Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 873 873

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

klara2025
01.12.2018 5 z 5

Mě se série líbí. Zhltla jsem to jedním dechem. Je to trochu přehnaný možná, ale co v knihách to tak je. Některé ty erotické scény docela mazec, někdy až moc. Kdo si rád přečte záhadnej, erotikou ,láskou naplněnej příběh tak jdi toho. Až vyjde 4 díl tak určitě ráda si jej přečtu. Toť můj názor :-)

lucie2952
22.11.2018 odpad!

Přijde mi, že tohle napsala nadržená puberťačka. Kniha mi přijde jako kopírák Roayalů (papírová princezna). Akorát papirova princezna je stokrát lepší. Dialogy trapné a místy strašná nuda.. Druhý dil mě rozhodně nejzajímá. Tohle nemá s románem co dělat.

Kiwicatko
20.11.2018 2 z 5

Prvni ceho sem si vsimla? Ze musi mit sakra namakane prsty....kazdy normalni clovek by mel uz minimalne namozeny prostrednicek, kdyby hazel co chvili timto gestem :D

Nejak se taky nedokazu ztotoznit s nazory, ze jsou to Royalovi pres kopirak....podle me teda ne, ale mozna chapu celej pribeh blbe :D

Zaver: neni to spatne, ale stve me tam tolik veci, ze musim dat jen dve hvezdy

keiko33
16.11.2018 4 z 5

No jedno sa tejto knihe upriet neda. Citala sa rychle. Ale ako tu uz bolo spomenute, je to nie az taka dobra kopia Papierovej princeznej. Napad nebol zly, muzske postavy celkom ok, ale strasne mi vadil ten detailny popis sexualnych scen, ktorych tam bolo az privela a to mi k 17-18 rocnym vobec nepasovalo. Celkovo niektore veci, ked sa nad nimi zamyslite, boli chaoticke. Na hlavnej hrdinke mi prekazalo, ze na to aka chce byt nezavysla a silna, pri kazdom sexi chlapovi (asi kazdy) podlahne a vasnivo sa s nim bozkava. Pribeh fajn, ale nedomyslene detaily. No uvidime, ako to bude pokracovat.

Lenka.Vílka
11.11.2018 odpad!

("You pretend you're high, You pretend you're bored, You pretend you're anything, Just to be adored, And what you need, Is what you get." ... Stupid Girl - Garbage)

Při pohledu na své přečtené knihy jsem se trochu vyděsila. Poslední dobou flákám "Pátky s romantickou knihou". Vlastně jsem už dlouho nečetla klasickou romantiku, kde se točí palce u nohou a pohled do očí je tak silný, že ramínka šprndy se samy od sebe trhají. A to se musí napravit.

Napadlo mě udělat to trochu zajímavější. "Pátky knih s anotací, ze kterých nemáte šanci se cokoliv dozvědět o ději". K tomu mě inspirovala kniha Papírová labuť. Protože ta anotace (jak z Papírové labutě, tak ze Stříbrné labutě) vám o ději nic neřekne. Vlastně jsem se toho dozvěděla víc z komentářů a po dočtení říkám: "Nic z toho nebyly spoilery. Místní uživatelé v rámci komentářů zvládly lepší anotaci než vydavatelství." Tohle dnes prodá knihu? Když nevíte, do čeho jdete, protože anotace vám nepomůže, ale vaši kámoši na internetu tvrdí, že to je pecka? Ať už je tím "kámošem" kdokoliv od video recenze a bomba traileru, až po super komentáře na zahraničních knížních serverech. Není to totiž napínavé. Není to jiné než cokoliv, co jste doposud četli. Vlastně bych díky jednomu komentáři hodila do stejného pytle jako Papírovou princeznu. A koukám, že nejsem sama, když je zde kniha v "podobné knihy".

