Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Hledá se Watson https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47834/sherlock-holmes-hleda-se-watson-47834.jpg 4 27 6

Třetí díl ze série Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street Věrní pomocníci Sherlocka Holmese, skupinka chlapců z ulice, „příležitostných malých detektivů“, musí řešit záhadu ze všech nejzáhadnější, případ, v němž jde o vraždu, únos i hledání ztraceného pokladu. Holmes a malí detektivové začínají vyšetřovat brutální vraždu a ocitnou se v nebezpečí. Zmizí totiž nejvěrnější spojenec Velkého detektiva! Ozzie, Wiggins a jejich kamarádi musí přijít pravdě na kloub – a to co nejrychleji! V jejich řadách se však skrývá zrádce. Kdo je přítel? Kdo je zrádce? Komu se dá důvěřovat? Třetí díl napínavé detektivní série. ... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Sherlock Holmes and the Baker Street Irregulars: In Search of Watson

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Příběhy malých pomocníků velkého detektiva úspěšně pokračují.

Teense
21.03.2018 4 z 5

Zábavná a zajímavá kniha

babicka_amalka
18.05.2017 2 z 5

no, zdálo se mi to poněkud slabé - a to dokonce i pro děti; příběh je takový rozpačitý, snadno předvídatelný;
ale třeba se mýlím a jim se to líbit bude;

AnetSpring
08.05.2016 5 z 5

Byl to třetí díl, já jsem předešlé nečetla. Tahle knížka mě naprosto překvapila. Tak zajímavé čtení pro mladší čtenáře! Asi si koupím předešlé díly. Doporučuji!!

Loky
13.05.2015 3 z 5

Autoři u třetího dílu už trochu polevili, ale stále je to zajímavé čtení pro mladší čtenáře.

andy.vindy
29.08.2011 5 z 5

Tato knížka je nádherná, strašně dobře se čte . Dopuručuji všem, kteří mají rádi detektivky.

Sherlock Holmes

Autoři knihy

Michael Citrin
americká, 1964
Tracy Mack
americká, 1968

Kniha Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Hledá se Watson je v