Tygrův osud

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kelsey a její tygři splnili už tři úkoly bohyně Durgy a zbývá jim naplnit jen poslední, závěrečné proroctví, aby konečně zlomili kletbu. Jejich další pouť vede na Andamanské ostrovy, kde mají získat poslední Duržin dar – ohnivý bič – a s ním pak cestovat napříč časem, aby se pokusili porazit Lokeše, který je teď silnější a mocnější než kdy dřív. Na cestě je čeká spousta nebezpečí, bolestivých ztrát, ale také rozhodnutí, která mohou zásadně ovlivnit nejen splnění jejich úkolu, ale také osud každého z nich…je?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190099/tygruv-osud-190099.jpg 4.6264
Série:

Tygří sága (4.)

Orig. název:

Tiger´s Destiny (2012)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Tygrův osud

Přidat komentář
Týý1
03. dubna

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. ????????
Tou dobou to byla prakticky moje první knižní série, kterou jsem poprvé přečetla. Totálně a doslova jsem jí hltala očima. ???? Strašně děkuju autorce, tím že mě navnadila číst dál, další a další knížky. Díky knížkám se cítím úplná a už mi vcelku nevadí ani samota. :) Zpět ke knize..
Nádherná, prostě slovy nepopsatelná. Ultra mega boží vymyšlený výjimečný děj.
POZOR SPOILERY!!❗❗❗
Úžasná knížka, jen mě hrozně mrzelo, když se Kišan rozhodl zůstat s Durgou a Kelsy se musela vrátit jen s Renem. ????
Strašně jsem fandila Kelsy a Kišanovi, protože si myslím že ji musel opravdu milovat, strašně ji pomáhal když si jí Ren nepamatoval, i tak celkově.
Občas bych chtěla strašně být na místo Kelsy, zažít mnoho dobrodružství a připadat si jednou krásná, být odvážná, moudrá, mít milující kluky co jí ochrání a nebýt hlavně osamělá. Tuto sériji knih čtu pořád dokola a nikdy nevybledne. Navždy budu mít tygry, Kelsy a pana Kadama vyryty a uzamklý v srdci. Nikdy na ně nezapomenu. ????

princessaelin
12. ledna

Na konci jsem udělala WOW, ale do té doby...
Nejvíce mě zklamalo, že autorka bere hinduismus jako fakta, ale právě v nich udělala chybu. Především to, že bohyně Durga kolem které se celá kniha točí, ve skutečnosti Durga není. Je to Khálí a Durga je pouze její bojová nálada. To Khálí má téměř v každém indickém městě svůj chrám, ne Durga. A navíc Khálí mívá tmavě modrou kůži.
Další mínus pro knihu je nesmyslný milostný trojúhelník, bez kterého by se obešla a byla by i míň rozvleklá. U citových výlevů hrdinky jsem měla chuť nad knížkou brečet.
Co se ale nesmí autorce i knížce upřít, je nápad a příběh. Ten byl, vyjma milostného trojúhelníku, naprosto dokonalý.
Nebýt chybných faktů a nevkusného rozpatlávání Kelseyiných citů, je to nejlepší kniha, co jsem četla.

verulik196
10.10.2018

Tak a dočetla jsem i poslední díl. Byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne a jak do sebe zapadnou všechny kousky skládačky. Nyní už vím, že autorka svým postavám vymyslela celkem hezký a zajímavý konec a není důvod být na ni naštvaná. Snad se od ní dočkáme i nějaké další knihy.
Jinak celkově se mi série líbila, nebylo to ale nic až tak ohromujicího, co bych musela vychvalovat na každém kroku. Četla jsem už lepší knihy (ale i horší, samozřejmě).

andrejci
02.02.2018

POZOR SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!


První kniha ,která me dohnala k slzám. Nejdřív jsem brečela když umřel pan Kadam a potom když musel Kišan zůstat v minulosti. Šlo vidět že se Ren povahově hodně změnil. Byl mi víc sympatický než v prvním díle.Jinak celá série me úplně pohltila. Doporučuji :):):):):)

AgnessN.R.
18.12.2017

Moje první poslední myšlenka byla: To už je konec?!? A to opravdový?
Sice se mi předchozí díly líbily o trochu více, a to nejspíš proto, že jsem čekala, Kelsey si konečně uvědomí, že dělá blbost někde v půlce a ne až na konci! Nebo už to prostě nevydrží....;)
A ten konec se mi zdál trochu useknutý. Jinak moc pěkná kniha

nikiem
07.12.2017

Celá série mě naprosto uchvátila a to opravdu nejsem žádný sci-fi nadšenec. Co se týče posledního dílu, tak se mi líbil a konec byl více méně dle očekávání. Kišana s Renem chápu, ale co se týče Kels jsem byla trochu na vážkách jestli jí jednu nevrazit, aby se probrala a konečně jí vše došlo nebo jestli jí nezačít utěšovat. Ona vždy patřila k Renovi a ve všem to bylo opravdu zřejmé, tak nechápu její myšlenkové pochody.

kaca3606
28.10.2017

knihu jsem dočetla o půlnoci, byla jsem ubrečená ,trochu smutná ale spokojená. moc hezká série. určitě se k ní vrátím

Shinstria
19.07.2017

Huh. Musím uznat, že autorka umí skvěle vyvolávat pocity. Upřímně netuším co si o sérii myslet. Líbila se mi, ale i nelíbila. Rozčilovali mě hlavní hrdinové, ale taky jsem si je zamilovala. Byla jsem uchvácená, ale občas i otrávená. Těšila jsem se na konec, ale nechtěla jsem aby to skončilo. Knížka byla, ale i nebyla předvídatelná - aspoň pro mě v některých věcech. Teď když jsem jí dočetla, jsem ráda, že je ta jízda za mnou, ale taky mi ta kniha i postavy v ní chybí. Konec byl určitým způsobem happyend, ale i nebyl. Nicméně i přes rozporuplné pocity, které ve mě série vyvolávala i po dočtení vyvolává - jsem uchvácena, citově vyždímaná i naplněná. Byla to pecka. Pokud chcete jet na citovém tobogánu nahoru a dolů - tato série je pro vás ta pravá. Já si jí osobně jednou přečtu znovu - a to dělám jen výjimečně - u mých nejoblíbenějších knih. Ale něž si jí znovu přečtu budu na ní muset sebrat síly. Protože to byla fakt síla. ---!!!MINI SPOILER!!!--- mně by se osobně na konci hodně líbilo, kdyby se Kišan i s Drugou například zjevili někde v chrámu Renovi a Kelsey. Vždyť ona se jim předtím zjevovala taky! To by byl pro mě naprostý happyend a nebyla bych tak smutná z jejich odloučení.

Štítky

romantika kletba Indie láska

Autor a jeho další knihy

Colleen Houck

Colleen Houck
americká, 1969

Kniha Tygrův osud je:

v Právě čtených5x
v Přečtených377x
v Čtenářské výzvě9x
v Doporučených72x
v Knihotéce132x
v Chystám se číst109x
v Chci si koupit47x
v dalších seznamech12x