Technická: jak mohla žena zabít milenku svého muže zbraní své dcery? Chápu, být vidlák, tak mají jako rodina zbraní na rozdávání, ale taky to znamená, že syn souseda š€@#á ovce. Protože to u vás tak prostě je. Protože láska a místní tradice. Auto řídí od šestnácti. V pár státech se v těch šestnácti mohou i ženit a vdává. Ale zbraň mi nehraje. To není od osmnácti? Dokonce jsem četla, že státy to postupně zvyšují na jednadvacet let. (Vtipné, když chlastat mohou oficiálně až od jednadvaceti.) Tak pokud to bylo nelegálně, nikde jsem v knize nenašla následky. Hned na začátku si jde hlavní hrdinka zase v klidu zastřílet. Je to fikce, ale "come on!". Fikce ne sci-fi. (Hele, klidně mi to vysvětlete, protože já jsem zmatená.) A aby nám spisovatelka dokázala, jak je Madi drsná, ráda kouká na seriál Banshee. Nechci podceňovat žádnou skupinu, ale fakt by se zrovna na tohle koukala holka v jejím věku? Doopravdy? Než jenom aby to v knize vypadalo drsně. Proto pár řádků nad tím si málem stříkne nad šablonovým popsem týpka, kterého nezná ani pět minut. Od tohohle momentu jsem věděla, že mě psaní komentáře bude bavit víc než čtení knihy.

("Pijeme, tancujeme a otírame se o sebe, až se nám na kůži perlí pot a vrásky od smíchu jsou navěky vyryté v našich obličejích.")

Cože?! Já myslela, že čtu o sedmnáctiletých holkách a ne o reunionu Sexu ve městě po pětadvaceti letech? Cože?!

!!!ZAČÁTEK SPOILERU! OBSAHUJE SPOILER! (POKUD JSTE NIKDY NEČETLI ŽÁDNOU PODOBNOU ŽÁNROVKU, ANO, OBSAHUJE SPOILER.)!!!

Zbytek je tak předvídatelný a dokola omletý, až mi ze čtení bylo těžko. Autorka celou dobu naznačuje, že je tam "nějaké tajemství", ale naznačuje tak zeširoka, že se z děje vlastně straně klasika.
(Mimochodem, tahle kniha je "young adult" nebo "new adult"? Z detailních popisů jsme se v rámci podobných knih ze soft porna dostaly trochu dál. Čemuž bych uvěřila a nevadilo by mi to, kdyby postavy byly alespoň o pár let starší. Takže se ptám znovu. Pro koho je kniha primárně určená? Pokud to měl být klasický erotický román, tak sorry, fakt je vhodné, aby tam byly lidi ze střední? Teda, pardon, oni si pompézně říkají "přípravná akademie", ale furt jim je jako na střední.)
Protože je tady nová holka. Dospělí pryč, přestože se holka seznamuje s novým prostředím a poznává nového sourozence, ale není třeba. Proč jako, že? Hned na začátku se stane něco, kvůli čemu bych se svým novým brachou už nikdy nepromluvila (9 až 10 kapitola) nebo by ten s@&č musel dlouho škemrat. Ale ne, tady je hned na to večírek a mě dostala věta, že cílem je co nejvíc se opít, být nejvíc sexy ze všech a najít někoho k pomuchlování. Ehm, ehm, vzhledem k tomu předtím je dost tupé se chtít opít ve stejné místnosti jako moji "nový kamarádi". V ten moment mi byla hlavní hrdinka naprosto ukradená a spadla ještě níž. A i kdyby jí na konci knihy našli rozčtvrtěnou pod mostem. Nemohlo by mi to být víc volnější. Protože všem je asi jasný, co se ten večer stane. Ona se s ním vyspí. Proboha! A myšlenka před zaháknutím? S bejvalim jsem se rozešla po třech měsících, protože spal s jinou. Ok. Tak proč se necháš ojet od týpka, kterého znáš jenom týden, přestože o něm nic nevíš, teda kromě jeho pověsti kurevníka a špatného člověka? Jo, už vim proč. Protože to je podle šablony žánru! A já hloupá myslela, že se snad dočtu něco nového a jiného. Protože po prvním sexu se to celý vždycky sesype (pokud se to nestihlo do něj). Protože následné "nemůžeme být spolu, ale kašli na toho milýho kluka, protože to to říkám a přeju si" a ještě si dupne. A nakonec celá pointa? Fuck me! To věčné naznačování, které vlastně znělo jako trapný plky, aby se ukázalo, že to bylo o ničem. Mě to o ničem teda přišlo. Mimochodem, stejně se z toho konce zase tak moc nedozvíte...

