Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 872 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

zinon
16.11.2020 1 z 5

Tato kniha vyhrává cenu za nejvíce ubohou hlavní hrdinku. Pak dále za postavy, které nemají snad žádný charakter. Jedna hvězda je za čtivost a za to, že ačkoliv jsem tuto knihu četla se zvednutým obočím, tak jsem ji dočetla, protože jsem chtěla vědět, co se z toho vyklube. A nevyklubalo se bohužel nic a ani ta erotika to nezachrání. Další díl už číst nebudu a myslím, že o nic nepřijdu. Kniha hodně připomíná Papírovou princeznu, ale ta byla teda mnohem lepší!

zuzca.h
03.11.2020 4 z 5

Takové trochu jiné čtení, Původně jsme očekávala něco trochu jiného, ale kniha mě nezklama, čte se hezky a i když od poloviny tak nějak očekávate konec tak mě maličko překvapilo "SPOILER" krytí nebo možná ne až zas tak krití za využití CIA.
Hlavní hrdinka je lehce naivní, ale co už by člověk chtěl od 17 s kterou cloumají hormony že. Libí se mi to téma tajné organizace jejiž členové jsou "nedotknutelní" a smozřejmě jsou to dokonalí a sexi chlapící teda spíš kluci, no... Každopadně uvidíme co se z toho vyklube v dalším dílu.
Kdyby šli půl hvězdy dala bych 3,5.

pavla.ba
22.10.2020 5 z 5

Tak tohle bylo zjevení. Vůbec jsem nečekala to, co přišlo. Ta autorka si na něčem musí jet, jinak to není možné. Bylo to divné a nedávalo to chvílema vůbec smysl, ale mně se to nějakým zvláštním způsobem líbilo, bylo to hodně čtivé.

RomanDušek
15.10.2020 1 z 5

(SPOILER) U této knihy byl začátek bezva, a dokonce jsem přemýšlel nad tím, že knihu zařadím mezi oblíbené.
Ovšem postupem čtení jsem si tento krok rozmyslel a mé nadšení vystřídalo spíše zklamání. Ze čtení se pak stávala nuda...!
Pořádný děj to nabralo až na straně 138 (!) Což je poměrně dlouho... To bylo za polovinou knihy...!
Co mne tak zklamalo? Je to prosté – absence napínavého děje po většinu knihy, zbohatličtí studenti, jenž dávali najevo bohatství své rodiny až otravným způsobem, ale hlavně – HLAVNĚ tam bylo více sexuálních scén než všeho ostatního. Chápu, že dnešní doba je nastavena tak, že sex prodává. Jenomže v tomto případě to bylo již dost za hranou! Překvapilo mne, že studenti, jejich věk se pohyboval kolem 17-ti let, dokáží určité situace popisovat tak, jako bych četl porno! Za vše mluví Madison a její erotické chvíle s Bishopem. To už si člověk opravdu připadal, že je ta holka v tak nízkém věku vyloženě zkažená...! Je mi jasné, že ve 21. století není nic zvláštního, když dospívající děti mají své první sexuální zážitky již na základní škole. Ale tohle bylo na mě moc...
To, že se Madison neostýchala pohrávat si vzájemně s Natem, svým nevlastním bratrem, komentovat raději nebudu... Nate byl nehorázný sukničkář...!
Že se schylovalo ke skupinovému sexu ve stanu, komentovat nebudu.
To, že studenti po sobě neustále lezli a nebylo pro ně problém užít si a zapomenout a zase si během chvíle najít jinou sexuální hračku na hraní, s kterou si užijí a zase jí vystřídá jiná, komentovat už vůbec nebudu!
Ale to, že Madison ačkoli viděla, jak se k ní členové klubu chovají, co jí byli schopní provést, že to kolikrát zacházelo až k brutálnostem, a ona i přesto všechno udržovala intimní poměr s hlavním vedoucím klubu, a dokonce se do něho zamilovávala, to bylo na mě moc!
Předposlední věc, co mne překvapovala, bylo to, že rodiče Natea a Madison byly po drtivou většinu času pryč a nechávali děti doma jen s chůvou a kuchařem. Nepřipadá mi to jako běžná výchova.
A konečně poslední věc – důvod pro "týrání" Madison členy klubu? Směšný...!
Takže to shrnu – absence napětí, nebo jakéhokoli zajímavého děje, přehnané množství sexu připomínajícího – a to nepřeháním – porno, nebylo čtení pro mě.
Podle anotace to mohl být zajímavý příběh. I další díl sliboval dobré počtení. Holt, nestalo se... 32 stran před koncem knihy jsem to vzdal!
Jedinou hvězdičku dávám za krásný vztah Madison k četbě! To bylo hezké!

