Výprava na pustý ostrov

Výprava na pustý ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32547/vyprava-na-pusty-ostrov-32547.jpg 4 41 10

Magický domeček série

Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo – otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese na daleký tropický ostrov. Upadnou však do zajetí pirátů, kteří hledají poklad. Podaří se jim vrátit zpět domů?

Pro děti a mládež
Vydáno: ,

Pirates Past Noon

adela2316
09.04.2024 5 z 5

Dalsi pěkný díl o kouzelném domečku. Líbilo se mi, že tam byly shrnuty ci spise pripomenuty i předchozí díly. Ty jsme četli uz docela dávno, tak jsme si aspoň osvezili paměť.

Monike
02.01.2024 5 z 5

Opět nezklamala. Starší syn už ji čte sám a odpovídá na otázky v rámci soutěže o perly. Já pak jen přečtu a zkontrolují odpovědi. Super příběh!

jarkaska
13.06.2023 4 z 5

Tentokrát jsme si přečetly příběh Aničky a Kuby, kdy je magický domeček přenesl na pustý ostrov mezi piráty. Vnučkám se to líbilo, tak se podíváme ještě po dalších knihách série.

Fifo627
07.12.2018 5 z 5

je pekná a dobrodružná a z velkímy písmenami má peknu ilustraciu + je z minulosťi + je pekná aj spisovatelka Mari Popová velmi dobre píše a nie len to spisovatelka Mari Popová to píše aj velmi dobrodružne píše je to aj menej napínave doporučujem pre začiatočních čitaťelov a ešte niečo určite si prečítajťe hlavne vi začiatoční čitaťelia aspon jednu knihu od spisovaťelki Mari Popovej...

Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Další pěkná knížka od pana Osborna.

Kokoska
14.03.2016 5 z 5

Velice hezká knížka.

zuzi1162
14.10.2014 5 z 5

Pro malé čtenáře uplně ideální. Krásně se to čte, vše je srozumitelné a příběh napínavý.

JanaDor
22.06.2014 4 z 5

Zatím jsem četla jen tento díl a líbil se mi. Velká písmena, jednoduchý, ale poutavý text, vše co by se mohlo líbit malému čtenáři. Určitě si přečtu i další díly.

kukurukuku
21.04.2014 3 z 5

Z knih o Aničce a Kubovi se mi tato líbila nejméně. To mě ale neodradilo od čtení dalších dílů, které byly mnohem lepší.

Dulda
14.04.2013

nechci být neslušná ale tato knížka je ponkud bez děje:-/