!!!KONEC SPOILERU! OBSAHUJE SPOILER! (POKUD JSTE NIKDY NEČETLI ŽÁDNOU PODOBNOU ŽÁNROVKU, ANO, OBSAHUJE SPOILER.)!!!

Toulavou kočku s přezdívkou "Hranice nevinnosti" zasvědily tlapky, zneužila milého kocourka, kterému místní říkají "Papírová princezna" a vnikla z toho pouliční směska zvaná "Stříbrná labuť". Této zvrhlosti tleskat nebudu.
(Ale nebojte, konec je napsanej tak, že se vrhnete na další díl. Já ale první problila, takže druhej nechám u ledu (nebo že by?). Jo, sice by to znamenalo, že bude šance napsat nějaký další milý komentář (nebo že by?). Ale je tolik jiných sérií. Budou jiné příležitosti ;)...)
Takže dnes v neděli. Od příště už jenom v pátek. Pa...

Amitiel76
13.10.2018 5 z 5

Konečně jsem zas po delší době narazila na knížku, která mě opravdu bavila. Těšila jsem se na každou volnou chvilinku kterou vyšetřím, abych se mohla vrátit ke čtení. Přelouskala jsem ji za jediný den....
Děj mě skutečně pohltil. Příběh byl zajímavý, čtivý a dokonce napínavý. Dostal mě svou syrovostí a drsností. Dokonce ani ten vulgární slovník, mě nijak nezarážel. Prostě tam patřil. Dopředu jsem nikdy netušila, jakým směrem se bude děj ubírat. A zrovna tak jsem nedokázala odhadnout, co vlastně od těch "králů" očekávat. Zda se jedná o elitní partu zbohatlických grázlíků, kteří se baví poněkud morbidní a děsivou hrou, nebo je za tím něco víc. Zda se snaží Madison nahnat strach a ublížit jí, nebo ji naopak ochraňují. A konec, ten mě pak zanechal s pusou dokořán....
Autorka umí opravdu dobře psát. Její styl se mi líbí. A jelikož nad koncem knihy se vznáší nekonečný počet otazníků, nedá mi to jinak, než si koupit druhý díl.

dancav28
21.09.2018 5 z 5

I když na tuto knihu nejsou moc dobré recenze (komentáře) a celkové hodnocení, tak mě kniha bavila. A nebylo to jen tím že tam byl Bishop a další králové. Celkový příběh byl dobrý a to jak Madison pomalu odhalovala tajemství bylo napínavé, už se nemůžu dočkat co se stane v dalších dílech

rampapa
11.09.2018 5 z 5

Tuhle knihu jsem si Zamilovala.Predevším Madison.Knihu velmi velmi doporučuji.

veveronka
06.09.2018 3 z 5

Nebylo to špatné,jen na mě tam bylo moc násilí v sexu.

