Únos topmodelky / Markýzou proti své vůli

Únos topmodelky / Markýzou proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356482/bmid_unos-topmodelky-markyzou-proti-sve--QyE-356482.jpg 3 2 1

Diamant z Brazílie série

< 2. díl

Únos topmodelky Statečná, podnikavá, obětavá… to všechno sedělo na tu jeptišku, kterou dostal Diego za úkol převézt přes půl Brazílie do jednoho z nejnebezpečnějších míst celého státu. Problém ale byl v tom, že ho sestra Clare přitahovala způsobem velmi nevhodným! Pro Clare byl převlek nutností. A asi stejně nutné bylo to, aby podlehla krásnému prospektorovi, který ji dělal průvodce! (V říjnu vyšel volně propojený příběh nazvaný Rudý diamant!) Markýzou proti své vůli To, jak ho Isobel přivítala, vyrazilo Orlandovi dech. Měl vždycky rád, když šlo všechno podle plánů. Podle jeho plánů! A stát se otcem v jeho plánech rozhodně nikde nebylo. To by si přece pamatoval… I když to bylo překvapení, Orlando se nenechá vyvést z míry. Aspoň ne na dlouho. A tak se Isobel během pár dnů dozví, co ona bude muset, protože to Orlando tak chce…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Master of Her Innocence; The Shock Cassano Baby

vcielka
30.08.2022 2 z 5

No ja neviem. Ani jeden príbeh nebol nejak úchvatný. Možno únos topmodelky, ale len do chvíle, kým nenašli jej sestru, potom to už bolo také, akoby hlavná hrdinka nemala do svojho života čo hovoriť.
Druhý príbeh bol asi o trošku lepší? Ale na druhej strane mi celý čas liezlo na nervy, že je plný negativizmu a odmeraného správania hlavnej hrdinky. Vlastne som pri ňom nemala žiadne dobré pocity priznám sa.

harlekýnky

Autoři knihy