Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 873 873

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

bafuskyBaf
09.06.2018 2 z 5

Tak tohle byl naprostý omyl...

LilianaFalcon
28.05.2018 2 z 5

Obrovské zklamání. Čekala jsem něco ultra čtivého se zvráceným thrillerovým nádechem a místo toho je to brutální slátanina.
S hlavní hrdinkou, která nerada řeší oblečení, ale přitom nedělá prakticky nic jiného, než že řeší oblečení, ožírá se a užívá si drsný sex.

AnickaGr
25.05.2018 5 z 5

Tak tohle bylo něco. Stříbrnou labuť jsem přečetla za jeden den, nešlo ji odložit, musela jsem vědět, co bude dál. Autorka dokázala udržet napětí od samého začátku až do konce.
Přiznám se, že jsem občas nechápala chování hlavních hrdinů a vracela se o několik stránek zpátky, jestli jsem to náhodou špatně nepochopila. Hlavně jsem občas kroutila hlavou nad Madisson, která snad ani nemá hrdost.
Přestože jsem byla po dočtení mírně rozpačitá a názor jsem si musela nechat projít hlavou, dávám 5 hvězdiček a netrpělivě očekávám další díl.

veronika0382
23.05.2018 5 z 5

Dámy a pánové, tohle byla tedy jízda.
Stříbrná labuť je napínavá, zvrácená, děsivá, zvrhlá, sexy, vášnivá, plná drsných slov a tak moc čtivá! Okamžitě potřebuju druhý díl! :-)))) Více v mojí recenzi zde v záložkách.

Abnička
11.05.2018 3 z 5

Takže.. Tahle kniha byla jedna z těch průměrných - čekala jsem od ní víc. Moc jsem jí předcenilla.
Jedná se o takovou klasickou oddechovku létě k vodě, kde si u této knihy odpočinete.

Lea
09.05.2018 4 z 5

Názor na tuto knihu jsem si musela nechat chvíli odležet. Původně jsem ji měla dostat na recenzi, ale nakladatel buď nejevil zájem, nebo se zkrátka cestou někde ztratila. Tak či tak, když jsem se blížila ke konci ukázky, e-book jsem si prostě koupit musela. Stříbrná labuť je návyková, chytlavá a svým způsobem originální kniha. Elitní klub králů je přesně ten typ hochů, které by si většina žen toužila ochočit. A na tom autorka vlastně i staví. Madi se sebou nechává vytírat jak hadrem na záchodkách a všechny tužby se upínají k tomu, aby si její vyvolený konečně dál říct a začal s ní chodit kromě sexu taky za ruku na zmrzku. Aby se mohla přede všemi sokyněmi naparovat, že ona jediná získala jeho srdce.
Já vám ale řeknu jedno. Ke mně se takhle někdo chovat, dostal by takovou přes hubu pohrabáčem, že už by mu nepomohlo ani jeho božsky vyrýsované tělo, ani jeho obrovská chlouba, nebo jak to tam autorka popisovala. Chování hlavní hrdinky mě neuvěřitelně štvalo. Její postoj ke klukům tohohle typu vrací ženy zpátky téměř až do doby kamenné, kdy se běžně pro sex tahalo do jeskyně za vlasy. Ještě bych brala, kdyby ji Bishop prostě za každou cenu odmítal. Brala bych i kdyby spolu měli ono diskutované přátelství s výhodami. Nebo kdyby ji čistokrevně šikanoval. Ale tohle?
Co se týče oné záhady kolem Klubu králů... tam si autorka podkopala větev úryvky z knihy, na kterou Madison shodou náhod (možná se v pokračování zjistí, že ne) narazila. Kvůli tomu bylo až na výjimky naprosto jasné, co se kolem děje, aniž by po tom musela hlavní hrdinka tak urputně pátrat.
Co závěrem? Čekala jsem něco zvrhlého, jak se o tom autorka sama vyjadřovala. Ale dostala jsem jen čtivou young adultovku s morálními zásadami, kterým nerozumím, a průhlednou, i když zajímavou zápletkou. Knihu bych mladším 18 let nedoporučila, ostatním... proč ne. Tahle libůstka bude hodně o tom, co jste v četbě schopni skousnout.

jaspis
01.05.2018 4 z 5

Musím říct, že teda příběh mě neodrovnal, jak slibovala anotace. Spíše mě většina postav většinou strašně štvala. Autorka je mohla trochu více propracovat. Elitní klub králů bych s radostí přejmenovala na Elitní klub kret**ů nebo Bratrstvo kočičí pracky. Madison byla hrozná, působila jako coura, které stačilo, aby si víte kdo svlékl triko a mozek se jí rázem přestěhoval do jižních krajin. Konec jsem si odvodila už v půlce knihy. Ale i přes to, co jsem napsala, nedalo se od toho odtrhnout a tak vyhlížím další díl.

katchamccall
27.04.2018 4 z 5

Hlavní hrdinka je mi prudce nesympatická. Její chování absolutně nechápu a už vůbec nechápu její posedlost tim magorem. Na jedný stránce o ní řekne, že je špína a na další stránce mu roztahuje nohy. Ale děj kolem Elitního klubu králů mě neskutečně bavil a rozhodně si další díl přečtu. Bratrstvu kočičí pracky musim přijít na kloub :-).

