Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 593 150

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

Mirin1349
06.12.2019 5 z 5

Knihy Rachel Abbott mi přijdou jako na houpačce, Ohrožená byla skvělá, Spi sladce mě nijak nenadchla a z této knihy jsem prostě nadšená a zatím se mi líbila nejvíc. Není nic, co bych jí vytkla. Příběh byl plný zvratů a napínavý od začátku do konce. Díky nějakým náznakům jsem si pár scénářů připravila, ale stejně jsem byla z rozuzlení překvapená. Autorka zajímavě vykreslila profil nezvaného hosta, líbil se mi tam vývoj jednotlivých postav. Tom Douglas je sympaťák, přijde mi, že se příjemně vymaňuje z těch všech klišé, které se kolem postav vyšetřovatelů točí. Rozhodně si přečtu další díl.

nicolettkaa
04.12.2019 3 z 5

Opět mi nálepka "psychothriller" moc nesedí. Napětí nic moc, děj více méně předvídatelný. Chování policie místy podivné (ale autorka se sama přiznala, že postup policejního vyšetřování musela trochu upravit, aby držela čtenáře v napětí, tak budiž).
Nejsem zrovna Sherlock Holmes, ale žádné překvapení se pro mě nekonalo, kdo v tom byl zapletený mi bylo jasné, otázkou bylo jen proč. Odpověď na tuto otázku pro mě moc uvěřitelná nebyla. Kniha není špatná, rychle ubíhá, ale znovu bych ji už nečetla.

Ossinky
30.11.2019 5 z 5

Super napinave, asi jedna z lepších knih od této spisovatelky.

koki.veru
22.11.2019 5 z 5

Skvělá knížka, zatím opravdu nejlepší z této série. Moc moc čtivá a napínavá, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout a určitě všem moc doporučuju. Příběh velice zajímavý a propletený, člověk si myslí, že už všechno ví, ale stále se s každou další stránkou dozvídá další a další překvapivý informace.

Pája699
13.11.2019 5 z 5

Pro mě je to určitě nejlepší kniha od autorky, co jsem zatím četla :-) Nemohu jinak, než jen doporučit dalším čtenářům! Zajímavé téma, ale z odhalení pravdy, mi bylo až do breku. Čtivá a napínavá....

smejkalova.m
16.10.2019 5 z 5

Hodně dobrý. Z těch 3 co jsem četla byla tahle nejlepší. Měla jsem ji přečtenou za dva dny, nešlo jen tak odložit. :)

greetchen
08.10.2019 4 z 5

Kniha mě příjemně vtáhla, litovala jsem, když jsem ji musela byť jen na chvíli odložit. Je strhující, nápaditá, postavy bravurně vykreslené, zápletka neotřelá a je to příjemně zamotané, takže i když jsem k závěru nabyla dojmu, že už jsem vše odhalila, stejně mě autorka trumfla a připravila si další překvápko. Malinko mi vadila určitá naivita a nevěrohodnost vztahu mezi dvěma ženskými postavami, takže nedávám nejvyšší hodnocení, ale nechci prozrazovat víc a spoilerovat.

Juvka
06.10.2019 3 z 5

Kniha se čte dobře. Příběh je zajímavý ale některé pasáže jsou zdlouhavé.

alexis818
30.08.2019 4 z 5

Moc pěkné čtení.Kniha měla spád a byla mnohem lepší,než její kniha Spi sladce.

lištička123
21.08.2019 5 z 5

Knížka byla skvělá. Ještě jsem od autorky žádnou nečetla,tak nemohu porovnat, ale tato byla super. Od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Napínavá, přesně podle mých představ.

Lkomrska
14.08.2019 5 z 5

Kniha mě překvapila. Člověk vlastně chvílemi nevěděl, koho mu má být líto. Super. Jediné co mě opravdu naštvalo, byl konec, protože jsem dva dny přemýšlela jak by to dopadlo,kdyby to nebyla kniha :D

Agida
02.08.2019 5 z 5

Na knížky od této autorky jsem narazila také náhodou v levných knihách, již jsem četla Spi sladce a moc se mi líbila, takže jsem si koupila i tuhle knihu a musím říct, že jsem nadšená, děj mě ihned vtáhl, bylo to napínavé a chtěla jsem vědět, jak to celé dopadne....Určitě si přečtu i další knihy od této autorky....

Petula.N
18.07.2019 5 z 5

Kniha plná překvapení a zvratů. Líbila se mi o dost víc než spi sladce. Určitě si přečtu další knížky od této spisovatelky.

PetaZ
30.06.2019 5 z 5

Nebyla tak napinava, jako Spi sladce, ale presto se mi libila natolik, ze nemuzu dat jinak, nez plny pocet

JIVaJaH
21.06.2019 5 z 5

Zajímavá zápletka, mé myšlenky jen lítaly, scénářů byla v mé hlavě spousta.....přeci jen jsou tam určitá pojítka a člověka napadne, jak to je. Ale doporučuji!

Vesina
04.06.2019 4 z 5

Přečteno prakticky jedním dechem.....

micha-ella
07.05.2019 3 z 5

Námět mě zaujal, začetla jsem se snadno, ale postupně mě to přestalo bavit. Vyšetřování takového případu by přece muselo probíhat úplně jinak! Děj se tím stal nepravděpodobný, zápletky překombinované. Zkusím ještě jinou autorčinu knížku.

Ctenar1202
28.04.2019 5 z 5

Ani plny pocet hvezd nestaci. Tato kniha by si zaslouzila deset hvezd. Napeti od prvni stranky. Emoce se mnou cloumaly. Strach, tisen, obavy, pochybnosti i dojeti. Autorka dokaze ctenare drzet celou dobu v pozoru a napeti. Knihu jsem kupovala v Levnych knihach za nejakych 89.- ? Tak nejak a rozhodne bude mit cestne misto v knihovne.

Jsem nadsena a kdo mate radi psychothrillery, tak tuhle knihu rozhodne musite precist.

Awča
17.04.2019 5 z 5

Od začátku do konce velmi napínavé.
Ještěže už mám děti odrostlé, nevím, zda bych dočetla pokud bych měla malé miminko, hrozně by mě to nervovalo. Autorka má opravdu velkou fantazii a dokáže skvěle kombinovat. Musím ovšem uznat, že příběh byl uvěřitelný jen stěží a možná méně by bylo více.
I tak jsem se vůbec od knihy nemohla odtrhnout.
Za závěr dávám hvězdu navíc.

Veronika2017
13.04.2019 5 z 5

Napínavý, zajímavý a čtivý příběh..jen škoda, že už rychle dočtený...

thrillery pro ženy

Rachel Abbott