Nikolča Nikolča komentáře u knih

Dvojí tvář Dvojí tvář Elizabeth George

Tato knížka se mi hrozně líbila. Od začátku do konce to bylo napínavé a četlo se to jedním dechem. Kdo má rád detektivní a napínavé knížky tak to je přesně pro něho. Má nepředvídatelný konec a vždycky když už si myslíte, že jste to vyřešili tu zápletku tak se na druhé straně dozvíte, že jste úplně mimo. Opravdu hezká kniha.

01.09.2013 4 z 5

Titanic - ztracená slova Titanic - ztracená slova Senan Malony

Moc pěkná knížka. Je to takové odechovější než 400 popsaných stánek popisujících minutu po minutě plavby Titanicu. Jsou tu i moc pěkné fotografie. Jsem ráda že ji mám ve své knihovně.

19.07.2013 4 z 5

Kritický stav Kritický stav David Shobin

Ze začátku jsem se trochu v této knize ztrácela. Smíchávala se mi jména, nevěděla jsem kdo je kdo a občas jsem nevěděla o čem se mluví, Ale asi od čtvrtky možná půlky knihy to začalo být zajímavé. Nakonec se mi ta knížka zalíbila. Je napínavá a každou chvíli se stane něco nového co vás nutí číst dál aby jste se dozvěděli jak to dopadne. Začátek nic moc, ale konce je hezkej. :)

06.01.2013 3 z 5

Smradlavý pes Smradlavý pes Martin Komárek

Velice zvláštní kniha. Nikdy jsem takovou neviděla a popravdě nevím jestli se mi líbí či ne. Občas je něco na zamyšlení a někdy nechápu co tím autor chtěl říci. Asi bych tuto knihu nedoporučila, ale na zamyšlení není špatná.

28.12.2012 1 z 5