Zlatá královna

Zlatá královna https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435812/bmid_zlata-kralovna-ypP-435812.png 4 16 6

Zlatá královna série

Když král pomocí kouzelné květiny zachrání život svému nenarozenému dítěti, pohněvá si tím smrt a ta prokleje všechny jeho potomky. Jeho dcery tak jsou přinuceny žít od sebe odděleny, když je jedna vzhůru, další dvě hluboce spí. Nejstarší z nich, Etanye, se s tímto osudem ale odmítne smířit a zasvětí svůj život snaze o zlomení prokletí a pomstě.... celý text

M.C.SMITH
18.07.2023 3 z 5

Příjemná pohádka na oddech.
Příběh byl zajímavý a četl se velmi dobře, námět zajímavý.
Mělo to své mouchy, ale jako letní čtení pro fantasty je to ideální.
Určitě knize dejte šanci.

CarolineAn
13.07.2023 3 z 5

Dobrá pohádková fantasy kniha na oddech. Na to, že to byla první autorčina vydaná kniha, tak to nebylo zas tak špatný. Je tu samozřejmě co vylepšovat, ale postavy, atmosféra a příběh byly dobře vymyšlený a konec mě stoprocentně do budoucna donutí sáhnout i po dalším díle. Určitě stojí za přečtení.

DreamerX9
21.05.2022 2 z 5

Byla to v podstatě taková pohadka připomínající styl Komrskové. Nebylo to špatné počtení a na oddech tak akorát

davidator
01.11.2021 5 z 5

Kniha je velmi čtivá a zajímavá. Originální fantasy se zajímavými postavami a charakterovým vývojem. Ten konec jsem rozhodně nečekal, ale celou knihu to povýšilo na jinou úroveň. Rozhodně doporučuji

Mona010
29.06.2020

Je to skvělá kniha, která vás za vede do děje. Můžu jen doporučit :)

evca.hammerova
07.05.2020 5 z 5

Kniha má zajímavý a napínavý příběh, moc hezky se čte. Doporučuji koupit a přečíst. :)

2020  78%Zlatá královna
2022  90%Stříbrná princezna