Psí kusy v cirkusy

Psí kusy v cirkusy https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400016/bmid_psi-kusy-v-cirkusi-9xR-400016.jpg 5 25 3

Štěky Broka Špindíry série

< 2. díl

Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, snobská prasata, a dokonce i celý cirkus. Ovšem klid, bude to legrace. Aspoň pro nás. Přichází už druhý díl skvělých Koplových stripů a ze života v cirkuse se stává pořádný… no… cirkus. Zvláště, když se Brokův pán zamiluje.... celý text

Lka
07.03.2022 5 z 5

Druhá kniha v sérii o psím podvraťákovi Brokovi. Některé stripy jsou fakt povedené :)

ADE138
01.04.2020 5 z 5

Výborný. Kratší, ale vtipné stripy. I když se nabízí srovnání s Garfieldem, Brok se mi líbil víc. Smála jsem se nahlas :)

p3tris
27.04.2019 5 z 5

Američané mají Billa Wattersona, Jima Davise nebo Charlese Schulze, tedy Hobbese, Garfielda a Snoopyho. A teď máme díky Petru Koplovi podobně sarkastické zvířátko i mi. Vořech Brok trefně glosuje své okolí a samozřejmě se mu stávají věci, co se psům zkrátka stávají. I v cirkuse. Tohohle čokla jsem si zkrátka zamiloval.