Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 873 873

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

KnihomolkaKatka
28.04.2020 4 z 5

Šílené a naprosto zvrácené. Na to, že čtu i thrillery, musím říct, že si nejsem vůbec jistá jestli jsem četla něco šílenějšího a zároveň zvrácenějšího. Nejvíce mě na tom baví ta čtivost a to, že i když jsou místa, kde se nic moc neděje, stejně tak nějak potřebuju číst dál, abych se dozvěděla pravdu o těch klucích.
Nejvíce se mi však líbila ten příběh, který tam byl "navíc". Možná kdyby bývala autorka zpracovala právě tento příběh, udělala by lépe. Na začátek to však nebylo vůbec špatné. Jsem zvědavá, co bude dál. Doporučuju, pokud máte rádi zvrácenější čtení s trochou sexu.

Myška43
11.04.2020 5 z 5

No, musím napsat, že jsem velice mile překvapena. Nenechala jsem se odradit docela nízkým hodnocením a dala se do čtení. Dobře jsem udělala. Mám ráda originalitu. Autorka je asi hodně netradiční a zajímavá osoba. Mám ráda lidi, kteří se vymykají normálu a podle příběhu si myslím, že tato paní rozhodně do této skupiny patří. Jediný co mě štve, jak kniha skončila, protože nemám další díl!!!! Ale rozhodně si zajistím pokračování, protože podle mě stojí zato.

LadyAlena
02.04.2020 5 z 5

Miluji Amo Jones

prcek19
19.02.2020 5 z 5

Docela sem se této série obávala, odkládala ji a teď toho dost lituji..sice nejsem fanoušek násilí, ale i tak mě kniha moc bavila a nemohla sem se od ní odtrhnout a s radostí se pouštěla do dalších dílů

aniger
15.02.2020 1 z 5

Kniha nebyla špatná, přečetla jsem ji docela rychle. Ale spíš patří u mě mezi ty slabší. Ale rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

Denisa31
06.01.2020 4 z 5

Podle nízkého hodnocení jsem knihu dlouho odkladala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Přečteno za dva večery :)

DannyLady
07.12.2019 3 z 5

Knihu hodnotím s asi měsíčním odstupem. Milostná linka knihy mi přijde zajímavá a ve čtení mě poháněla ta záhadná parta kluků, protože prostě musím vědět o co jde. Ale také mi kniha místy přišla dost slabá a popis milostných scén byt trochu trapný, ale možná prostě nejsem cílovka. Ale koupila sem si všechny díly a sérii dočtu.

Praevka
07.12.2019 1 z 5

Ne že bych měla něco proti nekonvenčním sexuálním představám. Dokonce mi ani nevadí, když se o nich někdo rozhodne napsat... ale v takovém případě pak očekávám i nějaký zajímavý děj a stylistickou úroveň přesahující slohovou práci zamindrákované žákyně 9. C. A to ani nebudu blíž rozebírat bolestnou absenci neprůstřelně nastaveného prostředí s jasně danými pravidly a hranicemi tak, aby se z něj dal vystavět aspoň trochu uvěřitelný příběh a aby si čtenář nepřipadal, jako že mu autorka líčí jeden ze svých snů z alkoholového rauše.

Ivet1990
21.11.2019 4 z 5

Knihu jsem ze startu neměla zájem číst a to jen skrz špatné hodnocení, ale nakonec jsem si říkala, že za zkoušku nic nedám a vyplatilo se. Je pravda, že začátek mi moc nedával smysl a byla jsem z toho zmatená, ale čím dám jsem četla tím více mě děj pohlcoval. Není to klasická romantika se zápletkou, ale spí kniha plná tajemství a násilí. Určitě je to zajímavé čtení a chápu, že né každému tento žánr sedne

Majuš333
17.11.2019 5 z 5

Je úplne jedno, koľkokrát otvorím Stříbrnú labuť, vždy ma napadne tá istá myšlienka: Konečne si prečítam niečo podobné sérii Royalovci! Ale potom si uvedomím, že to je predsa Amo Jones a tá myšlienka rýchlosťou blesku vyletí von oknom :)
Madison, Bishopa, Natea a Tillie som si obľúbila. Tatum tiež, aj keď mi niekedy pripadala ako desaťročné dieťa. Brantleyho fakt nemusím a to má mať vlastnú knihu??? Zvyšní králi sú v pohode, aj keď skôr tvoria len pozadie...

Anežka524
08.11.2019 odpad!