Katefite
01.09.2018 5 z 5

Mě tahle knížka naprosto uchvátila. Je celá pohlcená do kouře tajemství což mě neskutečně baví. Udělala jsem u téhle knížky čtecí rekord. :D Přečetla jsem ji asi za den a půl a rozhodně doporučuji těm co mají rádi erotiku a tajemství! ;)

Aires
23.08.2018 2 z 5

Uf, tohle byla pěkná ptákovina. A to nejen podle názvu, ale i podle děje. Hlavní hrdinka neustále vráží do mohutných svalnatých těl, v patách má deset elitních hochů a půlka z nich se jí líbí. Hrají s ní podivné hry, jsou tajemní jako hrad v Karpatech a nebezpeční jako celá smečka upírů Cullenových, když zavětří krev. Hrají s hlavní hrdinkou podivné hry, ale ona má stále úsměv na rtech. Občas ji děsí k smrti, ale hned vzápětí se s nimi chce líbat. Je tu spousta otázek. Byla jsem zvědavá co se za všemi těmi hrami skrývá, ale kniha nepřinesla vůbec žádné odpovědi a nevím o nic víc, než na začátku. Snad jen to, že většina z těchto hochů dobře líbá...

AniDi
22.08.2018 3 z 5

Upřímně jsem nic světoborného neočekávala. Ze začátku jsem si říkala, že to nebude kniha pro mě. Ale četla se překvapivě rychle, ikdyž ty dialogy byly občas šílené.
Protože jsem ale hodně zvědavá, co je tím tajemstvím, přečtu další díly.

Nikkaa
17.08.2018 5 z 5

Prostě a jednoduše pecka, tajemstvi zůstávají nevyřčená jdeme na další díl...

MarKy95
03.08.2018 5 z 5

Pro mě překvapení, nevěděla jsem do čeho a jdu, ale mile mě kniha překvapila :))

Pedruska01
29.07.2018 5 z 5

Na knihu jsem se těšila, měla jsem ji dlouho vyhlídnutou a taky jsem ji dlouho oddalovala - vlastně nevím ani proč. Každopádně jsem se k ní dostala a byla jsem moc ráda. Od samotného počátku mě kniha bavila. Vážně mě oslovila a nepustila. Bylo to napsáno takovým stylem, který se umí zakousnout a nepustit. Nutilo mě to číst dál a dál. I když jsem vlastně nevěděla až do poslední chvíle, společně s hlavní hrdinkou Madison "vo co gou", udrželo mě to, neštvalo mě to. S napětím a pomalu zatajeným dechem jsem postupovala krok po kroku společně s ní a toužila rozmotat ten chaos.
Hlavní hrdinka mi přišla jako dost sympatická holka. Umí být hodná i pěkně ostrá. Sprosté výrazy mi vůbec nevadily, naopak dost se to sem hodilo. To se mi líbilo. Nenechala si od těch parchantů nic líbit. I když nějaká ta slabost pro ně jako takové tam byla. Zvlášť pro jednoho - dva. Nejen pro ni, ale nejspíš i pro mě. :D Což se dalo čekat, ale rozhodně žádné zklamání. :)
Hromadně Elitní klub králů - chvílemi mi připadal dost úsměvný, respektive, bavila jsem se nad tím, jak si "hrají" s Madison. Respektive se mi líbila ta představa takového klubu - jistá ochrana. Potom ale přišlo i něco horšího, děsivějšího. Únos? Nejeden? Vyhrožování? To mi bylo proti srsti. Pokud bych byla v její kůži, měla bych dost nahnáno, nenávist by byla na pravém místě a hledání opravdové pomoci. Především zvědavost. Ta by mě ubíjela. Ale to se mi dělo, i když jsem to jen četla. -_-
Nate by byl vážně jako brácha skvělý, k sežrání. Bishop... to už je pojem sám o sobě. Je to hrozná komplikace. Skvělá, hezká a svalnatá, přesto obrovská komplikace. :D Madison se vůbec nedivím, že s ním "tahle" byla a chtěla být. Člověk si o něm neuměl pořádně udělat představu, a kdyby to dokázal, nic lichotivého, což by ve finále ani sám Bishop jistě nechtěl, hajzl samolibej. :D Což ale bylo i u ostatních členů, ať už se projevili či nikoliv. O Carterovi jsem měla jiné představy a možná větší vzrůšo. Nevadí. Celkový příběh mi to vylepšil a stál za to.
Musím se však přiznat, že po dočtení mám asi tak milion otázek a potřebovala bych víc než stoprocetní ujištění, zda to je tak, jak si myslím, ale pevně doufám, že to dostanu v pokračování, které jsem si připravila hned jak jsem tuhle knihu zaklapla. Každopádně, jestli to tak je, nacož celá kniha ukazovala, tak celkově to je dost zvrácený, zkažený, krutý, bezohledný a nebezpečný. Jsem napnutá jak kšanda, jak to bude pokračovat dál a už teď mám problém s tím, že třetí díl výjde až za kotel dlouho! :D Jsem prostě spokojený čtenář, víc než to. Báječně napsáno, skvělý děj a postavy. Autorce smekám a těším se na pokračování. Doporučení? Samozřejmě! :)

