíli byl mrtvej.. moc toho neřekl a Madi se snažil oddělat aniž by to věděl.. no ať žije schyzofrenie.

Za mě mix Hranice nevinnosti a Papírové princezny.... i když se to dalo číst a jak jsem řekla wau, posadilo mě to na zadek a mám všechny díly ve své knihovně, určitě dokoupím i Korunu nenávisti.Pro případ že by Madison dostala konečně rozum a já bych jí nemusela co druhou stránku propleskávat.

Btw: Písničky které se v knihách objevili jsem zkusila všechny, a zjistila jsem že autorka má podobný vkus jako já :D alespoň nějaké plus :-P

Damonka12
23.01.2019 4 z 5

Wow tahle kniha byla skvělá, nedokázala jsem se od ní odtrhnout a přečetla jí za jeden den. Miluji knihy, kde se odhaluje nějaké tajemství, jen mě mrzí, že byl ten konec tak moc otevřený, ráda bych věděla o co přesně jde. Už se těším až si přečtu další díly a dozvím se to (doufám).

fa.sci.ko
20.01.2019 1 z 5

OBSAHUJE SPOILERY!!

Co jsem to do háje právě přečetla?
Tak si to pěkně shrňme:
- jedna nesympatická, protivná, naivní, a očividně i dost houpá, bohatá pipka
- její dvě uhozený kamarádky: jedna nebohatá a promiskuitní, co se chová jako panna a druhá bohatá roznašečka drbů, co je panna, ale chová se jako děvka
- banda údajně hrozně zlých namachrovaných idiotů, co si hrajou na děsně záhadný, myslí si, že můžou všechno a pravděpodobně sežrali moudrost světa
- rodiče, co se v ději objeví asi dvakrát a to jen proto, aby vynadali svým dětem za pořádání párty a zase někam odjeli
- nadmíra opravdu velmi hloupých klišé: v dětství znásilněná holka, ztráta některého z rodičů, obrovské rodinné tajemství, sexy nevlastní brácha a dalších sedm sexy kluků - všichni jsou děsně tajemní, školní rivalka, záhadná kniha ukrývající pravdu o všem okolo, chcistebouspátalevynechámeztohocity, blbý jména a spousty dalších
- opravdu "mnoho" mně sympatických osob: slečna Wintersová, Nate, Tillie, Elena

Nejvíc ze všeho mě unavovalo, iritovalo, štvalo a vytáčelo do nepříčetnosti uvažování Madison, protože to probíhalo ve stylu:
"Ty jo, takže z té knížky se dozvím úplně všechno? Hustý... Ale protože jsem pitomá a mám málo času (musím se totiž snažit dostat do postele všechny kluky ze školy a mezitím se budu opíjet do němoty), tak si přečtu jenom tři kapitoly a pak budu na všechny naštvaná a budu na ně hystericky ječet, že nic nechápu."
nebo:
"Právě mi řekl, že mě chtějí zabít... Ale řekl to tak hezky. Jen mi u toho držel nůž pod krkem a vysmíval se mi do obličeje. Tak to bych na něj teď měla být milá a zase se s ním vyspat (samozřejmě bez jakýchkoliv citů)."

Bylo to hrozný a už to nechci nikdy v životě číst znovu. Ale protože jsem tak trochu šílená, tak mám v plánu si přečíst i ty další díly, jen abych si potvrdila, jestli to bylo opravdu tak špatný.

ElaMi
19.01.2019 5 z 5

Dej je veľmi dobre napísaný a pútavý, kniha ma bavil tak že som sa od nej nevedela odtrhnúť. A krásna obálka je ako bonus. Idem rovno na dvojku, dúfam že ma nesklame.

wendy944
25.12.2018 1 z 5

prostě hruza !!! tak akorad pro mlady taky bych to vy pro strediničkovala

H-elen
15.12.2018 1 z 5

Tak tohle byla blbost. Nad chováním postav zůstával rozum stát. Ty pravidla... ta společnost..... králové všichni idioti, ale pozor.... stačí aby to byli sexy idioti a je to OK????jako vážně? Řeknete mi, jaká normální holka, která aspoň z části používá mozek by chtěla být s individuem tohohle tipu? Podle mě žádná......Madi mi přišla prvních par stránek docela v pohodě, ale postupně klesala a klesala až se z ní stala naivni koza s velkým K. Tatum snad byla ještě horší.

Kniha je někde klasifikována jako young adult, což by dávalo smysl když se to odehrává na střední, jenže ono to smysl nedává, protože tohle rozhodne není YA. Vážně nechápu jak to muže mít tak vysoké hodnocení. Samozřejmě vím ze každému se líbí něco jiného, ale proboha........ tohle fakt ne.

Shanib
06.12.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Sice mi tam několik detailů vadilo, ale i tak mě to chytlo. Například postavám bych určitě přidala pár let a příběh zasadila spíš na vysokou než na střední. Pak bych snížila počet vztyčených prostředníčků a postavy bych více vykreslila. Ty hry, se kterými občas "králové" přišli, si zasloužily větší propracování a více následků. A taky tam bylo až příliš moc krásný lidí. Co se týče chování hrdinů, tak tuším, že se nám dostane více objasnění v následujících dílech. Drsnější sexuální scény děj okořenily a patří to ke kompletní charakteristice postav, dát tam něco decentního by tam nesedělo.