Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech

101 hebkých příběhů o malých zázracích, škodolibosti a radosti Kočky. Kolik mají tváří. Umí být hodné, přítulné, k sežrání. Ale dokážou nás také pořádně potrápit. V této úžasné kolekci 101 příběhů, které napsal sám život, je najdete všechny. Určitě i tu vaši. Nebo tu od maminky, od babičky, od sousedů. Některé mají devět životů – jiné životy zachraňují. Některé demolují domovy – díky jiným drží rodiny pohromadě. Z některých šílíme – jiné jsou našimi osobními psychoterapeuty... Jak o nich budete číst, postupně se i na tu svou kočku začnete dívat jinak. Všimnete si, jak je šikovná a pochopíte, co všechno dokáže vycítit! Obzvlášť cenné jsou příběhy kočičích adopcí. Budete se u nich smát, vrtět nechápavě hlavou, nebo dokonce přemáhat dojetí. Děkujeme každému, kdo dokáže opuštěné kočce poskytnout láskyplný domov!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339112/slepici-polevka-pro-dusi-o-kockach--opX-339112.jpg 4.510

Slepičí polévka pro duši

Literatura světová, Povídky, Příroda, zvířata
Vydáno:, Práh

rarášek

Znovu jsem se zamilovala! ❤ Moje třetí Slepičí polévka a pořád je to stejně skvělé. Ano, někomu se to může zdát typicky americké, přeslazené a atd., ale já je vnímám jako dojemné, milé a láskyplné příběhy, které zažil určitě každý, kdo kdy žil s kočkou nebo jí byl vlastněn. Pro mě to bylo velmi blízké, doma máme dvě kočky, které jsou jako z divokých vajec. Na všech příbězích je prostě vidět, že je ti lidé psali s láskou a s vědomím, že je pro ně jejich kočka ta jediná a nezapomenutelná. Velice doporučuji a těším se na další Slepičí polévky. :)

Helenicka
24.08.2017

Milé čtení. I slzu jsem tajně zamáčkla. :-)

Jaruce
21.05.2017

Kdo nežil a nebo nežije s kočkou, tuhle knihu asi nepochopí, úžasné a velmi pravdivé příběhy o kočičkách. Majitelé koček určitě budou vědět o čem je řeč ;-)