Zrádce

Zrádce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355748/bmid_zradce-KGg-355748.jpg 3 17 5

Nicholas Warg série

1. díl

Nicholas Warg je unikát nezapadající do žádné škatulky. Po nespravedlivém obvinění z braní úplatků opouští řady elitní švédské policejní jednotky a nechá se najmout jako žoldák Blackwateru. Při jedné akci na vlastní pěst, při které osvobodil několik zajatců, je však vážně zraněn a celý jeho život se ocitá v troskách. Nakonec je nucen přijmout nabídku na nelegální akci, která ho zavede zpět do rodného Švédska. Avšak nic není, jak se zdá. Akce, která měla být jen jednou velkou loupeží je ve skutečnosti atentátem směřujícím do nejvyšších politických kruhů a Nicholas se tak nechtěně stává součástí hry, při níž jde o všechno.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , CPress

Förrädare , 2015

Benny215
10.02.2023 2 z 5

Vůbec mě to nebavilo,těšil jsem se až to dočtu

HollyUndead
01.02.2023 3 z 5

Tenhle román nebyl žádný zázrak, ale ani propadák. Četl se celkem dobře, ale, jak již zmínil čef, nenabídl nic převratného ani nového. Navíc dějovou linku přerušovala retrospektivní vyprávění, která ale, dle mého názoru, nedokázala příběh obohatit. Ovšem koncovka již byla velice napínavá, takže knihu hodnotím vcelku kladně.

8211
05.10.2022 1 z 5

naprostá nuda a nepřehlednost

čef
14.12.2021 4 z 5

Jistě tento akční román patří k tomu lepšímu v žánru, ale úplná špička to bohužel také není. K tomu mu sice nechybí mnoho, ale přeci jen pro mne příběh místy ztrácel napětí a chvíli trvalo, než děj zase nabral dech. Některé zvraty mi také přišly jako přes kopírák odněkud jinde. Nebo že bych nebyl po očkování naladěn?

mikika
08.01.2018 3 z 5

celkem průměrný krimi thriller o chystaném atentátu, kdo je s kým, kdo kým manipuluje atp., nic nového pod sluncem..

severská krimi

Autoři knihy