Z temnot ke světlu

Srdíčko je útulek pro koně schoulený na svazích Virginie. Ve skutečnosti je to však mnohem víc než jen obyčejný útulek, jakých je mnoho – Srdíčko je místem, které má schopnost hojit rány z minulosti, místem, kde vyděšení a týraní koně mohou opět najít ztracenou důvěru k člověku. S žádným koněm neměla Amy nikdy takové potíže jako s Kavalírem. Od prvního dne, kdy ho přivezli do Srdíčka, se v boxu nervózně tiskne k zadní zdi nebo vystrašeně chodí sem a zase tam. Když se s ním Amy snaží navázat kontakt, jen cení zuby a v očích se mu zračí nedůvěra. Amy ví, že za jeho agresivní chování může strašný požár, při němž kůň utrpěl nejen tělesná zranění, ale také těžké šrámy na duši. Netuší však, jak pomoct hřebci, který ztratil důvěru k lidem. Musí čelit skutečnosti, že možná nedokáže vyvést Kavalíra z temnoty, do níž se uzavřel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96048/srdicko-7-z-temnot-k-96048.jpg 4.325

Srdíčko 7.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

Out of the Darkness, 2001

Kniha Z temnot ke světlu

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

katerina7788
26.01.2015

Tahle knížka mě z celé série bavila nejvíce (i když.. nečetla jsem sérii celou- jen prvních pár dílů)

Zuzka_B
19.08.2012

V totmto díle přibyde do útulku nový přírůstek, který je pro všechny pěkný oříšek.