Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 593 150

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

JanaDor
19.01.2016 4 z 5

Příběh se mi moc líbil. Je dobře propracovaný, čtivě napsaný, plný překvapení a vše působí reálně. Od začátku má čtenář pocit, že se děje něco záhadného. Postupně tajemství přibývají a některá se odkrývají. Vše je dávkováno pravidelně, abychom se měli na co těšit. Je to dobře napsaný příběh, i když si myslím, že psycho to není. Pod tímto pojmem si představuje ještě něco strašidelnějšího a děsivějšího. Samotný závěr je taky překvapivý.

zdehan
14.01.2016 5 z 5

Suer kniha přečtená za jeden den nedalo se vubec přestat napínavá až do konce mužu doporučit

Daenerys
13.01.2016 5 z 5

Wow! Ke konci jsem snad ani nedýchala... Vážně povedený thriller. Těším se moc, až u nás vyjde další kniha této autorky a vřele doporučuji.

evasamankova
10.01.2016 4 z 5

Výborný thriller s opravdu hutnou atmosférou. Autorka netlačí nijak na pilu, vypráví s lehkostí a drží vás příjemně napnuté v šachu. Musím pochválit anotaci, která nevyzrazuje téměř nic, a o to víc samotný děj příběhu už na prvních stránkách překvapuje.

iva23
04.01.2016 3 z 5

Dobré, doporučuji.

teja1864
23.12.2015 5 z 5

Knihu jsem si vybrala čistou náhodou a nelituji toho. Kniha je skvěle napsaná, četla se mi velice dobře. Těšila jsem se na čas, kdy knihu opět otevřu a budu pokračovat ve čtení.
Za mě 5***** a doporučuji =)

amladar
07.12.2015 5 z 5

Výborná zápletka. Jelikož je konec otevřený tak se nesmírně těším na pokračování. Doporučuji :-)

jjanculka
29.11.2015 5 z 5

Opravdu skvěle napsaná knížka, chvílemi jsem myslím ani nedýchala. Ještě se mi o tom asi bude pár dní po nocích zdát... všem doporučuji!

kneslova
18.11.2015 5 z 5

Výborná napínavá detektivka. Není co vytknout. Spi sladce se mi také líbilo moc a moc. Doporučuji vám k přečtení.

triana
01.09.2015

Knihu jsem četla v angličtině jako první od této autorky a nadchla mě. Opravdu skvěle napsaná, ač popisuje hodně i pocity jednotlivých postav, hlavně Olivie, není děj zdlouhavý, ba naopak. Skvěle napsaná "detektivka" se spoutou překvapení a zajímavým koncem. Po téhle knize jsem se dostala až zpět ke knihám předchozím a jsem si jistá, že autorce zůstanu věrna

thrillery pro ženy

Rachel Abbott