Záleskautky – Lumberjanes

Záleskautky – Lumberjanes

Jak by vypadaly Rychlé šípy, kdyby vznikly ve 21. století? Přesně jako Záleskautky! Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu... celý text

Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu nakopat zadek a klidně i vyhrát páku nad oživlou sochou. A když budou mít štěstí, ani nenakrknou potetovanou vedoucí.
Záleskautky se právem staly kultem pro moderní čtenářky i čtenáře a oblíbíte si je, pokud jste odrostli realistickým příběhům Rainy Telgemeierové nebo dobrodružstvím modrovlasé Hildy, s níž mají Jo, April, Mal, Molly a Ripley mnoho společného — ulítlou formou podporují hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, ochrana přírody a odvaha. Je nám jasné, že tohle všechno zní moc dobře na to, aby to byla pravda. A přitom je to ještě lepší! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344319/zaleskautky-lumberjanes-4x9-344319.jpg 3.923

Lumberjanes 1 (2014)

Literatura světová, Komiksy, Dívčí romány
Vydáno:, Paseka

S.monika

Zábavná kniha úplně zrozená pro léto, přátelství, srandu a nejedno dobrodružství! Líbily se mi trhlé ilustrace, překlad a taková veselost z celé knihy! Už se těším na další díl a další pořádné ztřeštěné dobrodružství!

Ditules

Vtipná kniha o skupině ,,skautek" :D

akrash

Kniha není špatná, nicméně příběh mně přijde dost malý (přečetla jsem celou knihu za 1 hodinu) a zmenšila bych jednotlivé kolonky - je to zbytečně roztažené, mohlo by se tam toho vejít víc. Pokud vyjde 2. díl, asi si ho koupím. Nesnáším totiž otevřené konce :DD

martinstefko

Kniha "Záleskautky - Lumberjanes: Střez se svaté kočičky" mě nedokázala uchvátit, ale třeba se to podaří dalším dílům. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/06/1463-zaleskautky-lumberjanes-1-strez-se.html

Viola.Bunková

Já osobně vám tuto knihu velmi doporučuji, jelikož sama chodím do skautu, sama jsem se v této vtipné knize neustále nacházela. Také se mi zalíbila narážka na film Moonrise kingdom, neboli jak má Molly stejnou kožešinovou čepici z již zmíněného filmu. Líbí se mi i zpracování této knihy, jen mi bylo líto, že kniha skončila tak otevřeně. Už se těším na další díl! (Jestli tedy vyjde.) :)