Fenris
22.04.2018 3 z 5

Suma sumárum jsem s tím byla spokojená a líbilo se mi to, ovšem celý náměť této knihy měl o tolik větší potenciál a myslím, že si s ním autorka mohla počít o něco více obratněji.
Bavilo mě, že je kniha chaotická a vlastně ani čtenář nic neví a pomalu si klepe na hlavu, co se sakra děje. Bavily mě ty jejich hry i to, že tam byly znaky sektářství, které se tak nějak potvrdily. (?)

Co mě tam nebavilo, co mě vážně, vážně, vážně iritovalo, bylo jak tam autorka pořád cpala názvy písniček. Proč? Řekněte mi někdo proč? Protože mě to tam vážně štvalo.

Každopádně, se moc těším na další díl, jelikož jako i vy ostatní, mám spoustu nezodpovězených otázek, které potřebuji nutně vědět. I přes to, že už vymýšlím různé teorie. :D

Za mě 3/5* Doufám, že v druhém dílu se autorka polepší v jistých nedostatcích.

Petra.M
21.04.2018 4 z 5

Sice nechápu, jak je možné, že se mi to tak líbilo, ale, sakra, je to tak :D Je to zvrácené tak, že jsem se nad tím zasmála a zároveň byla v šoku. Ano, hlavní hrdinka se sice chová jako holka bez jakýchkoliv zábran, jakoby se řídila jen základními lidskými pudy, což většině z nás žen není sympatické, ale myslím, že právě tohle byl autorčin záměr. Madison nemá být hodná, čestná a křehká hrdinka a dávat někomu příklad, má působit stejně zkaženě, jako všichni ostatní v té knize. A tohle je na tom jiné ve srovnání s např. Papírovou princeznou. Takže této sérii fandím, protože i když to je celé postavené na hlavu, tak to dává divným a přitažlivým způsobem smysl.

MarkettT
15.04.2018 5 z 5

Opravdu potřebuji další díl!:D tolik otázek a tak málo odpovědí!:D ❤️

Charlies
15.04.2018 4 z 5

V knize se dle mého neděje nic moc zajímavého. V podstatě se tu jen seznamujeme s Klubem králů a téměř nic se o nich nedovídáme, zvrat přichází až na samotném konci. Také se mi občas příčilo chování Madison.
Ale i přes to mě vlastně Stříbrná labuť opravdu zaujala, jsem zvědavá, jak se bude příběh dál vyvíjet a doufám, že druhý díl, na který se už těším, odkryje mnohem víc!

maya.mm
03.04.2018 5 z 5

Je to droga proste :-D A ted se budu klepat na dalsi dil,to cekani me zabije :-D

anishta
03.04.2018 4 z 5

Jsem trochu v rozpacích... Nemůžu říct, že kniha byla úplně špatná, ale na druhou stranu bylo tam plno míst, nad kterými jsem si rvala vlasy...
Nejen, že je to hrozně podobné Royalům, (chvilku jsem si říkala, jestli to není další pseudonym od Kennedyové), ale hlavně chování hlavních postav??? Bishop s rozdvojenou osobností :-D a Madison, která v určitých situacích bojuje jak tygřice, ale prostě, když chlap sundá tričko, tak jako mozek jí umírá?? No dobře, šla jsem do toho a věděla jsem, co je to za žánr, ale i tak mě některé momenty dost zklamaly...
Ještě musím říct, že se mi celkem dost líbilo to tajemno kolem elitního klubu, ale bože, to tajemství bylo zoufale pomalu odhalováno a už v půlce knihy jsem tušila co bude, ale furt jsem čekala na ten !WOW! moment, který se dostavil na konci knihy a pak.. BUCH... Čekej na další knihu!!! Vážně???
Jako samozřejmě chci vědět co bude dál, ale mohlo to být lépe propracované...
Jo a bylo to zatraceně čtivé, četlo se to fakt samo... Bojuju mezi 3-3,5*, ale za tu čtivost a že chci číst druhý díl, dám nakonec 4*.. I přes ty chyby.. Autorka umí napínat, píše čtivě, někdy až moc dopodrobna, ale jako určité kouzlo to má...

