Specialista

od:


KoupitKoupit eknihu

Samuel Carver je dobrák, který dělá zlé věci špatným lidem. Bývalý příslušník elitních jednotek, nyní nájemný zabiják a hlavní zbraň vlivné skupiny, která si říká „Konsorcium“, je jednoho dne povolán do akce, při níž má zlikvidovat vysoce postaveného teroristu. Má za úkol zorganizovat dopravní nehodu v pařížském podjezdu, při níž jakoby náhodou přijde domnělý terorista o život. Jenže něco na celé věci nesedí. Když Carver zjistí skutečnou identitu svého cíle a poté i identitu jeho ženského doprovodu, dojde mu, že i jeho život je v ohrožení. Specialista mísí nejlepší prvky thrilleru ve stylu Roberta Ludluma (trilogie o Bournovi) a Lee Childa (Únos, Výstřel atd.). ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25471/specialista-25471.jpg 4.233
Série:

Samuel Carver (1.)

Orig. název:

The Accident Man (2007)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
hankapimi
23.11.2017

Přečetla jsem Specialistu i Zachránce. Akční i napínavé, dobře se četlo. Leč něco mi tam chybělo a nedokázala jsem děj tak prožívat, jako v knihách od Vince Flynna s Mitchem Rappem, ty u mne vedou ... Ale protože Tom Cain napsal i Atentátníka, jdu zodpovědně na něj !

anais
19.11.2016

Moc hezké a akční čtení.

Patapuf
04.04.2016

Jj je to takovej James Bond, akorát bez zbytečných příkras a podobných nesmyslů...

milamarus
08.07.2015

Kniha není jen samá akce a střílečky. O to víc ale vypadá pro čtenáře realisticky. Carver má jako zkušený profesionál plno zajímavých úvah, postřehů a slovních obratů. Dokáže předvídat, umí se rychle rozhodnout, zabijí tehdy, je-li to nezbytně nutné a nemá v každém díle jinou ženskou, díky čemuž ho považuji za sympatičtějšího než služebníka Jejího královského Veličenstva, Alžběty II.

Mimochodem, ta jeho ženská je též výjimečná. Kromě toho, že nakupuje oblečení jako on munici, taky ví, co chce i jakého efektu potřebuje dosáhnout, a podle toho si vybírá. A vybrala si jeho! Už proto ji Carver nezabije a zabít ji nenechá!

Zkrátka: kniha by si zasloužila filmové zpracování. Dialogy na to má!

- ,,Říkali, že Vás máme buď vyzvednout, nebo zabít. Je fajn, že jste si vybral to první.“
- ,,Taky jsem rád. Ještě byste si ublížili…“

dusan122
17.09.2014

Výborná kniha.Doporučuji.Má spád a napětí.

Hudis
23.09.2012

Tahle knížka pro mě byla taková ta první, kdy jsem pochopil, že číst má smysl, hlavně když potkáte takovouto knížku. Nehnul jsem se od knížky, dokud jsem jí nedočetl. Napínavá, čtivá a co mě potěšilo, že to mělo happy end tak na půl. Nebaví mě stále knížky o drsných chlapech, který nakonec získají vše. V této knížce to tak není a proto je pro mě trochu jiná a lepší.