Slunečná

Slunečná https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454084/bmid_slunecna-clT-454084.jpg 4 42 12

Slunečná série

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem.

evca7271
11.08.2023 4 z 5

Seriál jsem neviděla, tak jsem nevěděla do čeho jdu, ale s knihou jsem byla spokojená.

Filatov
26.07.2023 4 z 5

Kniha věrně kopíruje seriál, takže co je obsahem ví každý, kdo seriál viděl, takže mě nic nepřekvapilo. Musím uznat, že děj ve Slunečné baví i v knižní podobě, ač prostě víte co se stane. Kniha má spád a docela neobvyklý je přítomný děj vyprávění.

LuNa2023
04.10.2022 5 z 5

Koukala jsem na Slunečnou a proto jsem si vybrala tuto knížku. Příběh byl stejný jako v seriálu. Bylo tam i pár obrazků z natáčení. Knížka se mi líbila.

Dela90
02.03.2022 4 z 5

Já osobně tento seriál fakt milovala. A vrátit se aspoň na chvíli na statek do Slunečné bylo vážně super. Na některé věci už jsem docela zapomněla a některé věci mi dost naskakovaly v hlavě, když jsem je četla. Vzhledem k tomu, že už jsem dříve viděla seriál, tak jsem si pod postavami, představovala právě toho nebo tamtu osobu. Četlo se to dobře, líbilo se mi oddělování jednotlivých úseků. Jo, Slunečná je prostě srdcovka a tak to taky zůstane. Je to pohodová oddechovka z obyčejného venkovského prostředí. Takže pokud si chcete odpočinout, tak tohle je přesně knížka pro vás.

Lenka2533
01.01.2022 4 z 5

Rozhodně super kniha pro každého fanouška seriálu. Je skvělé si připomenout různé scény :)

smejkalova.m
17.10.2021 5 z 5

Příjemná oddechovka, oživila jsem si začátky seriálu :)

Knihomolka97
17.05.2021 4 z 5

Knížka je napsaná podle seriálu a nebyla špatná, četla se moc dobře. Líbilo se mi grafické zpracování i pár fotografií z natáčení. Příběh byl samozřejmě úplně stejný, ale už jsem nějaké věci zapomněla, takže bylo fajn si je připomenout. Romantická linka mezi Jankem a Týnou se mi líbí, ale působí zdlouhavě, Týna je strašně nerozhodná a tvrdohlavá a mě to prostě vadí. :D

jirka9453
26.04.2021 4 z 5

Knižní přepis seriálu. Ten se za mě prostředím i spádem docela povedl a knížka není jiná - ačkoliv moc na přepisy nejsem, tohle beru :-)

TamaraKrejčí
16.01.2021 4 z 5

Mám ráda seriál Slunečná a pod stromečkem jsem objevila i knížku. Musím přiznat, že si rodinka naběhla, chci všechny díly..
ale je v tom ale..K seriálu, tomu říkám český Dalas. Už jsem ho chtěla vzdát když ho začali nastavovat novými a novými díly. Love story Janek & Týna mi leze na nervy, ale ostatní; profesor, Roza, Julie, Sylva, Vilém, celá familie Lídy...vesničané, jak místní drbny a ochmelky tituluje RD v knížce, prostě miluju!!
A mám i bodík do ČV, jen nevím pod který bod jí zařadím??? Srdíčko, vesnice, hlavní hrdinka i pracuje se zvířaty..

kh1989
09.01.2021 4 z 5

Úryvky či obrazy ze seriálu Slunečná. Hezká rekapitulace příběhu. Uvidíme, zda bude nějaké pokračování...

andy_nejedla
07.01.2021 5 z 5

Krásně napsáno, doufám, že bude pokračování :)

Willow35
19.12.2020 5 z 5