Tygrův osud

Kelsey a její tygři splnili už tři úkoly bohyně Durgy a zbývá jim naplnit jen poslední, závěrečné proroctví, aby konečně zlomili kletbu. Jejich další pouť vede na Andamanské ostrovy, kde mají získat poslední Duržin dar – ohnivý bič – a s ním pak cestovat napříč časem, aby se pokusili porazit Lokeše, který je teď silnější a mocnější než kdy dřív. Na cestě je čeká spousta nebezpečí, bolestivých ztrát, ale také rozhodnutí, která mohou zásadně ovlivnit nejen splnění jejich úkolu, ale také osud každého z nich…je?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190099/tygruv-osud-190099.jpg 4.6264

Tygří sága (4.)

Tiger´s Destiny (2012)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Tygrův osud

Týý1

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. ????????
Tou dobou to byla prakticky moje první knižní série, kterou jsem poprvé přečetla. Totálně a doslova jsem jí hltala očima. ???? Strašně děkuju autorce, tím že mě navnadila číst dál, další a další knížky. Díky knížkám se cítím úplná a už mi vcelku nevadí ani samota. :) Zpět ke knize..
Nádherná, prostě slovy nepopsatelná. Ultra mega boží vymyšlený výjimečný děj.
POZOR SPOILERY!!❗❗❗
Úžasná knížka, jen mě hrozně mrzelo, když se Kišan rozhodl zůstat s Durgou a Kelsy se musela vrátit jen s Renem. ????
Strašně jsem fandila Kelsy a Kišanovi, protože si myslím že ji musel opravdu milovat, strašně ji pomáhal když si jí Ren nepamatoval, i tak celkově.
Občas bych chtěla strašně být na místo Kelsy, zažít mnoho dobrodružství a připadat si jednou krásná, být odvážná, moudrá, mít milující kluky co jí ochrání a nebýt hlavně osamělá. Tuto sériji knih čtu pořád dokola a nikdy nevybledne. Navždy budu mít tygry, Kelsy a pana Kadama vyryty a uzamklý v srdci. Nikdy na ně nezapomenu. ????

princessaelin

Na konci jsem udělala WOW, ale do té doby...
Nejvíce mě zklamalo, že autorka bere hinduismus jako fakta, ale právě v nich udělala chybu. Především to, že bohyně Durga kolem které se celá kniha točí, ve skutečnosti Durga není. Je to Khálí a Durga je pouze její bojová nálada. To Khálí má téměř v každém indickém městě svůj chrám, ne Durga. A navíc Khálí mívá tmavě modrou kůži.
Další mínus pro knihu je nesmyslný milostný trojúhelník, bez kterého by se obešla a byla by i míň rozvleklá. U citových výlevů hrdinky jsem měla chuť nad knížkou brečet.
Co se ale nesmí autorce i knížce upřít, je nápad a příběh. Ten byl, vyjma milostného trojúhelníku, naprosto dokonalý.
Nebýt chybných faktů a nevkusného rozpatlávání Kelseyiných citů, je to nejlepší kniha, co jsem četla.

verulik196
10.10.2018

Tak a dočetla jsem i poslední díl. Byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne a jak do sebe zapadnou všechny kousky skládačky. Nyní už vím, že autorka svým postavám vymyslela celkem hezký a zajímavý konec a není důvod být na ni naštvaná. Snad se od ní dočkáme i nějaké další knihy.
Jinak celkově se mi série líbila, nebylo to ale nic až tak ohromujicího, co bych musela vychvalovat na každém kroku. Četla jsem už lepší knihy (ale i horší, samozřejmě).

andrejci
02.02.2018

POZOR SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

První kniha ,která me dohnala k slzám. Nejdřív jsem brečela když umřel pan Kadam a potom když musel Kišan zůstat v minulosti. Šlo vidět že se Ren povahově hodně změnil. Byl mi víc sympatický než v prvním díle.Jinak celá série me úplně pohltila. Doporučuji :):):):):)

AgnessN.R.
18.12.2017

Moje první poslední myšlenka byla: To už je konec?!? A to opravdový?
Sice se mi předchozí díly líbily o trochu více, a to nejspíš proto, že jsem čekala, Kelsey si konečně uvědomí, že dělá blbost někde v půlce a ne až na konci! Nebo už to prostě nevydrží....;)
A ten konec se mi zdál trochu useknutý. Jinak moc pěkná kniha

nikiem
07.12.2017

Celá série mě naprosto uchvátila a to opravdu nejsem žádný sci-fi nadšenec. Co se týče posledního dílu, tak se mi líbil a konec byl více méně dle očekávání. Kišana s Renem chápu, ale co se týče Kels jsem byla trochu na vážkách jestli jí jednu nevrazit, aby se probrala a konečně jí vše došlo nebo jestli jí nezačít utěšovat. Ona vždy patřila k Renovi a ve všem to bylo opravdu zřejmé, tak nechápu její myšlenkové pochody.

kaca3606
28.10.2017

knihu jsem dočetla o půlnoci, byla jsem ubrečená ,trochu smutná ale spokojená. moc hezká série. určitě se k ní vrátím

Shinstria
19.07.2017

Huh. Musím uznat, že autorka umí skvěle vyvolávat pocity. Upřímně netuším co si o sérii myslet. Líbila se mi, ale i nelíbila. Rozčilovali mě hlavní hrdinové, ale taky jsem si je zamilovala. Byla jsem uchvácená, ale občas i otrávená. Těšila jsem se na konec, ale nechtěla jsem aby to skončilo. Knížka byla, ale i nebyla předvídatelná - aspoň pro mě v některých věcech. Teď když jsem jí dočetla, jsem ráda, že je ta jízda za mnou, ale taky mi ta kniha i postavy v ní chybí. Konec byl určitým způsobem happyend, ale i nebyl. Nicméně i přes rozporuplné pocity, které ve mě série vyvolávala i po dočtení vyvolává - jsem uchvácena, citově vyždímaná i naplněná. Byla to pecka. Pokud chcete jet na citovém tobogánu nahoru a dolů - tato série je pro vás ta pravá. Já si jí osobně jednou přečtu znovu - a to dělám jen výjimečně - u mých nejoblíbenějších knih. Ale něž si jí znovu přečtu budu na ní muset sebrat síly. Protože to byla fakt síla. ---!!!MINI SPOILER!!!--- mně by se osobně na konci hodně líbilo, kdyby se Kišan i s Drugou například zjevili někde v chrámu Renovi a Kelsey. Vždyť ona se jim předtím zjevovala taky! To by byl pro mě naprostý happyend a nebyla bych tak smutná z jejich odloučení.

romantika kletba Indie láska

Colleen Houck