Žádný sex, je úterý

Žádný sex, je úterý
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191873/zadny-sex-je-utery-191873.jpg 3 336 336

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

No-One Ever Has Sex On A Tuesday , 2011

petrzel
24.01.2015 3 z 5

No dalo se to číst občas je tam skvělí humor občas se člověk nudí vím,že se určitě k této knize nevrátím.

AndreaP.
07.12.2014 3 z 5

Je to taková nenáročná oddechovka, třeba na dovolenou. Kniha se mi líbila, leckdy jsem se u ní i docela nasmála.

Melindaaaa
25.11.2014 4 z 5

Milý a nevtíravý humor Tracy Bloom jsem si okamžitě zamilovala už u její v pořadí druhé knížky Jsem single a pomstím se. I její prvotina Žádný sex, je úterý se ovšem mimořádně zdařila. Knížku pravděpodobně přečtete na jedno až dvě posezení, protože je neskutečně čtivá a nejednou se přistihnete s úsměvem na rtech, nebo přímo smíchem deroucím se z úst. Milá oddechovka, na kterou budete rádi vzpomínat :)

Antoaneta
10.11.2014 3 z 5

Milá kniha čte se dobře ale v hlavě mi nezůstane patří ke knihám na které rychle zapomenu.Prostě taková oddechovka která nenadchne ale ani neurazí.

Ankavi
05.11.2014 3 z 5

Oddechovka na jeden večer, přelétla jsem ji jedním dechem - na odreagování stačí, ale nic dalšího nechť laskavý čtenář nečeká. Místy je příběh docela vtipný, ale že bych se smála nebo měla po dočtení dlouho trvající příjemný pocit - to ne. Tahle kniha ve mně stopu nezanechala. Nejhezčí okamžik knihy je podle mého výkřik "Je to zrzka!" :-)

Ranuncul
24.10.2014 2 z 5

Tak od knížky jsem očekávala víc.Nebyla úplně špatná,ale ani ničím nepřekvapila.Nejlepší postavou byl opravdu
Daniel a Alison to byla opravdu kráva.Někoho takovýho,kdo mi bude organizovat život bych potkat něchtěla.Pobavilo mě,jak říkala,že zkoušely nejrůznější trasy kudy to bude do porodnice nejrychleji.Fakt blbka.

vaili
19.10.2014 4 z 5

Já nevím proč nám autorka předloží neschopného přítele a nakonec se z něj vyklube téměř dokonalý manžel jinak docela dobré i vtipné :)

Petra28
17.10.2014 4 z 5

Já musím říct, že jsem se bavila. Místy se i nahlas pochechtávala. Za večer jsem ji přečetla, vůbec nevnímala jak kniha letí ... bavila jsem se. Ale myslím, že na ni musí být správná nálada :-) A já ji včera rozhodně měla.

slonyk
06.09.2014 1 z 5

Kniha mě nebavila, ani jsem ji nedočetla :-(

Bastera
28.08.2014 4 z 5

Kniha Žádný sex, je úterý od Tracy Bloomové překvapivě není plná sexu, ale spíše hormonů spojených s těhotenstvím. Hlavní hrdinové se musí vyrovnat nejen s nastávajícím rodičovstvím, ale také s rozbouřenými city a především sami se sebou.
Nenáročné, zábavné čtení pro ženy, které však může překvapit příjemným britským humorem a několika zajímavými myšlenkami.
Celá recenze v případě zájmu na blogu neoluxoru: http://neoluxor.cz/blog/recenze/kdyz-hormony-radi--636/

evasamankova
21.08.2014 4 z 5

Pro mě je tato kniha milé překvapení. Příjemný humor, sympatické postavy a situace skoro ze života. Neřekla bych, že děj byl až tak předvídatelný. Já si například téměř po celou dobu myslela, že Katy nakonec skončí zrovna s tím druhým z mužů. Nenudila jsem se, zasmála se a moc se mi to líbilo.

keselylenka
07.08.2014 3 z 5

Průměrné, jednoduché a oddechové čtení. Vlastně od první kapitoly přesně víte, co se bude dít a jak to skončí.

pinkpop
04.08.2014 3 z 5

Nejvíc na celé knížce mě bavil Daniel :-)

hlina
20.07.2014 3 z 5

Jednoduché čtení na dovolenou. Neurazí, pobaví.

Verunk
14.07.2014 5 z 5

Pěkně napsaná oddechovka, u které se člověk zasměje :-)

Zoinka
14.07.2014 3 z 5

Knížka mě trošku zklamala. Stačilo mi přečíst začátek, prostředek a konec a pak jsem ji odložila.. Ta omáčka uprostřed mě bohužel moc nebavila. Ale na dovolenku celkem ujde.

gossipavlina
13.07.2014 3 z 5

Taková jednohubka, místy vtipná, s happy endem. Ben mi teda dost lezl na nervy, rozhodně to nebyl můj typ. Ale knížka je odpočinková a čtivá.

JanaDor
05.07.2014 4 z 5

Katy je taková normální těhule s bláznivými hormony, která se nechce stát osobou, upnutou jen na dítě. A proto do poslední chvíle pracuje, paří v rámci možnosti s kamarády a snaží se přijít na to, co opravdu chce. Konec se mi velmi líbil a myslím, že tak vtipně jsem o porodu dlouho nečetla. Bylo to určitě tím, že u něj asistoval Katy homosexuální kamarád Daniel, který je elegán. Porod pro něj opravdu není a Daniel přes to všechno Katy pomůže. I s případnými otci udělá pořádek. Moc ráda jsem si knihu přečetla a pokud hledáte, něco lehkého, zábavného pro letní večery, tak po ní určitě sáhněte. Věřím, že vás bude bavit, tak jako mě.

Ilona
29.06.2014 4 z 5

....zábavné, milé....rozhodně umí zvednout náladu!

dubakm
25.06.2014 3 z 5

Milá,čtivá,letní jednohubka. Ale osobně jsem čekala možná trochu víc.

nevěra humor manželství těhotenství nešťastná láska

Tracy Bloom
anglická