lenka608
04.10.2020 3 z 5

Nedočetla jsem, bohužel. Ne proto, že by byl špatný námět, nebo děj či styl psaní, ale proto, že mě hlavní "hrdinka" neuvěřitelně štvala a taaak moc jsem toužila po tom dát jí pár facek. Jako chápu, že je holka mladá, puberta s ní cloumá, ale rozumu nemá teda ani co by se za nehet vešlo.

LennaK
21.09.2020 1 z 5

... ja nejak nevim, co si o te knize myslet.

Kniha je napsana dobre, cte se pomerne sama, protoze je v temer kazde kapitole nejaky otaznik.
Nejvic mi vadila hlavni hrdinka - naivni, necha si od chlapu libit kde co, pritom mluvi jak dlazdic. Celkove mi ta velka spousta vulgarismu nebyla po chuti.
Zaver byl rychly a opet s otaznikem, ale ne takovym otaznikem, ze byste si rekli “hned musim mit druhy dil”. Urcite si ho prectu, ale nebyla jsem z toho uplne odvarena.

BTW: je to podobe jako Royalove.

Laf
13.09.2020 5 z 5

Tak to je síla. Kniha mne hned vtáhla a stránky jsem hltala jednu za druhou, abych se konečně dozvěděla, co bude dál. V knize je spoustu nedořešených otázek, tak snad v dalším díle se víc dozvím. Kniha mnohonásobně předčila má očekávání :)

johana3160
10.08.2020 3 z 5

Nejak se nedokazu rozhodnout kam to zaradit, je to ctive, holka si nenecha od jinych holek nic libit ale od chlapa/chlapu sebou ne orat az se stydim, jak je naivni. Postupne se zamotame do deje ale na rozuzleni si pockame do dalsiho dilu, coz je skods, protoze je to takova jednohubka. Celkove mam z toho smisene pocity...

luciefeix
27.07.2020 2 z 5

Tolik nakousnutych temat ale skoro nic nedovysvetleno . Cte se rychle

Red-haired
19.07.2020 3 z 5

Nemůžu říct, že bych nebyla dopředu varována, ale po všech těch protichůdných názorech jsem stejně byla zvědavá. Přece jen mě třeba taková Papírová princezna dost bavila i přesto, že tam s většinou věcí morálně nesouhlasím, a tohle se tomu ze začátku dost podobalo, ale bylo hůř.
Abych zmínila pozitiva, kniha je dost čtivá a na začátku mě bavily i ty tajnosti, v jejichž duchu se děj odehrává, ale to by tam muselo být i nějaké rozuzlení, a to jsem ani na úplném konci nedostala.
Ta absurdita v knize je do určité míry i vtipná, což může být dalším důvodem, proč mě čtení bavilo.
Co mi už zábavné nepřipadá je brutalita – hlavní hrdinka už je ke konci samá modřina, odřenina, když při sexu neteče krev tak to asi není ono… O nulové sebeúctě ani nemluvě - přepadne ji banda kluků, trochu ji přitom potluče, ale jakmile se ji někdo z nich dotkne, už je strašně nadržená a roztahuje nohy.
Aby toho nebylo málo, nakonec nedostaneme ani vysvětlení toho, jakou hru ten náš Elitní klub králů hraje, a nehodlám číst další díly, abych se to dozvěděla.
K mému překvapení pro mě nejsou zavrženíhodné úplně všechny postavy, Nata jsem si docela oblíbila.

