Za černými dveřmi

Za černými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174247/bmid_za-cernymi-dvermi-FmO-174247.jpg 3 103 24

Za černými dveřmi série

1. díl

Ariel se dostane do tajného klubu, kde všichni nosí masky a nikdo nezná svého partnera. Pro muže, se kterým se Ariel sblíží a zažije s ním neuvěřitelné erotické chvíle, je ochotná riskovat vše. O jak velké riziko jde, bohužel zjistí, až když odhalí, kdo se pod maskou jejího náruživého milence skrývá...

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Alpress

The Black Door , 2007

Ivy
21.04.2014 4 z 5

První, co jsem si pomyslela po dočtení bylo... aspoň to skončilo překvapivě. Na knize se mi líbilo, jak do sebe zaplétají svůj osud zdánlivě nesouvisející postavy, i když způsobem hodného telenovely. Četlo se to snadno, příjemně :).

orinka3
28.02.2014 2 z 5

Čte se to velmi snadno a napsané je to docela dobře. Ale stačí číst jedenkrát, beru to jako spotřební výtisk, žádná velká literatura. Můžu doporučit všem, kdo se potřebují rozptýlit a nemůžou se soustředit na něco vážnějšího. Erotické pasáže jsou i přes odvážný obsah vkusné.

Blanka78
24.02.2014

Kniha byla suprová, četla se mi jedna báseň. Vřele doporučuji.

JajaAP
21.12.2013 3 z 5

Rozhodně zajímavý příběh, až jsem se divila proč se v poměrně krátké knize autorka tak zabývá různými postavami, ale nakonec se ukáže, že všechny postavy jsou propletené. Na můj vkus tam šlo víc o vypočítavost než o lásku a proto jen tři hvězdičky, ale knížka to není špatná.

pro ženy erotika erotické romány

Autorovy knížky

2013  57%Za černými dveřmi