Žádný sex, je úterý

Žádný sex, je úterý https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191873/zadny-sex-je-utery-191873.jpg 3 336 121

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

No-One Ever Has Sex On A Tuesday , 2011

Allla9
17.01.2020 5 z 5

Knížka plná humoru vždycky potěší.

PanKrbec
12.01.2020 3 z 5

Četl jsem to hlavně kvůli výzvě. Není to přesně můj žánr, taková romantická úsměvná skoro komedie, ale číst se to dalo. Jak to asi skončí bylo jasné skoro od začátku, ale špatný to nebylo. Dal bych tomu 3 a půl *

Peggy2711
04.01.2020 3 z 5

Taková oddechovka. Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Nebylo to úplně blbé čtení, je to o tom jak se může život pěkně zkomplikovat a jak je někdy těžké vzájemné vztahy vyřešit. Občas jsem se smála, občas mi to bylo celé líto.

LaCoccinelle
02.12.2019 3 z 5

Odpočinková rychle přečtená kniha.

aydam
05.11.2019 odpad!

Skončil jsem na 41. straně. Nezaujalo mě to. Vtipné to také moc není. Sympatická mi nebyla žádná postava.

KrysaHelena
27.08.2019 4 z 5

Pro mě příjemná změna v podobě velmi odpočinkové knihy. Pobaví, neurazí. Skvělé čtení, když chcete dát mozku trochu oddych.

Hopulka
31.07.2019 3 z 5

Naprosto jednoduché čtení, když nechcete přemýšlet. Chování všech postav je podle mého absurdní, ale občas jsem se zasmála, to ne že ne.

MirkaProk
02.02.2019 4 z 5

příjemná oddychovka, která i pobavila

munka
20.12.2018 4 z 5

Jednoduchý príbeh o nečakanom tehotenstve. Vtipné situácie, trefne hlášky. Daniel a Bezmozek boli super. Na odreagovanie určite super.

adlak
30.11.2018 3 z 5

Jednoduchá kniha, rychle přečtená. Uvažování postav jsem občas nechápala. Ale občas jsem se i zasmála :)

Charmedka
18.11.2018 3 z 5

Knížka je vážně dost jednoduchá a rozhodně se nejedná o žádné inteligentní čtení, právě naopak. Postavy jsou naprosto hloupé, jednají iracionálně a nerozumně, rozčilovat Vás bude snad každá postava.

Rendolet
23.09.2018 4 z 5

Nic náročného, oddychovka :)

Mergirus
09.09.2018 5 z 5

Naprosto bombastická kniha, u které jsem se nasmála. Ne že by mě hlavní hrdinka svými činy občas neštvala, ale vtipných scén tam bylo dost. A Bezmozek vede!!!

ujunka
06.09.2018 odpad!

No.... Tak jsem to tedy dočetla. Musím říct, že knížka je ztráta času. Hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická, přestože celou knížku čtěte, jak je Katy skvělá a třída... Už dlouho jsem nečetla takovou blbost. Zklamaní. Bohužel....

stafbul
28.07.2018 4 z 5

Tohle byla zábavná kniha. Pohodová oddechovka, co si na nic nehraje. Žádné zlaté hvězdičky bestseller, co mnohdy člověka navnadí, aby ho kniha posléze zklamala. Tohle byla prvoplánovitá oddechovka a účel splnila velmi dobře. Takže za mne čtyři hvězdičky a úplně v klidu kniha, co doporučím kamarádkám, když se budou ptát, co číst jen tak pro odreagování od běžného života.

MouBanjerri
09.07.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka. Rychlé, vtipné, dobrý námět. Přečteno jedním dechem, velmi poutavá. Celou dobu jsem myslela, že jí dám čtyři hvězdičky, ale po geniálním a i dojemném závěru musím dát pět. Kniha je opravdu čtivá a zábavná. Rozhodně doporučuji.

Merlinit
10.06.2018 3 z 5

Ne že by se to nedalo přečíst, jen jsem se trochu nudila.

Alma5
20.05.2018 3 z 5

Za mě spíše slabší kus, ale za podařený závěr přidávám jednu hvězdičku navíc.

Pavouček2
03.04.2018 4 z 5

Já se u ní hodně pobavila a měla jsem jí přečtenou na to tata. Je to svižní, vtipný, ze života jak má být. A Daniel a Bezmozek neměli chybu :-D Konec jsem tedy čekala trošku jiný, ale nakonec jsem byla ráda, že to dopadlo jak to dopadlo :-)

Serenity
11.03.2018 4 z 5

Baví mě knihy, kde je zápletka tak praštěná, až mi přijde uvěřitelná. Stěží si dokážu tuto situaci představit v reálu, možná o to víc mě pobavila. Zcela jsem se oprostila od běžných denních starostí.Chtěla bych za kamaráda Bezmozka:) Ani manžel, když chtěl vědět, co mi vehnalo úsměv do tváře, při spatření názvu pronesl....zase nějaké hlubokomyslné čtení, že miláčku.....mi nedokázal tento pobavený úsměv vzít. A co více??? Bylo úterý...fakt..:)

nevěra humor manželství těhotenství nešťastná láska

Tracy Bloom
anglická
2014  66%Žádný sex, je úterý
2014  70%Jsem single a pomstím se

Kniha Žádný sex, je úterý je v