Ketfl
15.07.2020 5 z 5

No sakra! Může mi někdo vysvětlit, co tohle zatraceně bylo? Myslela jsem, že knihu neodložím. Čekala jsem něco blíž pohádce, jako je série Royalů, ale tohle mi totálně vyrazilo dech. Takový totálně zvrácený děj jsem fakt nečekala, ale naprosto mě to uchvátilo. Sice tam bylo v některých místech dost nesmyslných situací, ale člověk je lehce přehlédne, když je celkový výsledek tohle. Hned si musím pořídit další díly, protože mě teda fakt neskutečně zajímá, jak tohle dopadne...

barbora1636
28.06.2020 4 z 5

Teenagerský děj sice není úplně můj "šálek kávy". Kniha je ale velmi čtivá !!! Přečtená za dva dny.

smejkalova.m
21.06.2020 3 z 5

Líbilo se mi to, občas mi to přišlo jako kdyby to psal někdo jiný, Madison se chovala strašně.. Uvidíme co přinesou další díly, dala bych tak 3,5* ale četlo se to samo.

denniys
19.06.2020 2 z 5

Nějak nechápu to vysoké hodnocení? Příběh je samá díra a hlavní hrdiny lépe nekomentovat.. je to poměrně čtivé, ale to jsou Royalové taky - podobnost s touto sérií je vysoká..dám šanci dalšímu dílu, ale moc velký zážitek nečekám..Stříbrná labuť je za mě ohromné zklamání..

Domča153
16.06.2020 1 z 5

Pokud to někdo po této knížce chce vzdát (a věřte mi chápu vás...nebýt zvědavá nečtu další) tak to vydržte a nebo přeskočte na Malum ta je o poznání lepší, nebude vás tak rozčilovat a není tolik dětinská (netvrdím ale ze nebude chtit Madison stále nakopat a vysvětlit ji co to je pud sebezáchovy). Malum se stále drží příběhu je ale nějak dospělejší? Tudíž jestli vás zaujal námět ale sepsání již ne ..Malum to vylepší.

Kakatja
09.06.2020 5 z 5

Drsný a tajemný. Bože, nenechá vás to jít spát ... Pořád jsem si říkala, jo jsou to bohatí spratci co si jen drsně hrajou, ale narozdíl od Brigády života a smrti, si králové nehrajou ... No jsem zvědavá na pokračování.

Saskiova11
06.06.2020 3 z 5

Necakala som ze kniha bude az tak zapletena a som zvedava ako to bude pokracovat v druhej casti. Knizku mozem odporucat urcite stoji za precitanie.

tynka65
05.06.2020 5 z 5

Tak tohle mi vzalo dech!!!! Teď jsem dočetla a opravdu nutně potřebuji pokračování!... Bishop je děsivý, ale nějakým zvraceným způsobem mu prostě fandím! Madison je šílená, celou knížku si jen říkám, proč tam jde? A proč dělá tohle? Sakra holka, nechoď tam!! Ale musím jí zatleskat za její odvahu a dost často taky hloupost :D.... No jsem opravdu zvědavá kam celý příběh povede...

Lenka_S
10.05.2020 4 z 5

Tak nevím co si mám myslet. Když jsem začala číst, tak jsem si zhruba první třetinu myslela, že jsem to již četla. Fakt jsem byla zmatená jak moc se to podobá Royalům, jenže pak se příběh začal ubírat směrem, který jsem nečekala. Je temný, děsivý a plný otázek, na které nedostanete odpovědi. Madison i Bishop jsou těžce narušené osobnosti a vy netušíte, jestli si navzájem nějak pomůžou, nebo se stáhnou do pekel.

Zdenk@
08.05.2020 4 z 5

Kniha mě zaujala díky anotaci, ale co z toho nakonec vzešlo jsem teda nečekala. Nečekala jsem, že budu tak rozpolcená... podle mě to byl i autoričin záměr?! Absurdnost, drsnost, zvrhlost a špetka originality tomuto dílu nechybí.
Co se týká hlavní postavy Madi tak ta se mi ze začátku líbila, vypadala jako člověk, který Vás zničí, když si s ní budete hrát, no opak je pravdou postupně se z ní stávala naivní blbka co si vše nechává líbit a chová se tak jak se chová, to co by ji mělo v hlavě spustit alarm ji nechává klidnou a na druhou stranu kde jakou maličkost až moc řeší.
I přesto, že děj knihy má své mouchy, je tam plno nevychytaných okamžiků, který matou a nedávají smysl mě svět elitního klubu králů zaujal, má hodně velký dějový potenciál i do dalších knih - takže ano, mám v plánu tuto sérii přečíst a už se nemohu dočkat čím mě autorka v dalších knihách překvapí a jaká tajemství odhalí nebo je ještě více prohloubí.