Za vlády vrahů / Československý gulag - zpráva o tom, co nechtějí slyšet - věnováno sestrám bolesti https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58981/mid_za-vlady-vrahu-ceskoslovensky-gulag-659ceff134cce.jpg 5 6 3

Únor 1948 a léta následující - tragické údobí našich novodobých dějin. Spisovatel v knize dokumentuje tuto strašlivou událost a její důsledky, které uvrhly náš národ do více než 40-letého jha nesvobody, teroru, násilí, právní zvůle, vražd a dalších zločinů. Vedle bezpočtu popravených nevinných lidí včetně Dr. Milady Horákové, tisíce umučených a ubitých, deseticíců dlouhá léta vězněných, to byly i statisíce rozvrácených rodin a nešťastných dětí.... celý text

urla
22.06.2020 5 z 5

Je to masakr. Proč se takové věci musely stávat u nás? Knihu doporučuji.

Kačudovič
27.03.2012 5 z 5

Smutné, ale bohužel pravdivé. Především dnešním voličům komunistů bych knihu doporučil přečíst alespoň dvakrát.

Milča
08.01.2011 5 z 5

Knihu jsem dostala od autora.Přečetla jsem ji se zatajeným dechem a se slzami v očích.Doporučuji přečíst.

gulagy politické události vězení, věznice vzpomínky 50. léta 20. století komunismus zločiny komunismu

Jožka Husek
česká, 1920 - 2017
1999  93%Za vlády vrahů / Československý gulag - zpráva o tom, co nechtějí slyšet - věnováno sestrám bolesti
1996  80%Teiko
1995  80%Humorné povídky z Podluží
2000  0%Dětem
2003  0%Andělé nekouří

Kniha Za vlády vrahů / Československý gulag - zpráva o tom, co nechtějí slyšet - věnováno sestrám bolesti je v