Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole

Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258945/bmid_problemova-holka-tajnosti-v-divci-s-258945.jpg 4 36 8

Tajnosti v dívčí škole série

Další svěží příhody kamarádek a spolužaček z jedné skotské internátní školy. V tomto semestru čekají na dívky poněkud nepříjemné situace. Gina se nemůže dočkat, až za ní z Kalifornie přijede na návštěvu její maminka a kamarádky, avšak věci nejdou přesně podle plánu. A potíže musí řešit i její spolubydlící. Niffy nemá radost z toho, že její nejlepší přítelkyně začala chodit s jejím bratrem. A Min si přeje, aby sebrala odvahu a konečně políbila svého nového přítele, zatímco Amy se snaží zhubnout, protože má hrát ve školním divadelním představení. Nic ale nemůže půvabným dívkám překazit radost z jiskřivého mládí, malých i velkých snů a neopakovatelných milostných karambolů, jimiž jsou krásná léta studií naplněna.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Oldag

Drama Girl , 2010

evca7271
19.02.2024 4 z 5

Moc pěkná oddechovka.

lily_maleckova
30.04.2021 4 z 5

Další fajn díl ️ tuto sérii mám ráda, je to pro mě oddechové čtení, u kterého si odpočinu a stránky mi rychle mizí pod rukama.

Vendula39
31.12.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale byla to spíš taková oddechovka.

Rozik
28.06.2018 3 z 5

Super oddechovka

Pedruska01
25.07.2016 3 z 5

Celá tahle záležitost se strašně dobře a rychle čte. Líbí se mi, že vypravěčem příběhu není jen jedna dívka, ale střídají se tam všechny. Pokaždé se tam něco vyskytne, což se pak řeší, takže se nemůže stát, že by se čtenář nudil. Milé a odpočinkové. Trvám si na svém, že je to lehce naivňoučké a směřované do kategorie pro mladší čtenářky. Ale tak proč ne - když chcete vypnout. :)

kamila234
13.06.2016 5 z 5

já jí četla a moc mně uchvátila lepší jsem nečetla.

lkolarova22
31.05.2016

Tato kniha je dobra a nemam ji doctenou

rarášek
06.10.2015 5 z 5

Moc pěkné pokračování čtyř kamarádek z internátní školy St. Judes. Byla jsem napjatá, když mezi sebou měli rozepři Amy a Niffy a když Amy přestávala jíst. Jsem ráda, že to nakonec dobře dopadlo a Amy, Niffy, Min a Gina jsou pořád nejlepší kamarádky :)