Zásah šikovné tchyně

Zásah šikovné tchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20936/zasah-sikovne-tchyne-20936.jpg 4 21 4

Jana Brodská série

Neotřelé detektivní příběhy z české současnosti řeší starší žena, která využívá bystrý intelekt a ženský instinkt. Jana Brodská pracuje spíše nárazově v detektivní kanceláři svého zetě, který jí předává případy, v nichž je vždy aktérkou nějaká žena, ať už je obviněnou, nebo obětí nějakého trestného činu. Svérázná tchýně se dokáže vcítit do psychiky pachatelů i jejich obětí a své případy neomylně vyřeší, mnohdy po svém, takže nebývá vždy pachatel po právu potrestán, hlavně však se snaží najít východisko a řešení pro poškozené.... celý text

bábuška
20.02.2017 5 z 5

Mám ráda Janu Brodskou.

Keddie
14.09.2014 5 z 5

Zatím nejlepší díl "tchýně", kterou jsem četl. Autorka už vybrousila svůj povídkový styl. Nejde v nich o vraždy nebo jiné závažné zločiny a přesto se u čtení nenudím.

1alena1
17.07.2012 4 z 5

Tato kniha byla druhá od uvedené autorky, kterou jsem si přečetla a ani ona mě nezklamala opět výborným vypravěčským uměním, kdy čtenáře upoutá, že zapomene na svět kolem sebe a nepřestane, dokud nedočte. Bojím se jenom, že toto tempo a zajímavost příběhů musí skončit - zkusím autorku testovat i nadále. Držím si palce.

Val
24.01.2012 4 z 5

Na odreagování vynikající..... :-)