Znamení kobry

Další kniha ze série detektivek z prostředí egyptských vykopávek tentokrát staví členy archeologické rodiny Emersonů před nebezpečný případ prokleté zlaté sošky, která nosí neštěstí. Sošku jim přinese vdova po známém sběrateli, který po jejím získání záhadně zemřel. Emersonovi mají spoustu starostí s vykopávkami, ale krásná soška faraona z ryzího zlata je zaujme. Snaží se určit její stáří a místo nálezu, jejich klid na práci však po získání sošky vezme zasvé. Začnou je navštěvovat nejpodivnější lidé, kteří se snaží nejrůznějším způsobem tento artefakt získat a někteří z nich jsou velmi nebezpeční. Mezitím vdova po sběrateli záhadně zmizí. Jak se rodina věhlasného archeologa se vším vyrovná, zdali přijde všem záhadám na kloub, se dočtete v této zábavné dobrodružné knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13635/znameni-kobry-13635.jpg 4.726

Amelia Peabody (17.)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Alpress

The serpent on the crown (2005)

Kniha Znamení kobry

lednacek47
18.11.2017

Kniha se čte jedním dechem. Pokud přečtete jeden díl, budete chtít vlastnit další díly.

zdazilek
09.08.2016

Mě se kniha líbila jako všechny díly této série. Bylo to čtivé, zápletky se mi taky líbili i konec nebyl nijak přehnaný.

raďa05
16.02.2015

jako vždy super čtení. Jen je škoda ,že některé tituly se tak těžko dají sehnat.

Elizabeth Peters (p)
americká, 1927 - 2013