Sladká Jenny

Sladká Jenny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124772/sladka-jenny-Ut7-124772.jpg 3 14 2

Americana série

< 50. díl

Po niekoľkých týždňoch márneho hľadania zamestnania sa na Jenifer Glennovú usmialo šťastie. Maximálne nasadenie a snaha preukázať svoje schopnosti priniesli zaslúžené ovocie - získala miesto osobnej sekretárky úspešného právnika. Bohužiaľ, už po krátkom čase sa ukázalo, že povestný Casanova si ju nevybral len kvôli jej pracovitosti. Skľúčená Jennifer odchádza ku svojej sestre Sheile do zasneženého Wyomingu, aby zabudla na svoje sklamanie. Kvôli snehovej víchrici však letisko neprijíma, a tak Sheila požiada Logana Taylora, svojho zamestnávateľa, aby sestru doviezol autom. Jazda cez hory sa ukáže dobrodružnejšia, než by ktokoľvek z nich predpokladal. Po tom, ako džíp uviazne v záveji, sú nútený prespať v horskom zrube, a navyše na jednom lôžku!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Darling Jenny , 1974

Mesačnica
15.02.2024 1 z 5

(SPOILER) Za opis prostredia by som dala hviezdičky aj štyri, krásne zasnežené hory, takpovediac Švajčiarsko v Amerike, to bolo niečo pre mňa a ako kvôli snežnej búrke musia zmeniť plány, to sa mi veľmi páčilo. Ale ten príbeh bol trochu pritiahnutý za vlasy. Začiatok dobrý, zápletka slušná, ale to ako sa k sebe postavy správali... Tak buď som úprimná a všetko vysvetlím, ak mi niekto nerozumie alebo sa zožieram žiarlivosťou. Aj keď pre Jennifer musela byť hrozná domnienka, že vlastná sestra je pre ňu sokyňou. Ale že aj Logan, nechá niektoré záležitosti nedopovedané, nevysvetlené, nuž čo, autorka mala aspoň o čom písať. Jenny tiež nemusela Logana hodiť do jedného vreca s tým sukničkárom Bradom a Logan nemusel byť taký panovačný. A Jenny ma strašne vytáčala, ako si všetko domýšľala a nechala sa rozčúliť Loganom. Keď prišiel Brad do motelu, tak to bola asi najlepšia časť knihy, lebo bolo vidieť, že aj Logana poráža žiarlivosť.

modranka
25.04.2013 1 z 5

Dostalo sa mi do rúk vydanie, ktoré vlastne nemá koniec. Príbeh skončil na strane 136, kde pokračoval úplne iným príbehom. Takže som sa koniec vôbec nedozvedela. Pritom to bol celkom zaujímavý dej plný utajovanej lásky, žiarlivosti, sesterskej lásky a tak podobne. Škoda. Dávam len jednu hviezdičku, inak by tam boli 4 za príbeh.

romance

Janet Dailey