To je ona: Nezapomenutelná

AUTORKA SÉRIE GOSSIP GIRL Navazující příběh od autorky románové řady GOSSIP GIRL – SUPER DRBNA. Každá dívka o tom sní. Některé se takové narodí. Jak daleko je jedna z nás ochotna zajít, aby se o ní říkalo… TO JE ONA? Mít spolubydlící na elitní internátní škole Waverly Academy obvykle znamená bavit se každý večer a vlastnit dvojnásobné množství oblečení. Jenže Callie Vernonová holčičí povídání před spaním nevyhledává a o kašmírové svetříky se dělit nechce. Určitě ne s mladší, růžolící Jenny Humphreyovou. Když se Jenny povede přebrat Callie dlouholetého přítele Easyho Walshe, nemá Callie špatné svědomí ani z jednoho polibku, který si s ním od té doby vyměnila. Dobře, trochu ji to možná hryže, ale rozhodně ne tolik, aby si tu pusu neužila. Teď jen zbývá, aby Easy přestal nesmyslně váhat a konečně poslal Jenny k šípku! Zatímco se tyhle dvě dělí o kluka, ostatní obyvatelky Dumbartonu se dělí o své starosti a pocity. Pro ty účely mají nový klub jménem Dívčí svět. Holky tmelí dívčí kolektiv, každá se svěřuje s nejtajnějšími příběhy a odpouští si dávná příkoří. Jakkoli to vypadá senzačně a všechno funguje, pořád existují témata, která nikdo neotevírá – například která z nich chodívá po setmění ven – a s kým. Je jenom otázkou času, za jak dlouho ta ohromná dívčí síla vybuchne a přemění se v ohlušující dívčí válku. Boje budou dobře slyšet až za dumbartonské zdi porostlé břečťanem – o vítězce se totiž bude říkat, to je ona....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94308/to-je-ona-nezapomenutelna-UUt-94308.jpg 4.229

To je ona 4.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

It Girl 4: Unforgettable, 2007

Kniha To je ona: Nezapomenutelná

eliska18
07.08.2012

Milá kniha, jelikož jsem četla celou sérii GG i To je ona, zkrátka jsem si ji musela pořídit :) Přečetla jsem ji za 2 hodinky, jak říká Vlocka, lehké příjemné čtení :)

Vlocka
09.02.2012

Četla jsem všechny díly téhle série, kniha mě bavila, takové lehké čtení, ale konec mě zklamal, byl takový otevřený, a ne zrovna pozitivní, takže doufám, že bude další pokračování :)