Stárnu a užívám si

Stárnu a užívám si https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215458/mid_starnu-a-uzivam-si-215458.jpg 4 18 8

No! I Don't .... série

Dojemný a humorný fiktivní deník Marie Sharpové, která jako čerstvá šedesátnice a nastávající babička zjistí, že její život nejen že nesměřuje ke konci, ale ve skutečnosti právě začíná. Ještě zdaleka se necítí na schodišťový výtah a další důmyslnosti zpříjemňující život seniorům, ...

Hanuja
16.06.2022 2 z 5

Knížka mne nebavila. Bylo to jako bych četla časopis Na kafíčko a podobné.

ivanaci
17.07.2021 5 z 5

V mnoha situacích jsem se viděla :-))

fénix56
11.03.2020 5 z 5

Ani jsem netušila, jak se s vyprávěním čerstvé anglické důchodkyně ztotožním. Marie Sharpová se rozhodně nenudí (ani já) a začne si psát deník ( na to tedy nemám čas). Užívá si podzimu života, miluje svého vnoučka a zároveň má své starosti, problémy a obavy (opět jako já).

hanča34
22.07.2019 4 z 5

Taky jsem si to užila, příjemná oddychovka

vydrata
18.06.2019 3 z 5

Tato kniha se četla celkem dobře , ale autorčina Zraju jako víno je hezčí.

Babo
24.09.2018

Po Exodu jsem chtěla nějakou oddychovku a tato kniha se mi zdála jako ideální . Jsem ale zklamaná .Nějak jsem se nedokázala vžít do pocitů hlavní hrdinky . A že bych měla , je to přesně moje věková kategorie ,ale , že bych se těšila až mi bude 60 , to ne . Tedy rozhodně ne z důvodů,které Marie stále zdůrazňuje . Jen ty babičkovský pocity chápu .
I když kdoví jak to všechno dopadlo,protože jsem knihu nedočetla a do pokračování se ani nebudu pouštět . Škoda , Bridget Jonesová pro důchodce to fakt není .
tak nevím,je to dobře nebo ne ?

marwinmh
26.10.2017 2 z 5

Podle přebalu knihy i komentářů na zadních deskách, jsem si myslela, že se při čtení budu bavit, avšak opak byl pravdou. Sonda do duše ženy, která se nemůže dočkat, až ji bude šedesát let a následně si na svém "stáří" náležitě zakládá, mě nijak neuchvátila.

bubka
12.05.2017