Vražda domácí kočky

Vražda domácí kočky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174123/bmid_vrazda-domaci-kocky-oHV-174123.png 4 22 9

Detektivka z cyklu televizních příběhů o majoru Bohuslavovi, který své případy řeší ve spolupráci s ambiciózní mladou kolegyní, k níž ho poutá i osobní vztah. ISBN 80-7211-065-9 je chybné, správné ISBN nebylo v knize uvvedeno (viz zdrojový web).

babystar
07.07.2023 4 z 5

První příběh z detektivní série s kriminalisty Bohuslavem a Mazancovou. Příběh plný emocí o tom, že krása může být dar, ale i prokletí, a náhoda je blbec.

ivoiro
15.08.2022 5 z 5

Za mně to byla skvělá oddechovka. Děj hezky ubíhal.

rafan65
04.05.2022 4 z 5

Vcelku dobrá detektivka která má perfektní děj a vrah je odhalen až na úplném konci. Hodnocení odpovídá tomu že kniha je také zfilmována a docela dobře.

knihomolka1197
08.03.2021 5 z 5

Skvělá detektivka! Líbilo se mi i filmové zpracování s Janem Kanyzou a Vilmou Cibulkovou v rolích kriminalistů i partnerů. K. Štorkán píše skvěle.

1v8na
18.01.2021 4 z 5

Příběh byl čtivý, reálný a celkem i důvěryhodný. Štorkán přesně vystihl povahy a charakter náctiletých, zohledňuje i jejich problémy, jejich pohled na svět. Líbí se mi, že se nezaměřuje jen na představení Saši, ale i na ostatní postavy (a že jich bylo celkem požehnaně). Čtenář má pak o každé postavě zhruba jakýs takýs přehled. Líbí se mi i popis vnitřního fungování kriminálky. Za mě to bylo fajn - odpočinkové, ale zároveň příběh se spádem.
Na to, že Štorkán píše spíše pro mládež, tak mne velmi překvapil.

moničina
09.01.2021

Problém je, že som najprv videla film, ktory bol výborný a to aj vďaka výborným hercom, čo tomu celemu deju dodalo dynamiku. A práve taká dynamika mi v knihe chyba, nemá to ten šmrnc. Aj preto nebudem hodnotiť knihu bodovaním, pretože film nasadil vysokú latku.

medvedice3
18.02.2018 3 z 5

Knížka mě trochu zklamala, očekávala jsem od osvědčeného autora (dívčích románů) trochu víc.

amysa
31.12.2013 3 z 5

Čte se dobře, není to žádný krvák, zpočátku je celkem hodně podezřelých, ale pachatele jsem celkem brzy sama odhalila:-) Milostný příběh obou vyšetřovatelů mi vůbec nevadil, spíš naopak, mám ráda když se v příběhu mísí láska i napětí...

kika 13
03.02.2013 3 z 5

Česká detektivka,dobře psaná,má děj a je napínavá až do konce knížky.