Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 593 150

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

janina66
27.04.2020 5 z 5

Jsem nadšená! Čtivé, výborné, přečteno až moc rychle. Je to napínavý příběh manželů Emmy a Davida a jejich 8mi měsíčního syna Ollieho. Dál zde sehraje úloha záhadná Tascha. Ke konci napínavé, sice je to místy překombinované. A uvítala bych lepší konec a ne otevřený.

dadula99
21.04.2020 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku do konce,ale uvítala bych asi lepší konec.

Pajina68
06.04.2020 4 z 5

Kniha mne od začátku bavila, pouze ten konec mne rozčaroval. Byl nějak moc překombinovaný a úplný závěr trochu zklamání.

ivoiro
22.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha, kde se napětí postupně stupňuje.

Nina291
19.03.2020 3 z 5

Trochu překombinovaný, ale vcelku dobrý počtení

Arkagas
12.03.2020 5 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

Další skvělý psychothriller z dílny Rachel Abbottové.

V této knize vystupuje hlavní hrdinka Emma, která je matkou 8 měsíčního syna Olliho.
Její manžel David přišel před 6 lety o manželku při autonehodě, při které zároveň zmizela jeho skoro šestiletá dcera, která se nikdy nenašla.

Jednoho dne se ale vše otočí, Emma je po odchodu Davida do práce sama doma s Ollim a najednou se u ní v kuchyni objevuje mladá, skoro 13 letá dívka. Jedná se o Tashu, která před 6 lety zmizela.

Tasha nemluví, je uzavřená a nesnese doteky.
Postupem času se ale trošku otevírá a když už si rodina myslí že je vše na dobré cestě, povolí Tasche procházku s malým Olliem v kočárku. Tasha se vrací zpět domů, ale sama... Kdo Ollieho unesl a proč se najednou objevila Tascha?
Emma je rozhodnutá pátrat po svém synovi na vlastní pěst, ale Tasha jí ubezpěčuje že až splní jeden úkol, který jí bude sdělen, syn se jí vrátí a ona bude muset zase odejít.

Tenhle psychologický thriller od stejné autorky jako Spi sladce je naprosto skvělý!

Dlouho jsem si myslela že po Carterovkách mě už tenhle typ knížek nebude bavit, ale tahle paní autorka psát rozhodně umí a píše skvělě! Nic není zbytečně zdlouhavé, natažené, co řádek to napětí a knížku jsem zhltla jedním dechem :) Spi sladce i nezvěstná jsou k dostání v Levné knihy za 89,- Kč a rozhodně za to stojí!
za mě 10/10 :)

klara5466
06.03.2020 5 z 5

Nemám slov, úžasná, napínavá knížka s úžasnou zápletkou, i když konec je mírně ukončen otevřeně, což bych úplně nejradši ji osobně napsala ať mi napíše jak to dopadlo, ale jinak excelentní

kiraa
28.02.2020 3 z 5

Jak jsem se příjemně zpočátku naladila, tak jsem se postupem času rozladila. Nějak to všechno začalo ztrácet grády a nakonec jsem v tom celým organizovaným zločinu měla neorganizovanej bordel. Trochu dlouhý a místy utahaný. Tak možná kdyby tam na to vlítla policie Modrava, pobavila bych se víc.

1predseda
28.02.2020 4 z 5

Určitě si najdu další knihy autorky, čtivé, napínavé.

PetraCy
24.02.2020 4 z 5

Dobře se čte...škoda toho konce, mohla mít lepší konec s nadějí na společný život Natashi s rodinou, nebo alespoň s nevlastní matkou a bratrem...

musivila
15.02.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře, jako všechny od Rachel. Tento příběh mi úplně nesedl. Kdo je do toho zapletený bylo jasné. Trochu nečekaný zvrat, který se osobně dotýkal Toma, tam nastal. Ale již dříve jsem tušila, že tomu tak bude. Jinak Natashi mi bylo moc líto, takový život si nezasloužila. A bože … ten konec! Nemám ráda nedořešené konce!

andrea7191
13.02.2020 5 z 5

Strhující čtení a musím říct, že ze série o Tomu Douglasovi snad nejpovedenější kniha. Napínavé, strhující.

baru_h
23.01.2020 5 z 5

Po zkouškovém se neskutečně těším, až zase začnu mít čas a chuť na čtení. Takhle knížka byla tak napínavá, že jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Neskutečně čtivé, nečekané a rozhodně stála za to, abych si ji přečetla.

Zania
12.01.2020 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a jsem nadšená. Kniha přečtená za dva večery a to mě ještě nutila na ni během dne myslet ! Určitě doporučuji a už pokukuji po dalších dílech této autorky.

1bublina
30.12.2019 5 z 5

Od autorky jsem četla knihu Spi sladce a Nezvěstná. Ta se mi líbila o trochu více, i když obě byly skvělé. Perfektně vymyšlená zápletka. I když byl děj celkem propletený, neztrácela jsem se v něm. Moc se mi líbilo spojení mezi Emmou a Tomem a jeho bratrem. Konec mě trochu překvapil, protože to neskončilo úplně dobře, ale to byl samozřejmě autorčin záměr. Určitě přečtu i další knihy od této autorky.

klokan.1905
18.12.2019 4 z 5

Nezvěstná...
Kniha od Rachel Abbottové se mi dostala do rukou úplnou náhodou, v Levných knihách, za těžko uvěřitelných 89 kaček... Zhlédl jsem hodnocení na Databázi knih a kniha měla neuvěřitelných 89 %, z více než 350 hodnotících... Kniha putovala do nákupního košíku... ;-)
K samotné knize... Autorka nás seznámí s Emmou Josephovou, která se se svým současným manželem Davidem seznámila v době, kdy při autonehodě přišel o svou manželku - Caroline... Z místa dopravní nehody však záhadně zmizela jejich tehdy šestiletá dcera Natasha...
Od této doby uplynulo již šest let... Emma se domnívá, že bolestná léta jsou již za nimi... Společně vychovávají malého synka Ollieho... V této době však dochází k nečekaným událostem, které život rodiny zcela změní... Ze strany policie začne vyšetřovat celou událost Tom Douglas...
Mé hodnocení by bylo 89 % ;-) Dávám tedy čtyři hvězdičky... Zcela zasloužené hvězdičky... Za cenu 89 kaček jsem zakoupil i další díly z této série, která je pojmenována Detektiv Tom Douglas...

Joyce24
17.12.2019 5 z 5

Čtivý příběh, v poslední třetině se vše pomalu začne rozplétat a zjistíme, že je vše vlastně trochu jinak, než jsme si původně myslelii. Jen té Natashi je mi líto.

Ihivanka
15.12.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Čtivá, napínavá až do konce. Určitě si přečtu od této autorky další.

Anténa1991
13.12.2019 4 z 5

Spi sladce se mi asi líbila víc, přesto musím uznat, že i tato kniha byla velmi povedená! Tom Douglas je sympaťák, připomíná mi Harryho Holea ❤.

martin3554
11.12.2019 4 z 5

Nečekaný průběh i zvrat v příběhu. Vrahem nečekaná osoba.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott