Viktor a záhadná teta Bobina

HORŠÍ UŽ TO BÝT NEMŮŽE! Přesně tak se cítí devítiletý Viktor. Kvůli sérii průšvihů dostane trojku z chování, rodiče zuří a kamarádi s ním nechtějí nic mít. A aby toho nebylo málo, jeho „převýchovy“ se na celé léto ujme podivná stárnoucí teta žijící v malém zapadlém městečku Hrabákově. Viktorem cloumá zlost a beznaděj. Takové prázdniny si opravdu nepředstavoval! Ale to, co ho čeká ve starém tajemném domě svérázné tety, překoná všechny jeho hrůzné představy… Strhující příběh plný laskavého humoru dojme i pobaví jak malé, tak velké čtenáře. Ale pozor! Zároveň budete svědky několika detektivních záhad, a dokonce se budete i BÁT....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378658/viktor-a-zahadna-teta-bobina-3Qs-378658.jpg 53
Dobrodružné, Literatura česká, Pohádky
Vydáno:, Albatros

JanaDor

Už dlouho mě nějaká dětská kniha tak nechytla jako tato. Má vše, co děti zaujme a baví. Je čtivá, pestrá, svižná a vtipná. Bonusem je poučení o vztahu ke stáří. Takže chválím a vřele doporučuji.

eviska

Skvěle napsaná kniha pro děti, četli jsme ji celá rodina. Knížka je podle mě bezvadná jako prázdninové čtení. Odehrává se v domově důchodců, kde je živo a veselo i záhadno. Vzpomněla jsem si díky knize na dětská léta strávená u babičky na vesnici, kdy jsme navstěvovaly její stejně "staré" kamarádky a já prozkoumávala jejich záhadné domky a dvorky a zvláštní vůně všeho možného. Byl to svým způsobem ráj.