Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera

Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48044/slepici-polevka-pro-lidskou-dusi-nejlepsich-jaka-matka-takova-dcera-48044.jpg 5 7 1

Slepičí polévka série

Příběhy o jedinečném poutu mezi matkou a dcerou Tato kniha předkládá čtenářům to nejlepší, co na téma matka a dcera během patnáctileté existence série vyšlo. Patří k nejprodávanějším knihám, věnovaným roli matky a dcery. Jak často jste zažili, že pubertální dívenka se urazí, ale současně se tajně usměje, když jí někdo řekne, že vypadá nebo se chová jako její matka? Otcové, bratři a přátelé jen nevěřícně vrtí hlavou, protože děvčata se zákonitě „mění ve své matky“. V tomto souboru najdete povídky: - O výjimečném poutu mezi matkou a dcerou. - O nepochopitelné vzájemné podobnosti těch dvou. - O vývoji vztahu rodič a dítě směrem k rovnocennému přátelství. - O změnách role, kdy nejprve je pečovatelem rodič a v jeho stáří roli pečovatele převezme dítě. - O vnitřní síle dcer, zděděné po matkách. -O bezpodmínečné lásce mezi babičkou a vnučkou.... celý text

kuky921
15.08.2016 4 z 5

Velmi emotivní příběhy, které se zaměřují na matku a dceru. Knížku doporučuji číst po kouscích, najednou je tam až moc emocí. Je to má první zkušenost se slepičí polévkou a nejsem si jista, že do těchto vod znovu vkročím.
Určitě zajímavá zkušenost, ale ....

Autoři knihy

Jack Canfield
americká, 1944
Mark Victor Hansen
americká, 1948

Kniha Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera je v