Hráč: Stávka přehled

Hráč: Stávka
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538759/bmid_hrac.jpg 4 13 13

Christian Hale je hráč a Sara Adamsová sa výzvy nebojí. Keď sa Christian, jeden z partie bohatých a znudených vysokoškolákov, rozhodne prijať stávku, aby zviedol novú študentku iba za štrnásť dní, vôbec netuší, že padol do vlastnej pasce. Sara si totiž všetko vypočuje a namiesto toho, aby to ukončila, rozhodne sa vytrvať a dať mu príučku. Táto hra má iba jediné pravidlo. Ani jeden z nich sa pri tom nesmie zamilovať.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hráč: Stávka. Přihlašte se a napište ho.

Matri
26.05.2024 4 z 5

"Jeho vplyv na mňa silnel každou nepatrnou drobnosťou, ktorú nedbalo vyslovil alebo urobil tak prirodzene a nenútene, že keby som si nedala pozor, mohla by som pomaly a nenápadne podľahnúť"

Ak máte chuť totálne vypnúť, odreagovať sa a prečítať si naozaj pekný príbeh vysokoškolskej lásky - nech sa páči Hráč!!

Príbeh Sary začína naozaj zostra a vravím si wow, dievča sa s tým teda nemazná :-o
Celý príbeh som len tušila čo tkvie za jej chovaním, aké jazvy si nesie z minulosti a autorka nás naozaj nechala v domnienkách až do úplného záveru.
Príbeh nie je len o láske, ale tiež o hľadaní dôvery, úniku od problémov, snahe chrániť si svoje srdce, strachu zaľúbiť sa. A to nie len zo strany Sary, ale rovnako Christiana.
Ochhhhhh a tých motorkárov jednoducho môžem (veď som sa za jedného vydala) ;-) takže mi je tento námet blízky a vždy ma náramne poteší :)
Zato Tomasovi by som od prvého momentu najradšej rozbila hubu!! Ak bude mať svoju knihu, chlapec má čo robiť, aby si to u mňa vyžehlil :-/
Na pomerne malý počesť stánok je kniha emočne, citovo a zážitkovo veľmi výživná a mne sa určite páčila ;-)
Hodnotím 4,25*

"Prehrala som. On vyhral. Nedokázala som sa brániť láske, ktorú som k nemu cítila."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hráč: Stávka v seznamech

v Právě čtených1x