Jedna z nejhorších knih, co jsem četla! Vše bylo špatně. Amatérsky napsané, příběh až směšně trapný, a postavy nereálné, otravné a hloupé. Je mnoho lepších knih tohoto žánru. Tuhle rozhodně nedoporučuji!

JanaSustr
07.11.2019 5 z 5

Podle recenzi jsem cekala tedy neco skandálního ..... sex tam byl pakrat a rozhodně ne od zacatku az do konce a nebyl popsaný na 7 stran jak u jinych ero románu....styl malpasova coz je zase odpad pro me... je to docela příjemná zmena po všech tech 50 odstínech... čtivé, pohodové, obcas trošku děsivé ale cekala jsem to horší a cetla jsem i horší knihy

MirkaProk
14.10.2019 1 z 5

No co k této knize říct. Asi jen to, že je pro rozhodně pro mladší lidi než jsem já. A tato kniha mě nebavila a přečetla jsem ji jen proto, že jsem si ji půjčila v knihovně jako oddechovku, ale asi ani to tato kniha nesplnila. Už bych ji nikdy v životě nečetla.

Princezna22
20.08.2019 odpad!

Cozeeeee?!! Co tohle bylo za patlaninu??! Ještě,ze jsem ji měla půjčenou s knihovny.. protože za tohle,kdybych si koupila si namlatim.. příběh nedával smysl ! Erotika,vulgarismus no nedalo se to vůbec číst.. tohle budu dlouho trávit ...

čef
05.07.2019 3 z 5

Kniha pro čerstvě dospělé. Průvodce zejména ženskou sexualitou, dívčími sny a neukojenými vášněmi. Od začátku do konce se souloží, masturbuje, intrikuje, podvádí a znovu souloží. Zahaleno do jakéhosi tajemství, které zůstává neodhaleno. Nechávám na každém, zda je to pro něj přínosné nebo to má již vše obehrané. Další díly už jistě nečtu.

Saryinka
03.07.2019 1 z 5

Co tohle byl za výblitek???!

Hlavní hrdinka je celou dobu dost vymazaná blb.a bez mozku. To její "courování" je tak akorát na hození cihly mezi oči. A panebože ty dialogy a vlastně všechno. Vůbec nechapu, co autorka chtěla tím příběhem říct. Jakou má pointu? Kde je zápletka? a hlavně mi vysvětlete, co má autorka za myšlenkové pochody? Třičtvrtě knihy tam nedává absolutně žádný smysl. Madison nemá absolutně žádnou soudnost a hlavně pud sebezáchovy.
Mám pocit, že mi změkl mozek a moje oči potřebují tak dalších 8 dioptrii, aby se vzpamatovaly.
Ale prokrista... musím vědět, co bude dál. Jestli autorka překoná tento výblitek, dalšími a ještě většími výblitky... Fakt se těším.

baruska6061
29.06.2019 3 z 5

Četla jsem ji jedním dechem.

Darktherka
29.05.2019 2 z 5

Zajímavá myšlenka jak napsat něco, co tu ještě docela tak nebylo. Četlo se to rychle ale znovu už bych to asi nečetla.

warca
22.05.2019 1 z 5

Blbost.
Tajuplnost je fajn, ale jen do té míry, než vás začne rozčilovat, že příběh nedává vůbec smysl. Chování postav naprosto nelogické. Někde v první třetině jsem knihu zahodila.
(Myšleno obrazně, četla jsem na mobilu :D)

Nuttelka
10.05.2019 5 z 5

Všechny 3 díly přečtené za 4 dny, myslela jsem si, že série 3. dílem končí, ale kdepak... což nám závěr 3. dílu napovídá a jak jsem dohledala a jestli dobře pochopila, série má celkem 6 dílů a jeden finálový, tak jen doufám, že Baronet všechny postupně vydá. Protože potřebuju pokračování!!!

Jako byla to jízda, chytí vás to a nepustí, musela jsem pořád číst dál, abych zjistila o co vlastně jde. Jen prostě stále tápu, kam to zařadit, jelikož tento žánr mám ráda, nic podobného jsem ještě nečetla a teda fíííha, občas jsem se musela jít i zchladit :-))) Takových "samců - králů" kolem sebe, vůbec se Madison nedivím :-)))
Ale musím říct, že jsem asi o trošku víc fandila Natemu než Bishopovi.
Každopádně téma velmi zajímavé a jsem zvědavá, jak to všechno bude pokračovat dál...