annora_cte annora_cte komentáře u knih

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Přes prvních 200 stran mi dělalo docela problém se dostat, protože se mi zdálo, že se děj vůbec nepohybuje. Místy byl děj hrozně zdlouhavý a nezáživný.
Ale pak se příběh rozjel takovým směrem, jakým jsem nečekala. Najednou se pro změnu pořád něco dělo. Bavily mě akční scény, romantika.
Poppy a její otázky mi někdy hrály na nervy, ale zároveň jsem ji za to milovala, že se ptá a zajímá. Její neustále hašteření s nejdokonalejším Casteelem mě bavilo. Při jejich scénách jsem se tolikrát culila od ucha k uchu.
Konec mě dostal. Mám tolik otázek a děkuji bohu za to, že mám u sebe další díl, jinak by mě asi kleplo.
Shrnutí: Nakonec jsem si knížku zatraceně užila, ale první díl byl o něco lepší dle mého.

21.01.2024 4 z 5

Ukradený dědic Ukradený dědic Holly Black

Miluji Krutého prince, takže jsem na volné pokračování Doubka a Wren dost těšila a byla jsem zvědavá, jestli by jejich příběh dokázal trumfnout Cardanův a Jude. K tomu sice nedošlo, nemyslím si, že byl Ukradený dědic až tak dobrý, ale dobrý byl.
Asi jedno z největších plus byl popis. Líbí se mi, jak si s tím autorka dokáže vyhrát, nikdy jsem díky jejímu popisu neviděla tak kouzelné místo.
Postavy byly skvělé, Suren jsem si oblíbila. Doubka taktéž, jen jeho o něco méně.
Začátek se hrozně moc táhl, možná proto jsem před měsícem knihu musela odložit. Trvalo mi dlouho než jsem se přes ten začátek dostala do bodu, kdy to začalo být vážně zajímavé.
Konec mě v podstatě šokoval, to bylo něco neskutečného. Jsem napjatá jak kšandy na druhý díl.

21.01.2024 4 z 5