recenze

Rudá galerie (2020) / 2688
♥
Trochu nadlehčeně ......... Když cítíte bolest, tak nesnesitelnou, že si myslíte, že to nevydžíte .... způsobte si jinou bolestivější ránu, aby jste zapomněli na tu předchozí. Autorka vyventilovala příběh, který můžete považovat za paranoidní, přitažený za vlasy a to doslovně a až moc sexistický a nadpřirozený a ve všem budete mít pravdu ALE, co když autorka chtěla jenom říct, že co my vidíme pouhým okem se zdá jiné než doopravdy je. Že za každou ze scén co si Mona prožila je také ponaučení, touha a ukázka toho že každý má své meze, touhy, cit oddanosti a nepředstavitelnou touhu zajít, až na samé dno psychické a fyzické oddanosti někomu komu nechcete, ale musíte věřit, protože to je to jediné co vám zbývá, aby jste dosáhly cíle. Malcom je podle mého jen výplod fantazie ženy, která chce cítit nadvládnu muže nad sebou samou, vášeň, zoufalství, zostuzení, sexuální vrchol může, kde on ukáže, jak je vlastně slabí a přesto tak silný, aby všechny její pocity dokázal vsoukat do jednoho jediného okamžiku, aby nikdy Mona nezapomněla, že on se jí vlastním způsobem taky oddal a že ona je pro něj tak vzácná, že se ukáže ve svém pravém a slabém já. A Mona tu oddanost oplatí svými city. Tělo je jen skládán z orgánů jak sám řekl k ukojení své touhy a je jen na vás jak sním budete zacházet a komu dovolíte, aby ho používal, ctil, uctíval, opatroval a miloval .

kniha Rudá galerie recenze