Ve službách Nuly

Když jste studentkou na kouzelnické akademii, ale přitom nezvládnete pořádně dokončit jediné kouzlo, nežije se vám zrovna nejlíp. Zvlášť pokud se vám při kouzelném rituálu místo magického tvora povede přivolat kluka z podivné dimenze jménem Japonsko. To si přece zaslouží trochu soucitu, ne? Jenže na druhou stranu… když jste obyčejným středoškolákem, který je zničehonic zavlečen do fantasy světa, kde vás kapesní verze dominy nutí prát své prádlo a chová se k vám jako k čoklovi, se soucitem vůči ní to asi nebude moc horké… Společné působení na Tristainské kouzelnické akademii tak pro hlavní hrdiny rozhodně nebude procházkou růžovým sadem. Sledujte dobrodružství ze světa čar a kouzel, která dívky naučí, že bič není nejlepším nástrojem k získání klučičího srdce, a kluky pro změnu to, že dívku s bičem není radno dráždit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58541/ve-sluzbach-nuly-58541.jpg 3.946

Ve službách nuly (1.)

Komiksy, Dívčí romány, Pohádky
Vydáno:, Zoner Press

Zero No Tsukaima - volume 1

Kniha Ve službách Nuly

Dominator.00

Velmi mila a prijemna manga. Hlavni hrdinku si zamilujete, protoze je tak nesikovna, az je roztomila. Rozkosna kresba a pomerne hezky pribeh dela z teto serie oddechovou a dost ctivou zalezitost.

andulka2005
15.08.2017

Best kniha, je to kniha pro jakoukoli věkovou kategorii. Člověk se u ní zesměje, pobrečí, zamyslí, ale také si počte. Rozhodně doporučuji přečíst.

Alena_S
11.07.2017

Tomu říkám maximální úroveň roztomilosti! :-3 Je mi jedno, že su dospělá, tohle musím přečíst celé! :D

Lenna75
28.12.2015

Páni, tahle manga mne rozhodně pohltila už prvním svazkem. Bylo to vtipné, čtivé a krásně nakreslené. Absolutně mě tohle dílko potěšilo. DOPORUČUJI!

KristýnV
26.09.2014

Tohle je moje srdcovka. Když nepočítám pokemony, tak to byl takový můj první střet s anime/mangou, takže k tomu mám takový sentimentální vztah. :) Ikdyž je pravda, že anime se mi tady líbilo víc...

Kotomi^^
01.08.2014

Kdybych měla poprovnat anime s mangou anime vyhravá. Příjde mi výce rozsáhlé než manga ale ta je taky moc pěkná.

Lira
14.03.2013

Vtipné, zábavné a pěkné obrázky. Trochu více ecchi, ale doporučuji.

orangerose
05.03.2013

dobré počteníčko , líbí se mi ,nasmála jsem se u tehle knížky :)