JitulHa
28.07.2018 3 z 5

Tohle bylo nevím vlastně co - v jednu chvíli se to jevilo jako příběh o znuděných majetných puberťácích, kteří si hrají na pány tvorstva a v další jako nedotažená gangsterka. K tomu všemu se to v průběhu stihlo překlopit ve směs prapodivných seancí, cejchů, následnictví atd. Prostě si příběh celou dobu na něco hraje, jenom vy nevíte, co si vybrat, tak stále čekáte, co se z toho vyvrbí, aby jste v závěru stáli zase na začátku, protože nevíte nic, možná jste jen o trochu zmatenější, než tomu bylo po přečtení pár řádek. Třeba je tohle ten typ série, jejíž smysl lze pochopit až po přečtení posledního dílu, nebo taky ne...

Veronicess
21.06.2018 2 z 5

Verejne sa ospravedlňujem všetkým ženským hrdinkám, ktoré som doteraz nazvala naivné a hlúpe, lebo tá v tejto knihe ich tromfla všetky.

Už na začiatku vám povedia, že kniha bude temná a morálne v neporiadku. Čo priznajme si, všetci zbožňujeme. A ok, bolo to sexi, provokačné a nedalo sa prestať čítať. Ale teda od temného a zvráteného to malo poriadne ďaleko.

Nedostali sme absolútne žiadne vysvetlenie čo sa to tu deje, postavy boli až moc jednoduché a jedno-dimenzionálne a všetci sa správali ako by mali nejaké zranenie mozgu. A doteraz nedokážem pochopiť správanie hlavnej hrdinky. Úroveň blbosti by som dala do jedného balíka s Anou zo 50 Shades a Bellou z Twilightu.

Každopádne musím uznať že sa to čítalo fakt dobre.

BBQ
19.06.2018 5 z 5

Naprosto super, přečetla jsem jí jedním dechem :-)

anetka.repova
17.06.2018 5 z 5

No tak já nevím jak bych ohodnotila první díl. Ze začátku jsem byla pořád v očekávání a čekala jsem na to mrazení s jakým jsem si myslela, že budu příběh číst. Vydržela jsem to a byla jsem za to moc ráda. Rozjelo se to a já jsem hltala stránku za stránkou a písmenka mi utíkaly přímo před očima. Nechápala jsem že už jsem za pár minut přečetla tolik stránek.

Po dočtení knihy ve mě zůstalo nespočet pocitů a nevěděla jsem jak se k nim postavit a co si o celém prvním díle myslet. Strašně nenáviděla Bishopa, jak se k Medison choval. Ale asi to má k tomu patřit. Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet v dalším díle.

Jsem ráda, že jsem si to na doporučení mé kamarádky a kolegyně přečetla. Teď hurá na další díl.

Aaliyan
09.06.2018 5 z 5

Wow :-) ony umí být tyhle "eroťárny" taky takhle dobré? No fakt umí! :-) Sexu tam zas tolik, jako bývá v jiných, nebylo a někdy v půlce knihy jsem si říkala: "To jako fakt?" a bylo to obdivné "to jako fakt"! :-) I když bych hrdinům přidala pár let navíc, i když se bojím, že celé rozuzlení bude fiasko, první díl už bude u mě napořád označen za super příběh.