Vizionáři - muži, kteří změnili svět / Visionaries - men who changed the world (dvojjazyčná kniha) https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392035/bmid_vizionari-muzi-kteri-zmenili-svet-QFh-392035.jpg 4 3 3

V knize najdete příběhy šestnácti úžasných mužů, kteří dokázali odhadnout budoucnost a ovlivnit tím životy nás všech. Mluvíme-li o jablečném geniovi Stevu Jobsovi, softwarovém průkopníkovi Billu Gatesovi, fenomenálním investorovi Warrenu Buffetovi či vládci vesmíru pod názvem IKEA Ingvaru Kampradovi, o každém z nich můžeme prohlásit, že od začátku snad věděli více než obyčejní lidé. A právě díky těmto vizionářům náš svět už nikdy nebude takový, jaký býval. Publikace je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl.... celý text

Sabrina D. Harris
česká, 1975
2011  94%Čarodějka
2018  90%Slavné ženy / Famous Women (dvojjazyčná kniha)
2019  88%Jane Eyre / Jane Eyrová (dvojjazyčná kniha)
2018  80%Vizionáři - muži, kteří změnili svět / Visionaries - men who changed the world (dvojjazyčná kniha)
2009  80%Medvídek Kubík