Kayla
02.04.2018 4 z 5

Na knihu jsem narazila ještě předtím než u nás vyšla. Dle obálky a anotace se mi hodně líbila a tak jsem se rozhodla, že si ji časem pořídím. Jenže postupem času jsem narazila na recenzi od člověka, který to četl v originále a moc jí nechválil. Docela mě to zaskočilo a tak jsem ji vypustila. Ale pak jsem si zase řekla, že si na tu knihu musím udělat svůj názor a ne hned podléhat názorům ostatním. Jsem ráda, že jsem si ji nakonec koupila. Knihu jsem přečetla za velmi krátkou dobu a musím říct, že mě velmi překvapila. Je to něco jiného než klasická love Story než na kterou jsem zvyklá. Námět to má velmi dobrý a už se těším na další díly. Ovšem musím podotknout, že v knize se nachází i pár detailů, které měla autorka více rozepsat a ještě doupravit. Pár nelogických drobností. Možná pár čtenářů nepochopí co autorka tímto dílem chtěla říct, já tedy doufám, že jsem ten příběh pochopila. Ale je pravda, že mě ještě autorka může z mého přesvědčení pořádně vyvézt z omylu. Je pár detailů, které mi tam nesedí...No uvidíme třeba v dalším díle se dozvím kompletní pravdu.

Nessa
01.04.2018 5 z 5

Tak jako první musím říct, že jsem celkem zmatená. Doufám že nejsem jediná, kdo úplně nepochopil o co tam jde. Ale to se asi dozvíme postupně v dalších dílech. :)
Kromě toho, že mě celkem štvalo, jak je hlavní hrdinka neopatrná a podvolí se všemu co se jí řekne, aby udělala. (jako ovce před porážkou) a faktu že je kniha na můj vkus krátká.. a dala by se víc protáhnout, kdyby autorka víc popisovala děj kolem. I přes tohle co mě na knize štvalo a faktu, že jsem se nedozvěděla nic moc o Klubu Králů a tajemství kolem nich které mají. .. Tak musím uznat že autorka píše skvěle, umí udržet napětí a skvěle vypravovat.
Přes tohle všechno co jsem musela napsat. :D Dávám knize 5 hvězdiček, protože si to zaslouží a jako vždy si cením, když je něco originální.
Nezařadila bych to úplně do kategorie YA.
V každém případě, kdo má rád napětí, tajemství, krásné chlapy a taky trochu sexu. Tahle kniha je ta prvá. A pokud váháte i přes ty negativa, které jsem knize vytkla. Neváhejte, Stříbrná labuť stojí za to. .
Osobně jsem ráda že jsem si knihu koupila a nelituji toho. Moc se těším na další díl.

Ewik
31.03.2018 3 z 5

Jsem trošku rozpačitá. Stříbrná labuť se opravdu mírně vymyká běžnému YA žánru. Četla se prostě skvěle, slupla jsem tuhle knížečku s rozkošným přebalem za 1 den, ale poněkud mě zklamal obsah. Očekávala jsem temné, nepřístupné a smrtelné tajemství, ale zatím se mi do rukou dostal obyčejný erotický román s nevyzrálou, nesympatickou a bezcharakterní bandou prachatých znuděných děcek, rozhazující peníze rodičů. (A to beru v potaz jejich věk.)
Ano, nápad je skvělý, potenciál obrovský, ale provedení pokulhává. Nakousnutých náznaků bylo tolik, že to chvílemi ani nedávalo smysl. Kdyby se autorka tolik nesoustředila na sex a zbytečnosti a více pozornosti věnovala hlavní lince, velmi bych to ocenila, protože poslední třetina knihy byla vážně pecka, chytila a nepustila. Samotný závěr knihy mě velmi nalákal takže druhému dílu dám určitě šanci. Mimo jiné doufám, že naše děcka budou o trošku přijatelnější.

Majjina
30.03.2018 2 z 5

O román jde jen okrajově a spíš jedná o thriller s podivným koncem, alespoň mi to tak přijde. Detektivky hold nejsou můj šálek čaje...

Evka3814
30.03.2018 5 z 5

No tato kniha mě rozhodně překvapila. Je to napínák od začátku do konce,takže super,člověk se nenudí. Moc se těším na pokračování

Blaufik
30.03.2018 4 z 5

Autorka si mě svým stylem vyprávění naprosto získala a já jsem neměla možnost knihu ani pořádně odložit. Byla to nepřetržitá jízda, která ve mně vzbuzovala mnoho otázek na které mi však dávala jen velice málo odpovědí. Autorka většinou něco nakousla, nebo naznačila, aby pak od daného tématu upustila a začala se věnovat něčemu jinému. Jistě, chápu, že si připravovala půdu pro další díly, ovšem myslím si, že těch náznaků bylo na jednu knihu příliš.
Pevně doufám, že s dalším dílem přijdou další odpovědi na mé otázky. Rozhodně se těším na červen, kdy vychází Polámaná loutka, protože je to návykové, je to čtivé a já jsem nejspíš přečetla knihu, která se pro mě stane drogou.